Hallo
Ik had al eerder een berichtje geschreven over Milo, diens plasjes nu langzaam aan beginnen minder en minder terug te komen, maar natuurlijk zit ik met een groot probleem.
Ik pas nu al 2 weken op de hond van mijn schoonouders, die nu 9 jaar is. Schat van een hond, maar één groot probleem: vuilbakken verslinden.
Ja ja, als ik haar alleen laat of mijn hond bij haar zet en samen alleen laat haalt ze al het vuil uit de vuilnisbakken of scheurt de zakken kapot in het rond. Deze week (woensdag tot woensdag) heb ik 9x het vuil opnieuw kunnen opruimen. Gek word ik ervan. Vandaag alleen al 6x. Ze vindt overal wel n vuilbak of -zak en als ze dat niet vind gaat ze boven op zoek naar papier of vuilzakken.
Dus telkens dat ik terugkom kan ik opruimen. Soms ben ik na een half uur terug, soms na paar uur (werk vb).
Kan iemand mij helpen aub hoe af te leren? Gek word ik! Ze is een American stafford als dat iets moest uitmaken in haar gedrag.


Reageren













