heel veel drinken update: pagina 43 ze eet!!

1314 reacties · pagina 26 van 44

"  


Het is bij jouw Penny wel wat ingewikkelder omdat je niet exact weet wat voor schade het gif heeft veroorzaakt. Hart, lever en nier problemen tegelijk is echt k#t. "

 


Dat krijg je als je niet oplet wat je hond doet ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Je kunt niet meer reageren op deze vraag.

yooop

7 maart 2015, 21:54 3 doggies
"  

Rook het ook naar poep? "

 Ontlasting braken ruikt niet helemaal naar poep, het ruikt heel vreemd, zurig met een poepluchtje er achter, het hoeft dus niet naar poep te ruiken.

helaas ervaring hiermee.

Roosje

7 maart 2015, 21:55 3 doggies

"  

Dat krijg je als je niet oplet wat je hond doet <img class=" /> "

 



Niet jezelf de schuld geven.. Wie gaat er nu eerst een rondje tuin voordat die zijn hond laat rennen?

Roosje

7 maart 2015, 21:56 3 doggies

"  Ontlasting braken ruikt niet helemaal naar poep, het ruikt heel vreemd, zurig met een poepluchtje er achter, het hoeft dus niet naar poep te ruiken.

helaas ervaring hiermee. "

 



Klopt, het is idd een zure poep lucht. Anders als braaksel.

yooop

7 maart 2015, 21:56 3 doggies
"  
Dat krijg je als je niet oplet wat je hond doet ;-) "

  ja Jaimi, wie kan nou weten dat er zooi in je tuin ligt, dus hier van kan jezelf nooit, ik herhaal nooit iets kwalijk voor nemen.

Ik ga ook niet kijken bij Faro in de tuin, als hij afgesloten is, iedereen gaat er van uit dat je hond veilig is.

dus die gedachte, moet je aan de kant gooien en beter omdraaien naar blijven hopen.

Roedel van het noorderlicht schreef het onderwerp

7 maart 2015, 21:56

" Mag ik vragen welke pijnstiller je hond krijgt?

Mijn hond heeft rimadyl gehad en daar reageerde hij de eerste week goed op. Toen ineens at hij niet meer en lag als een slap diertje. Ik was bang hem te verliezen. Toen hij geen rimadyl meer kreeg knapte hij op. Omdat ik dacht dat het ergens anders aan lag en hij moeilijk kon lopen toch weer begonnen met rimadyl. Gelijk de volgende dag was het weer mis. Werkzame stof is carprofen uit de groep ibuprofen wat zeer schadelijk is voor de nieren. Mijn hond gaf ook een soort van dunne poep over. Nu zonder pijnstillers gaat het super goed.

Ik wil je heel veel sterkte wensen en voor je hond heel veel beterschap. "

 


Idd rymadil .
Ze wilde eerst metacam geven maar dat is ook bende.

Kees

7 maart 2015, 21:57 3 doggies
"  
Dat krijg je als je niet oplet wat je hond doet ;-) "

 Hou daar mee op Jaimie, t is onzin en t helpt je niks. Wat je niet kunt zien kun je ook niet voor haar weghouden.

"  
Dat krijg je als je niet oplet wat je hond doet ;-) "

 Niemand verwacht in zijn tuin mee te maken wat jullie mee hebben gemaakt, Jaimie.

 

Ook al had je ogen op je kont, dan nog kun je niet alles voorkomen, niemand op aarde kan dat.

 

Ga jezelf maar straffen voor iets waar jij helemaal niks kon aan doen of veranderen, daar heeft niemand iets aan hoor.

 

Knuffel

Kees

7 maart 2015, 22:03 3 doggies
" Ja sorry dat schoot eruit .
Ik voel me zo machteloos :'( "

 Snap ik, maar je bent nu niet machteloos. Toen wel. Nu kun je gaan googelen en een nieuw topic openen.

Ina, Misty en Aysa

7 maart 2015, 22:05 3 doggies
"  
Idd rymadil .
Ze wilde eerst metacam geven maar dat is ook bende. "

 

 Tip bij nierproblemen en pijnstilling: geen NSAID pijnstillers (Rimadyl en Metacam)te gebruiken, omdat ze via de nieren verwerkt moeten worden. Aan te bevelen is Novalgyn of Cortison

" Ja sorry dat schoot eruit .
Ik voel me zo machteloos :'( "

 Verander dat gevoel van machteloosheid maar door een topic aan te maken waarin je een oproep plaatst voor belgische adressen van specialisten te vinden waar je terecht kan met Penny's nier- en andere problemen.

 

Het is zaterdag avond, zo meteen gaan de televisies uit, en komen mensen die er morgen niet vroeg uit moeten, nog eens kijken hier op HP. Maak er gebruik van aub.

Roedel van het noorderlicht schreef het onderwerp

7 maart 2015, 22:06

"  

 Tip bij nierproblemen en pijnstilling: geen NSAID pijnstillers (Rimadyl en Metacam)te gebruiken, omdat ze via de nieren verwerkt moeten worden. Aan te bevelen is Novalgyn of Cortison "

 


Oh geweldige da heb ik toch.....
Geen wonder dat de waarde steeds verder stijgen.

Kees

7 maart 2015, 22:07 3 doggies
" Topic is al open "

 Heb m geupd, zet er SPOED SPOED boven, dan valt t meer op. (tip)

Ina, Misty en Aysa

7 maart 2015, 22:08 3 doggies
" Ja sorry dat schoot eruit .
Ik voel me zo machteloos :'( "

 

O maar je mag hier best even flink schelden en tieren..., volledig terecht.., maar niet op jezelf, want hoe rottig ook is dit een tragische gebeurtenis waar jullie absoluut geen schuld aan hebben.

 

Hopelijk krijg je snel goed advies voor een specialist zodat je voor een second opinion kan gaan..., houd moed meis.., en wees niet te streng voor jezelf

Coby & Wanda en Mathilde

7 maart 2015, 22:09 3 doggies

Lieve jaimie. Ga alsjeblieft niet jezelf de schuld geven ; jij kunt hier helemaal niets aan doen, kon het ook niet voorkomen.

 

Verder: ik geloof niet dat er sprake is van een verstopping. Penny eet al een tijd erg slecht en heeft kort geleden nog diarree gehad. Haar darmen zijn behoorlijk leeg...

Ze braakt omdat ze misselijk is door slechte nierfunctie en onvoldoende voedsel opname.

 

Ze heeft te maken ( gehad) met gif wat zich ging opstapelen in de organen en daar redelijk verwoestend heeft huisgehouden. Zelfs al had je de volgende dag na oplikken vd olie ingegrepen. Is Bovendien slecht uit te spoelen omdat het zich ook aan die organen heeft gehecht.

Dat is niet 123 over. Dat kost heel veel tijd voor dat uiteindelijk is afgebroken en je kunt alleen maar hopen dat penny het zolang volhoudt.

 

De acties van die dierenarts en kliniek komen mij heel verstandig en deskundig over; ik zou niet gaan slepen met een doodzieke pup.

 

Wat de kosten betreft: ik heb het al eerder gezegd: je moet formeel de eigenaar van de grond aansprakelijk stellen en hij moet opdraven voor alle kosten. Die kan hij dan misschien weer verhalen op de vervuiler, maar dat is jouw zorg niet. De eigenaar is verantwoordelijk! Moet aansprakelijk gesteld worden.

 

Vreselijk moeilijk om zo'n zieke penny te zien blijft het.....,

"  
Oh geweldige da heb ik toch.....
Geen wonder dat de waarde steeds verder stijgen. "

 Geen tijd te verliezen, Jaimie, geef dit ook mee aan de specialist, oké?

 

Schrijf straks eens alles op wat belangrijk is te vertellen, zodat je niks vergeet.

 

Het spijt me dat ik zo doordram, maar deze keer is het functioneel.

Ina, Misty en Aysa

7 maart 2015, 22:10 3 doggies
"  
Oh geweldige da heb ik toch.....
Geen wonder dat de waarde steeds verder stijgen. "

 

Misschien is er een goede reden waarom er gegeven wordt wat Penny nu krijgt.., dit is alleen wat ik weet ivm onze langneus 

Kees

gewijzigd 7 maart 2015, 22:11 3 doggies

Oh wacht, ik heb een nicht in Gent wonen, die heeft diergeneeskunde gestudeerd daar. Ik ga haar even een berichtje sturen.

 

Welke omgeving woon je precies? Doe maar via pb.

Roosje

7 maart 2015, 22:11 3 doggies

Geen enkele pijnstilling is goed voor de nieren..

Roedel van het noorderlicht schreef het onderwerp

7 maart 2015, 22:15

"  Geen tijd te verliezen, Jaimie, geef dit ook mee aan de specialist, oké?

 

Schrijf straks eens alles op wat belangrijk is te vertellen, zodat je niks vergeet.

 

Het spijt me dat ik zo doordram, maar deze keer is het functioneel. "

 


Ik ga alles doorgeven.
Van a tot z .

Roedel van het noorderlicht schreef het onderwerp

7 maart 2015, 22:15

" Oh wacht, ik heb een nicht in Gent wonen, die heeft diergeneeskunde gestudeerd daar. Ik ga haar even een berichtje sturen.

 

Welke omgeving woon je precies? Doe maar via pb. "

 


Belgische Ardennen.

Kees

7 maart 2015, 22:16 3 doggies
"  
Belgische Ardennen. "

 Bericht verstuurd.

Rachelle & Hummie

7 maart 2015, 22:19 3 doggies

Arme Penny, veel sterkte!

Ik sluit me aan bij de rest, wie loopt er eerst een rondje tuin? Nee, echt buiten jou schuld Jaimy!

Ik duim voor Penny!

Ina, Misty en Aysa

7 maart 2015, 22:21 3 doggies
" Geen enkele pijnstilling is goed voor de nieren.. "

 

Nee klopt.., maar soms heb je geen keus helaas.

Kees

7 maart 2015, 22:21 3 doggies
" Arme Penny, veel sterkte!

Ik sluit me aan bij de rest, wie loopt er eerst een rondje tuin? Nee, echt buiten jou schuld Jaimy!

Ik duim voor Penny! "

 En dan met je neus in t gras, anders zie je t niet. Nee, dat doe ik echt never nooit. 

Dit onderwerp staat op slot

Je kunt niet meer reageren op deze vraag.

^