Puppy Love Aiko ~ 21 weken Vergeten te updaten

126 reacties · pagina 1 van 5

-

gewijzigd 15 april 2017, 13:06

rianne

11 januari 2015, 18:28 3 doggies

Leuk,geniet ervan.

Japjes

11 januari 2015, 18:32 3 doggies

leuk

 

spannend

Karen, baasje van Bo!

11 januari 2015, 19:01 3 doggies

Wat een schatje! Geniet ervan. Heerlijk zo'n kleintje in huis.

Dobrygoedgekeurde fokker

11 januari 2015, 19:33 3 doggies

Aww die laatste foto

 

Gefeliciteerd met Aiko, het is inderdaad een schatje, heel veel plezier al met de voorpret!!

Golden Girls

11 januari 2015, 19:41 3 doggies

Prachtig pupje!

Waar komt ze vandaan?

 

Nog eventjes aftellen en dan heel veel plezier!

- schreef het onderwerp

gewijzigd 15 april 2017, 12:59

Dankvoor de leuke reacties! 

Dobrygoedgekeurde fokker

11 januari 2015, 20:47 3 doggies

ik vind het ook zo leuk dat je zo liefdevol over haar schrijft en al helemaal verliefd bent op dat kleine pupseltje

Golden Girls

11 januari 2015, 21:39 3 doggies
" Dankvoor de leuke reacties! 
 
Suus, ze komt van kennel Bedrabbled. "

 Wat een bijzonder nest... 10 meisjes en 1 kereltje!

Leuke combinatie!

 

Zag ook dat ze bij een ander teefje Mylo hebben gebruikt... dat is de vader van mijn Myla. 

- schreef het onderwerp

gewijzigd 15 april 2017, 13:01
 

- schreef het onderwerp

11 januari 2015, 22:14
" ik vind het ook zo leuk dat je zo liefdevol over haar schrijft en al helemaal verliefd bent op dat kleine pupseltje "

 

Wat een leuke reactie, vind het heel leuk om dat te horen! Het is ook echt waar hoor, zeker nu ik te horen heb gekregen dat ze echt bij mij mag komen wonen (ik was eerst wat huiverig want ik dacht ja wat als ik me voornamelijk op dit pupje heb gefocust en ze helemaal niet bij ons komt wonen) ben ik nog gekker op dr. Ik kan niet wachten tot we haar op mogen halen, de 2 weken voordat de puppies geboren werden en de 6 weken tot nu gingen wel maar nu het al bijna zover is vind ik het wachten steeds langer voelen. Ik heb zoveel zin om voor haar te zorgen, lekker met haar te knuffelen en een band om te bouwen, samen te ontdekken hoe je een hond opvoedt (aangezien het mn eerste is), als ze wat ouder is lekker lange wandelingen te maken, te zwemmen en een sport te gaan doen etc etc  

Dobrygoedgekeurde fokker

11 januari 2015, 22:17 3 doggies
"  
Wat een leuke reactie, vind het heel leuk om dat te horen! Het is ook echt waar hoor, zeker nu ik te horen heb gekregen dat ze echt bij mij mag komen wonen (ik was eerst wat huiverig want ik dacht ja wat als ik me voornamelijk op dit pupje heb gefocust en ze helemaal niet bij ons komt wonen) ben ik nog gekker op dr. Ik kan niet wachten tot we haar op mogen halen, de 2 weken voordat de puppies geboren werden en de 6 weken tot nu gingen wel maar nu het al bijna zover is vind ik het wachten steeds langer voelen. Ik heb zoveel zin om voor haar te zorgen, lekker met haar te knuffelen en een band om te bouwen, samen te ontdekken hoe je een hond opvoedt (aangezien het mn eerste is), als ze wat ouder is lekker lange wandelingen te maken, te zwemmen en een sport te gaan doen etc etc   "

 

heerlijk dat enthousiastme!!

Doet me herinneren aan de tijd met mijn eerste hond die ik als negen weken oude pup kreeg en waar ik van verliefdheid zoveel energie van kreeg dat ik het gevoel had alles aan te kunnen

- schreef het onderwerp

20 januari 2015, 07:46

Yesss vandaag is het zover!! Ik sliep pas om 2 uur en was om 6 uur echt weer klaar wakker, ben helemaal hyper. Moet straks natuurlijk wel even kalmeren, anders pakt t pupseltje die stroom van energie op :P Alles staat klaar: bedje, water, krant! speelgoedjes in een mandje in de woonkamer, alles is puppyproof... En we nemen mee: handdoek, zakjes, riempje en iets lekkers. Nog iets vergeten?

-

20 januari 2015, 07:50 3 doggies

Oepsie. Dat was een kort nachtje. haha ik heb ook zo staan stuiteren toen mn hondje kwam!

 

heeeeel veel plezier met ophalen en vanmiddag samen een middag dutje.

- schreef het onderwerp

20 januari 2015, 08:21
" Oepsie. Dat was een kort nachtje. haha ik heb ook zo staan stuiteren toen mn hondje kwam!
 
heeeeel veel plezier met ophalen en vanmiddag samen een middag dutje.
  "

 

Dankjewel!! Haha ja ik merk niet eens dat ik moe ben nu, inderdaad van het stuiteren. Dat middagdutje zit er helaas niet in :( Ik heb vanmiddag verplichte stagevoorbereiding dus afhankelijk van hoe lang het bij de fokker duurt kan ik ongeveer een uurtje thuis blijven en dan ben ik om 6 uur pas weer terug... Vroeg avonddutje dan maar! Ohja mijn vriend is wel gewoon thuis hoor, ik laat Aiko niet alleen.

Lupa & Cody

20 januari 2015, 08:27 3 doggies

Heel veel plezier vandaag! Fijn vooruitzicht om straks echt je hondje me naar huis te mogen nemen! 

Dobrygoedgekeurde fokker

20 januari 2015, 10:35 3 doggies

Spannend zeg, veel plezier alvast met Aikotjes eerste dag bij jullie!!

Iris, Lynn & Sam goedgekeurde fokker

20 januari 2015, 10:54 3 doggies

Wat een prachtige pup!! Heel veel plezier vandaag en ik wens jullie heel veel geluk toe de komende jaren samen! 

Sheltieduo_

20 januari 2015, 10:58 3 doggies

Veel plezier !!! Wat een droppie 

anneke

20 januari 2015, 13:16 3 doggies

Spannend zeg, ik kan me het zelf nog zo goed herinneren. Ik was ook in alle staten haha.

 

Heel veel plezier, en veel geluk met je pup. Dat wordt genieten!!!

Karin

20 januari 2015, 13:22 3 doggies

Oooooh wat een mooi pupje! Gezellig in huis. Maar heel veel foto's maken en op HP plaatsen ;-)

Mariska & Luna

20 januari 2015, 13:26 3 doggies

Gefeliciteerd  met  je pup en ik hoop op nog merr foto s.

- schreef het onderwerp

20 januari 2015, 13:58

We zijn thuis! Hebben een redelijk rustige autoreis gehad, wel veel piepen en gapen maar ze was niet echt in paniek. Arm ding heeft nét toen we de parkeerplaats op reden flink gespuugd :( Maar toen ze uit de auto mocht was ze het al weer helemaal vergeten, ze ging meteen spelen.

Eenmaal binnen eerst even wat rondgekeken, al kwispelend. Ze heeft lekker gegeten en gedronken, maar toen realiseerde ze zich denk ik dat ze zonder familie was. Want ze begon toch wel te piepen. Dus ik heb haar een dentastick gegeven (ja ik weet, is niet goed voor dr en ga ik ook zeker niet door blijven geven maar het is zacht dus ze kan er in ieder geval een beetje op kluiven en er dan ook echt nog wat vanaf halen). Daar ging ze lekker mee spelen en aan knagen. Toen de eerste plas gedaan, netjes op de krant maar wel binnen want buiten wou ze niet. Veel te leuk om rond te rennen!!

Nu ligt ze lekker bij mij op de bank, eerst op mn borst, toen was ze onder de nepbontdeken gekropen en met haar koppie in mn oksel en vervolgens had ik de deken zo gelegd dat ze eronder in een soort holletje lag. Maar toen schoof ze iets te ver door en rolde van de bank af (wel op een schapenvacht en kussen). Nu eindelijk een houding gevonden waarin ze echt slaapt, namelijk tussen mijn benen in op haar ruggetje <3 Zoooo lief!!

 

Anny en Lance

20 januari 2015, 14:39 3 doggies

Het is net een speelgoedje, zo schattig. Ben je zeker dat je voorbereid bent op haar pittigheid ? 

 

Veel pups geven over tijdens hun eerste autoreis. Wilt niks zeggen voor in de toekomst hoor.

 

ben benieuwd voor vannacht, voor de pittigheid en de plasjes.

 

slaap lekker haha 

 

wáár gaat ze slapen , hopelijk dicht bij jou toch ? 

Dobrygoedgekeurde fokker

20 januari 2015, 18:22 3 doggies

awww wat schattig hoe ze daar slaapt tussen je benen. Ik ben benieuwd hoe de eerste nacht gaat

 

De eerste dag is al heel goed gegaan!

Anny en Lance

20 januari 2015, 18:37 3 doggies

Voor t forum nu even geen tijd blijkaar. Groot gelijk met zo een schatje in huis. 

Kees

20 januari 2015, 18:43 3 doggies

Gefeliciteerd met je lieve pup, geniet er maar lekker van!

Sofie & Senna

20 januari 2015, 18:45 3 doggies

Wat een dotje! Heel veel plezier met je pup, ik volg, ik ben wel benieuwd hoe het eerste nachtje gaat zijn :-)

- schreef het onderwerp

gewijzigd 15 april 2017, 13:04
 
^