
Helaas niet wat heb jij voor stage ?

Ja die hebben ze
3 doggies 
Ik heb eens een dag stage gelopen bij de dierenarts en vond het best leerzaam , heb meegekeken met een rontgenfoto en met de klanten,die Da had een dag gekozen waarop er leuke afspraken stonden en het lekker druk was ( oa. 2 pupjes die kwamen voor controle )
Het meeste is al wel genoemd.. en met planten misschien bloemenwinkel ?
Of dierenambulance ? ( al was dit bij mij niet mogelijk omdat de tijden zo verschillend zijn helaas ) maar je weet het nooit he.
Ik heb ook nog stage gelopen op een zorgboerderij wat ik ook erg leuk vond.
3 doggies 
Oja z bij de dierenarts willen ze ook liever mensen die een gerichte opleiding doen , bij mij maakte ze echter een uitzondering omdat ik daar al jaren kom met Tommy en sinds kort met pepper
2 doggies 
Als je niet tegen bloed kunt is een DA geen optie :D ik zie geregeld wel wat bloed tijdens het assisteren van operaties
3 doggies 
K10 working dogs. dit bedrijf leidt honden op voor de overheid zoals het leger en de politie. ik heb hier een geweldige tijd gehad. ook kan je kijken bij trimmers, uitlaters, asielen, dierenklinieken, gedragstherapeuten. het is maar welke kant je op wil.
op aequor.nl staan alle gecertificeerde stages dus daar kan je ook kijken


Dat is inderdaad ook leuk alleen vaak niet in de beurt
3 doggies 
kinderboerderij
daar kan je veel leren over veel dieren en daar kan je vast wel een stage lopen
3 doggies 
zie dat je al wat hebt gevonden! ![]()

Maandag is mijn eerste stage dag heb er zin in !
En heb voor in juni ook een stage plek bij een trimster !

Dank je wel

Was weer super leuk!
Heb een super lieve kaart gekregen en snoepjes voor Sandy en Diva ( ze vinden ze heel lekker ) !
Vind het super jammer dat het afgelopen is maar gaan nog wel een keer wat afspreken !

Over ongeveer 2 weken weer 2 weken stage lopen deze keer ga ik bij een trimster
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?