Als je goed onderzoek gedaan hebt, zie je dat polio, pokken en meer ziektes NIET door vaccinatie zijn verminderd. Al voordat er vaccinaties bestonden was er een dalende lijn. Het is 90% gedaald voordat er vaccinaties waren, en nu zit dit bij veel ziektes nog niet op 0%. Is er aangetoond dat vaccinaties werken? Ben benieuwd naar de link/onderzoek waaruit dit blijkt. Ik en vele andere mensen zullen hier erg benieuwd naar zijn, aangezien dit nog nooit wetenschappelijk bewezen is.
Indirect beschermd door de meerderheid is trouwens ook een fabeltje. Hoeveel oudere mensen zijn er niet gevaccineerd voor ziektes waar tegenwoordig wel gevaccineerd door wordt? Ontzettend veel. Die mensen lopen dan ook 'onbeschermd' rond. Er is helemaal geen sprake van groeps-immuniteit. Daarnaast 'werken' vaccinaties maar 10-15 jaar. Dus dan lopen er nog meer mensen onbeschermd rond.
Overigens, tussen 2009 en 2013 was er een toename van bof in Nederland, voornamelijk bij gevaccineerde studenten. Kinkhoest en de mazelen komen ook elk jaar weer terug, waaronder voornamelijk onder gevaccineerde kinderen.
Hier nog wat linkjes:
http://vaccinvrij.nl/pages/prikken.html
http://vaccinvrij.nl/pdf/denken.pdf (kijk vooral even naar de statistieken en hóe het komt dat ziektes sterk verminderd zijn de afgelopen tijd).
http://vaccinvrij.nl/pdf/realiteit.pdf
http://www.h4cblog.com/vaccines-and-the-myth-of-herd-immunity http://vaccinefreehealth.blogspot.nl/2014/05/stop-blaming-unvaccinated.html "
Infectieziekten waren inderdaad op hun retour toen de massavaccinatie startten.
Vergeet alleen niet dat het vaccineren tegen pokken al in 1721 opgestart is. Ook in de eeuwen daarna zijn er vormen van vaccinatie toegepast. Historisch besef is soms wel eens goed, ik heb een boek dat hete "The cruelest miles" over een difterie epidemie in Nome, Alaska. Als je dat leest, snap je weer waarom we nog steeds tegen difterie vaccineren.
Het is leuk om te zeggen: de infectieziekten waren al op hun retour door betere hygienische omstandigheden, maar in de jaren '60 stierven er nog 50 miljoen mensen ter wereld aan de pokken. En dan heb je iets in handen dat dat tij kan keren. In 1977 was er nog een epidemie in Somalie. Stel dat er niet gevaccineerd was, dan waren er in Afrika nog steeds gebieden geweest met slechte leefomstandigheden. Waar pokken een voet aan de grond kregen. En dan in deze tijden een virus dat erg besmettelijk is en waar 1/3 van de mensen aan dood gaat. Hoe lang denk je dat dat duurt voordat dat hier weer de kop op steekt?
Het is soms zo makkelijk in ons schone en luxe westen om te vergeten hoe erg infectieziekten om zich heen kunnen grijpen.
Overigens, als vaccins niet werken, hoe verklaar je dan dat de polio epidemien in Nederland zich beperkten tot de Bible belt? De gelovigen wassen hun handen minder goed ofzo?
En waarom denk je dat mensen uit de tijd van voor de vaccinaties niet besmet raken? Misschien omdat ze al ooit blootgesteld zijn aan virus/bacterie en er daarom niet ziek van worden?
Kijk, vaccinatie zijn niet 100% dekkend, niet zaligmakend maar dat is hygiene ook niet. Infectie ziekten zullen er altijd zijn en blijven. Wat dat betreft leven we in een kleine wereld die we ook nog eens delen met heel veel andere dieren, als bron voor nieuwe infecties.
Vaccins zijn een bijdrage aan het indammen van infecties. Net als medicijnen tegen infecties, hebben ze bijwerkingen. Daar moet zorgvuldig naar gekeken worden. Ze wegzetten als "nutteloos vergif" is kind met badwater weg gooien.
Overigens nog een interessant artikel voor wie denkt dat vaccinaties de toename in allergien en auto-immuunziektes geven. Ik vond dit wel erg interessant: volgens deze man zijn het niet de vaccins maar de antibiotica die ons "koraalrif" van bacteriele flora verstoren http://medischcontact.artsennet.nl/archief-6/Tijdschriftartikel/147297/Aanval-op-het-menselijk-koraalrif.htm
Dat zou nou eens interessant zijn om te onderzoeken: hebben honden met een meer gevarieerde voeding ook een gevarieerder microbioom?!


Reageren












