52 weeks of.... Sterre het chineesje! ~ Week 46

513 reacties · pagina 14 van 18

Lizzie en Sterre

31 maart 2015, 11:25
" Ach, die lieve Bijoux!Het was de eerste die me wou knuffelen, wat een lieve dame!Kan me voorstellen dat je een leuke tijd hebt gehad!Ik ga binnenkort naar show en hoop ze nog eens van dichtbij mee te maken!:-) "

 

Ja he ze is zo'n enorme lieverd  Leuk dat je binnenkort naar show gaat, geniet van alle chineesjes! En alle andere rassen natuurlijk

Lizzie en Sterre schreef het onderwerp

gewijzigd 7 april 2015, 08:45

Een drukke week gehad  en Sterre al helemaal!

 

Om te beginnen een leuk filmpje van mijn 2 meiden die heerlijk samen spelen: KLIK!

 

 

 

Dit weekend was helemaal volgepland met gezelligheid. Zaterdagochtend zijn we vroeg vertrokken richting Sneek, voor het jaarlijkse oogonderzoek van Dan. Dan's fokker woont in Friesland en daar zit ook een van de beste DA's op het gebied van oogonderzoek, dus vandaar dat we zijn oogonderzoek in Friesland doen en dit elk jaar combineren met een bezoekje aan de fokker.

 

Sterre reist natuurlijk in stijl op de voorstoel:

 

Bij Dan's fokker Jolanda heeft Sterre heerlijk gespeeld met Dan's halfzusje van 5 maanden oud, toen ze eenmaal over de eerste schrik van zo'n grote pup heen was hahaha we hebben weer eens een mooie foto van Dan gemaakt:

 

 

En toen gingen we door naar mijn vriendin Wichita (ook lid van HP) in de Noordoostpolder. Dan bleef bij Jolanda logeren, omdat een van Wichita's meiden loops was. Samen met Sterre en Lizzie op pad dus, om de dag bij Wichita door te brengen en daar een nachtje te logeren  Wichita en haar moeder hadden Sterre nog niet in het echt gezien, dus dat was ook wel erg leuk, en loopse Glacee was smoorverliefd op Sterre! Sterre vond het over het algemeen allemaal wel leuk, en Jut en Jul zijn echt beste vriendinnetjes geworden

 

Een filmpje van hoe dit er dan ongeveer uitzag: KLIK!

 

 

 

 

En eind van de dag nog even een ijsje halen bij de snackbar met Abby, Eevee en Sterre

 

De volgende ochtend was het stralend weer, en zijn we lekker de tuin ingegaan voor een proeflesje behendigheid voor Sterre. Ik wil misschien behendigheid met haar gaan doen, maar dan is het wel belangrijk om te weten of ze het wel wat vindt, want Lizzie vond de proefles die ik met haar gedaan heb bijvoorbeeld vreselijk.

 

Nou Sterre blijkt de genen van haar vader te hebben, want ze was echt een natuurtalentje!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En een filmpje van Sterre's eerste kennismaking met behendigheid:

KLIK!

 

Voor ik weer moest vertrekken om Dan op te halen en naar huis te gaan nog even snel een kleine fotoshoot gedaan met de sheltiemeiden en de naakte meiden (Elphaba en Ashley waren net even binnen dus die staan er helaas niet op)

 

 

 

 

 

 

 

En om het weekend goed af te sluiten bleek maandag Sterre's aankomende loopsheid doorgezet te hebben (dankjewel Glacee!), dus mijn kleine meisje wordt groot! Bij wijze van spreken dan, want dit betekent ook dat ze niet tot nauwelijks meer zal groeien  

Dutchshepherdteam

7 april 2015, 08:49 3 doggies

Heel leuk! ziet er gezellig uit, en wat een leuke foto's. 

 

Hoe reageert Dan op Sterre's loopsheid? Of is hij gecastreerd? 

Lizzie en Sterre schreef het onderwerp

7 april 2015, 08:59
" Heel leuk! ziet er gezellig uit, en wat een leuke foto's. 
 
Hoe reageert Dan op Sterre's loopsheid? Of is hij gecastreerd?  "

 

Nee Dan is zeker niet gecastreerd. Wij zijn mede-eigenaar van hem, en als er fokkers interesse in hem hebben mag hij gaan dekken, dus castreren is absoluut out of the question  vandaar ook dat oogonderzoek waar we voor naar Friesland moesten  

 

Hij is begin vorige week voor het eerst gaan reageren op haar aankomende loopsheid. Sterre snauwt hem dan direct weg, en goed ook, dus hij blijft wel vrij goed uit haar buurt. Sterre zit nu wel apart als we weg zijn, en ze mag het losloopgebied niet meer in, dus ik ga ze nu ook apart wandelen (vind het zelf namelijk met mijn reu ook vreselijk irritant als mensen met hun loopse teef het losloopgebied ingaan). Als Dan in huis echt op haar gaat reageren of als ze op haar hoogtepunt zit gaan we ze constant apart houden, maar voor nu is dit nog totaal niet nodig, want Sterre kan nog gewoon door de kamer wandelen zonder een collie-achtervolging 

Antje en de beestenbende

7 april 2015, 09:32 3 doggies
"  
Nee Dan is zeker niet gecastreerd. Wij zijn mede-eigenaar van hem, en als er fokkers interesse in hem hebben mag hij gaan dekken, dus castreren is absoluut out of the question  vandaar ook dat oogonderzoek waar we voor naar Friesland moesten  
 
Hij is begin vorige week voor het eerst gaan reageren op haar aankomende loopsheid. Sterre snauwt hem dan direct weg, en goed ook, dus hij blijft wel vrij goed uit haar buurt. Sterre zit nu wel apart als we weg zijn, en ze mag het losloopgebied niet meer in, dus ik ga ze nu ook apart wandelen (vind het zelf namelijk met mijn reu ook vreselijk irritant als mensen met hun loopse teef het losloopgebied ingaan). Als Dan in huis echt op haar gaat reageren of als ze op haar hoogtepunt zit gaan we ze constant apart houden, maar voor nu is dit nog totaal niet nodig, want Sterre kan nog gewoon door de kamer wandelen zonder een collie-achtervolging  "

Wat leuke foto's en filmpjes.

Je kleine meid is een grote meid geworden.

Hier gaat het in de eerste week ook altijd goed.

In de 2de week zitten ze apart.

Als ik weg ben gaat Simba naar boven in de nylon bench.

Mocht hij toch uitbreken geen probleem want hij durft de trap niet af te lopen.

En de 3de week hier bekijk ik het.

Kim

7 april 2015, 10:45 3 doggies

Wat een leuke foto`s.

Ze word steeds mooier, en de honden van Wichita ook.

Word ze net zo groot als Glacee?

Lizzie en Sterre schreef het onderwerp

7 april 2015, 20:53
" Wat een leuke foto`s.
Ze word steeds mooier, en de honden van Wichita ook.
Word ze net zo groot als Glacee? "

 

Dankjewel!  Ze scheelt qua rughoogte maar ongeveer een centimeter met Glacee, maar Sterre is veel fijner gebouwd dan Glacee, dus zo stevig als zij zal ze nooit worden  en nu ze loops is geworden gaat ze naar verwachting ook niet meer echt de hoogte in dus waarschijnlijk blijft ze ongeveer zo, maar dan met langer haar haha  ik vind haar helemaal perfect zo, mijn kleine poppetje 

Kim

7 april 2015, 21:06 3 doggies

Okay, ja ze is zeker een knapperd.

Roos,Jeff † en Waldo † en Mootje †

gewijzigd 7 april 2015, 21:21 3 doggies

ohh die foto's zijn geweldig

Ik lag helemaal plat toen de "gremlin" haar tong uitstak bij de mini shoot..en sterre er naast zit als een "my little pony"

Wat zijn ze toch prachtig die nakerds

zoveel hond in zo'n klein en bijzonder pakketje

 

De groepsfoto's zijn ook  erg leuk (net familie)

moest even aan het grappige verhalen topic denken

Lizzie en Sterre schreef het onderwerp

7 april 2015, 21:58
" ohh die foto's zijn geweldig
Ik lag helemaal plat toen de "gremlin" haar tong uitstak bij de mini shoot..en sterre er naast zit als een "my little pony"
Wat zijn ze toch prachtig die nakerds
zoveel hond in zo'n klein en bijzonder pakketje
 
De groepsfoto's zijn ook  erg leuk (net familie)
moest even aan het grappige verhalen topic denken "

 

Dank je Roos! Ik lag ook helemaal in een deuk bij die gekke bek van Glacee! Je ziet Sterre echt zo kijken van "zucht, ik hoor hier niet bij!" :') 

Lizzie en Sterre schreef het onderwerp

7 april 2015, 22:00
" ohh die foto's zijn geweldig
Ik lag helemaal plat toen de "gremlin" haar tong uitstak bij de mini shoot..en sterre er naast zit als een "my little pony"
Wat zijn ze toch prachtig die nakerds
zoveel hond in zo'n klein en bijzonder pakketje
 
De groepsfoto's zijn ook  erg leuk (net familie)
moest even aan het grappige verhalen topic denken "

 

En inderdaad he haha sprekend allemaal! De enige moeder en dochter zijn toch echt Abby en Eevee haha maar Sterre had ook zo Abby's dochter kunnen zijn 

Lupa & Cody

8 april 2015, 07:01 3 doggies

Wat is Sterre toch een léuk hondje! Zo koddig! En haar eerste behendigsheidsles ziet er al goed uit zeg! Zo te zien wordt dat samen op les! 

Lizzie en Sterre schreef het onderwerp

8 april 2015, 07:24
" Wat is Sterre toch een léuk hondje! Zo koddig! En haar eerste behendigsheidsles ziet er al goed uit zeg! Zo te zien wordt dat samen op les!  "

 

Dank je Ruchama!  Daar zit ik inderdaad wel over te denken. Ik overweeg nog eerst gehoorzaamheid te gaan doen maar dat schijnt met sommige chineesjes echt een drama te kunnen zijn :') 

IN

8 april 2015, 10:37 3 doggies

Leuke foto's en filmpjes ik heb er van genoten wat is Sterre snel en slim.
Je hebt mooie honden.

Lizzie en Sterre schreef het onderwerp

8 april 2015, 21:47
" Leuke foto's en filmpjes ik heb er van genoten wat is Sterre snel en slim.
Je hebt mooie honden. "

 

Dankjewel Ingrid! Ik ben ook wel heel trots op mijn schatten  ik ben een rijk mens 

Lizzie en Sterre schreef het onderwerp

13 april 2015, 08:24

Het gaat heel goed met mijn loopse dametje. Dan reageert er gelukkig nog steeds weinig op, ze snauwt hem weg als hij in de buurt komt, maar hij zoekt het verder niet echt op en ze kunnen nog prima samen buiten lopen. Ze houdt zichzelf gelukkig goed schoon dus we hebben wel een broekje aangeschaft, maar aangezien die toch iets te ruim is voor haar kleine kontje loopt ze nu maar weer gewoon lekker puur natuur rond  ze is nu een week loops (ik reken vanaf het moment dat haar pruimpje gegroeid is, niet vanaf het moment dat Dan haar ging ruiken, iemand idee of dit ok is?), dus binnenkort zou ik verschil moeten gaan zien in haar gedrag richting Dan, en misschien ook zijn gedrag richting haar. Ik ben benieuwd! Ik hoop dat we Dan niet uit logeren hoeven te doen

 

 

 

Antje en de beestenbende

13 april 2015, 09:26 3 doggies

Wat een super foto's weer had ze al op FB voorbij zien komen.

Ik reken altijd vanaf de dag dat ze gaat bloeden.

Nala zit nu op dag 5.

Simba reageerd ook nog rustig.

Al laat ik ze al wel apart uit en gaan ze niet met z'n 2en in de tuin als ik er niet bij ben.

Lizzie en Sterre schreef het onderwerp

16 april 2015, 13:01

Zo daar ben ik weer haha, een nieuwe locatie voor dit topic, dus ik was 'm even kwijt  

 

Sterre zit alweer aan week 34! Ze is inmiddels 1,5 week loops, en nog steeds reageren de reuen buiten niet eens op haar! In tegenstelling tot haar zusje die alle reuen achter zich aan krijgt (dezelfde reuen dus want ze woont hier in de buurt haha), kan ik gewoon hele gesprekken met hun baasjes voeren zonder dat er iets gebeurt. We hebben dus blijkbaar net zo'n geluk als met Lizzie, die ook nauwelijks geurde tijdens haar loopsheid en gewoon de hele loopsheid zonder problemen los door het losloopgebied kon lopen. Met Sterre doe ik dat maar niet, die lijn ik aan zodra ik een hond zie naderen, want ze wordt behoorlijk bitchy van die loopsheid haha en ze is al niet zo dol op vreemde honden  het gaat wel steeds beter, ik oefen druk met haar om de reactie op vreemde honden wat minder fel te maken, en dat begint zijn vruchten al af te werpen  

 

Sterre heeft weer een paar heerlijke dagen achter de rug. Gisteren liep ze weer onder een plassende Dan door, of eigenlijk, ze probeerde over zijn plasje heen te plassen voor hij klaar was. Ze plast zelf namelijk ook net als een reu, kont en poot in de lucht en 100x per wandeling, aparte  En vanochtend kregen we beide de volle laag van een vogel, en zat haar hele rug dus onder de vogelpoep haha maarja dit alles altijd liever met naakte Sterre dan met mijn bontjasjes, ze is gelukkig ook zo weer schoon  

 

Geen nieuwe foto's verder van Sterre, alleen van gisteren na het verschonen van de rattenkooi, toen ze weer stond te genieten van de ratjes die op onderzoek uitgingen. Ze kan er uren naar kijken

 

 

Lizzie en Sterre schreef het onderwerp

21 april 2015, 15:08

Sterre met haar partners in crime

 

Lekker knuffelen tussen pappie en mammie in

 

De rest van de week ben ik vrij, dus we gaan met dit mooie weer eens even lekker op pad voor nieuwe foto's van mijn schatten

IN

22 april 2015, 11:55 3 doggies

Geniet van je vrije dagen en ik kijk er al naar uit om de foto's te zien. :-D

sneeuwwitje en de dwerg

22 april 2015, 12:26 3 doggies

Wat is Sterre toch een prachtmeid!Heb zondag ook weer mogen genieten van de Chineesjes en weer mijn hartje opgehaald aan beide rassen die me interesseren. Heb het af en toe nodig om ze te zien en eens te kunnen knuffelen.

 

Ook heb ik Miora gezien en nog wat blijven praten :-). Ze had Quizsje bij.

 

Charlotte van hier op het forum heb ik ook nog een keertje ontmoet met haar prachtige poedel Grace.

Lizzie en Sterre schreef het onderwerp

23 april 2015, 12:29
" Geniet van je vrije dagen en ik kijk er al naar uit om de foto's te zien. :-D "

 

Dank je! Ik wacht nog steeds met smart op het zonnetje, foto's met een grijze achtergrond zijn niet leuk 

Lizzie en Sterre schreef het onderwerp

23 april 2015, 12:30
" Wat is Sterre toch een prachtmeid!Heb zondag ook weer mogen genieten van de Chineesjes en weer mijn hartje opgehaald aan beide rassen die me interesseren. Heb het af en toe nodig om ze te zien en eens te kunnen knuffelen.
 
Ook heb ik Miora gezien en nog wat blijven praten :-). Ze had Quizsje bij.
 
Charlotte van hier op het forum heb ik ook nog een keertje ontmoet met haar prachtige poedel Grace.
 
  "

 

Superleuk dat je de chineesjes en poedeltjes weer hebt kunnen zien!  Kan me voorstellen dat je dat af en toe even nodig hebt, kan je er weer even tegenaan! 

Lizzie en Sterre schreef het onderwerp

23 april 2015, 17:05

Dinsdag was mijn meisje al weer 8 maanden oud! Hier de foto's van onze wandeling van vandaag:

















































Kim

23 april 2015, 21:37 3 doggies

Wauw mooie foto's. .

Lizzie en Sterre schreef het onderwerp

24 april 2015, 16:47

En vandaag lekker de middag in de tuin doorgebracht! Nu lukte het wat beter om Sterre er mooi op te zetten :-)









Altijd weer die ogen dicht ;-)










































































Een van mijn favorieten hihi






En dan deze nog:


Sorry voor alle foto's!!!

Kim

24 april 2015, 19:28 3 doggies

Super leuke foto`s.

 

Je heb zo`n leuk groepje daar mag je trots op zijn.

Lees ook

^