Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "mcdonalds wel of geen hond?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Even bij de voordeur kijken he... en hulphonden zullen er vast wel naar binnen mogen zoals bij de meeste restaurants :)
3 doggies 
Voor zover ik weet wel, en wij hebben Mambo laatst mee naar binnen genomen in de KFC op Flevoland. Maar ik doe het zelf verder niet, voel me er niet prettig bij om m'n honden in winkels en restaurants mee naar binnen te nemen dus weet het zelf alleen van horen zeggen verder
(Ben trouwens in die KFC ook door iemand aangevallen die dacht dat ik Mambo zelf kaalschoor, dus zal ik niet snel meer doen)

Ik ga morgen na Scheveningen dus kan nu niet bij de voordeur kijken :P en op intnernet zie ik niks.
3 doggies 
volgens mij mogen honden wel op het terras maar vaak niet naar binnen, tenzij je een hulphond hebt gelden er andere regels natuurlijk.
Sommige Mc's mogen ze wel naar binnen maar dat is per restaurant verschillend. Hier in Duiven en Arnhem mogen ze alleen op het terras komen, binnen zijn ze niet toegestaan.
3 doggies 
Als we gaan gaat Luan meestal mee. Geen enkel probleem, zolang ze maar vriendelijk zijn. Vaak krijgt hij nog een bakje water van het personeel ook :)

Hahaha dankjewel, maar ik wil perse naar de McDonald's omdat ze in scheveningen vega burgers hebben haha :P
3 doggies 
Mijn golden heb ik een 4tal keer meegenomen in de mac, in oost Nederland, provincies Utrecht en Noord_Holland. Nooit commentaar gehad
en ze was toen nog een wilde pup/puber
3 doggies 
Ik dacht dat het in scheveningen mocht hoor! (bedoel je die op de boulevard, trouwenns? Want er zijn er meer in Scheveningen
)

De honden gaan regelmatig mee naar Antwerpen en dan houden we er rekening mee dat we in de Mc Donalds gaan eten omdat ze daar sowieso binnen mogen.
Ik ben met de pups ook verschillende keren naar de Mc donalds geweest om hen te laten wennen aan het onder tafel liggen terwijl we eten.
En voor zover ik op google maps kan zien hangt er geen bordje met honden niet toegestaan op de deur ![]()

) "ik bedoel die bij de pathee bioscoop

3 doggies 
In Almere mag het.
In Kampen krijg je zelfs een zakje hondenkoekjes als je komt, en staat er bij de ingang een bak met water en brokken.
3 doggies 
Zover ik weet mag het gewoon. Vorige keer na canicrossen met 2 honden naar de mac geweest. Geen enkel probleem.
3 doggies Hier in Brabant mag het ook :)
3 doggies 
ah..die bij pathé...zou ik niet weten eerlijk gezegd. Denk dat het geen probleem is, eerlijk gezegd. Zou de Mc niet een universeel beleid volgen? Of wisselt het echt er restaurant?
3 doggies 
"
Een kennisje van mij zei van niet, dus blijkbaar niet overal in Brabant? Of mss dat zijn onopgevoede hond niet welkom is ![]()
3 doggies 
Ok.. waarom zou je speciaal dat willen eten bij een Mac?
Ik dacht laatst een zakje appels te nemen... blijken ze er gewoon conserveringsmiddelen overheen te strooien. Ik heb het zo weggegooid.
3 doggies 
Kun je ze niet bellen? Dan weet je t zeker. En anders iemand een burger laten halen en lekker op 't strand oppeuzelen.

toegestaan, vind juist dat ze daar dier vriendelijk zin, met al mijn puppen ben ik daar naar toe gegaan, oefenen, op het zit en af, en rustig.
kinderen lopen daar door de zaak te banjeren , denderen, dan is het heerlijk om een pup daar allemaal aan te laten wennen, ik heb alleen maar goede berichten van macdonalds, waar ik ook naar toe ga.
vaak in zwolle aan de weg geweest, ook daar alleen maar vriendelijkheid, voor bamse altijd een bak water en een schaaltje met brokjes komen ze aanbrengen, alleen maar hartstikke gastvrij.
ook hier in winschoten, alleen maar leuk, neem haar vaak mee als ik daar koffie ga drinken, geen enkel probleem.
3 doggies 
De Mac vind ik inderdaad ideaal voor bijvoorbeeld socialisatie omdat ze er zo hond vriendelijk zijn.
Hier in Brabant nog nooit problemen gehad.
Over al mogen ze gewoon binnen.
Alleen bij Eindhoven Woensel niet.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "mcdonalds wel of geen hond?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?