ikzelf vind het niet echt handig, heb zo'n goedkoop ding er liggen maar heb ik gebruikt bij bowie en jack toen ze nog een pupje waren, maar nu, of de 1 meter lijn, of lekker los, (en als bowie loops is heb ik een leren riem van 2,20 meter ofzo)
Dat andere zo'n flexi gebruiken, prima, geen probleem,
maar ik heb echt een hekel aan die dingen als men ze niet goed gebruikt, of denkt dat jij je dan aan moet passen
hier loopt er in ons dorp een vrouwtje, met een super vervelende JR, die dus uitvalt naar andere honden,
hondje heeft een flexilijn om, mevrouw houdt haar hondje ook niet bij zich, en laat de lijn ook gewoon ''lang''
Bowie heeft die hond een tijd geleden een snauw gegeven,(die hond wilde jack grijpen jack kon nergens heen begon met piepen en naja toen gebeurde t... hij stond trouwens met de flexi uitgerold bij ons, en mevrouw was druk aan het kletsen,) hoop gegrom en gejank, en nu is die dus ''bang'' voor bowie, -hoe onverantwoord ik wel niet was, blablabla dat soort honden moeten een muilkorf om, heb er nu wel een ''slechte'' naam door in het dorp gekregen... (Bowie is agressief, onvoorspelbaar, niet betrouwbaar etc...)
eerder waren er allemaal kindjes die een aai of knuffel bij bowie kwamen halen, -maar door dit verhaal mogen een aantal kindjes haar niet meer aaien...- belachelijk..
Overigens hoorde ik ooit een keer dat zulke riemen eigenlijk niet mogen,
ofja, binnen de bebouwde kom, mag een lijn niet langer zijn als een meter of zo... of het waar is weet ik dus niet.