



3 doggies 
Het jeukverhaal van Jeff houdt me toch enorm bezig. Het houdt me voortdurend bezig waar zijn reactie toch vandaan kan komen.
Floyd zijn brokkenzak is bijna leeg. Hij had hypoallergeen van sanomed. vanaf morgen stapt hij over op vers. Ik vind het dus wel een beetje spannend of hij alles kan verdragen.
En nu komt het; vannacht gedroomd dat we Floyd zijn eerste vers hadden gegeven (geen idee welk soort) en dat we vanmorgen wakker werden en Floyd enorm kaal was geworden. én er zaten 3 legoblokjes tussen zijn schouderbladen in de huid vastgegroeid.
Naja gelukkig maar een droom..........





Nou ik ben weer een beetje wijzer geworden.
Die wisselde intoleranties komen vaker bij honden voor dan bij mensen.
Dat het bij jeff vrij extreem is wijst erop dat er tocht iets niet helemaal lekker zit in de darmen.
Er zijn nu allerlei soorten probiotica besteld die ze voor Jeff gaat uittesten ,om te kijken waar hij wel goed op reageert.
Vrijdag denkt ze alles binnen te hebben en alles getest te hebben.
en dan gaan we dus maar weer aan de probiotica
3 doggies 
hopelijk zit er wat tussen dat goed bij hem past
zodat jullie weer verder kunnen
duimpjes alvast ![]()

Dank je Kath ik hoop het ook
Het gaat wel een stuk beter met nieuwe dieet maar jeuk vrij is hij niet...
hopelijk lukt het met een goede probiotica erbij de jeuk eindelijk weer weg te krijgen
Het sluit in ieder geval wel aan bij mijn gevoel...want jeff kwakkelt ook weer vaker met diarree of overgeven
sinds augustus.
3 doggies 
Vraag haar ook om waterkefir en groenten te testen
Dat werkt bij Drib erg goed. Je doet dan de waterkefir door de groenten (met een plastic lepel) en laat dat 24h staan. De groente word dan gefermiteerd met een natuurlijk, levend probioticum.
Ik gebruik Kaucabam bio uit de natuurwinkel (ze bestellen het speciaal voor mij).

Dat werkt bij Drib erg goed. Je doet dan de waterkefir door de groenten (met een plastic lepel) en laat dat 24h staan. De groente word dan gefermiteerd met een natuurlijk, levend probioticum.
3 doggies 

"
ik heb zelf water kefir gemaakt een tijd
Elke keer dat je het maakt worden het meer kefirkorrels 
3 doggies 
"
3 doggies 
Roos,
Ik ben van de week naar de vervolgavond geweest over vers voeren volgens 5 elementen. Ik heb gevraagd over de wisselende allergie. Karin zei dat allergie een symptoom is dat er er verder iets aan de hand is, dieper graven dus.
We kregen thuis een vragenlijst om vast te stellen welk type (element) hond we hebben. Als je dat weet kun je vaak veel klachten herleiden en vanuit de 5 elementen voeren om goed in balans te komen. Het ging iets verder dan warm of koude diersoort.
Ik wil het nog uitwerken, kan het je dan wel toesturen als je wilt.
3 doggies 

Graag Bertine dat zou ik super vinden. klinkt super interessant
Lief dat je het hebt gevraagd.
Zo komen we elke keer weer stukje verder met de puzzel.
Aangezien jeff volgens de holist verder op orde is zoeken we het nu disbalans in darmen/stofwisseling.


3 doggies 

3 doggies 
Ik heb een s melk kefir gehad. Is inderdaad ook raar spul. Niet echt vies ofzo maar om nou te zeggen, lekker....... Ik heb liever hangop met ene scheutje gembersiroop.
3 doggies 
Nou, geef mij maar het drankje dat ik nu heb :p Ziet er niet vies uit, door iets gemengd proef je het niet en het het is goedkoper als probiotica voor honden..
Ook geen gedoe met potten uit koken of weet ik veel wat.. Gewoon er overheen strooien, roeren met een plastic baby lepeltje en aanvallen maar!! 
Als het flesje leeg is, haal ik gewoon weer een nieuwe in de winkel.
Het is een fles van volgens mij 500 ml. Ik doe daar nu al maanden mee. Hij is nog voor de helft vol.
Ik heb hem 14 september in gebruik genomen en gaf de eerste weken veel meer als ik nu geef.

3 doggies 
Ik zit net te denken.. Ik heb ongeveer 20 euro voor het flesje betaald. Ik doe daar waarschijnlijk 5 maanden mee. Dat is dus 4 euro per maand.
Van puur zou ze 3 gram per dag moeten krijgen volgens puur (volgens Erwin Geitenbeek zou je minimaal het dubbele aan moeten houden). 100 gram kost 38,16 euro. Dat is dus ongeveer 35 euro per maand!!!

3 doggies 


3 doggies 

Wel Griekse yoghurt haha.. En ook daarin ben ik kieskeurig.. Die van de Deen is heerlijk, maar de goedkopere van de AH is vies :p
3 doggies 
Melkzuur is een bacterie. beide zitten in zuivel. Linksdraaiend is moeilijker te verteren door het lichaam.

Wel Griekse yoghurt haha.. En ook daarin ben ik kieskeurig.. Die van de Deen is heerlijk, maar de goedkopere van de AH is vies :p
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?