
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "gremlin-cash(filmpje)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
3 doggies 
OMGANG OP HET FORUM
HP stimuleert het respectvol reageren naar elkaar. Neem daarom ook gezamenlijk de verantwoording om de site leuk, leerzaam en gezellig te houden.
In je emotie kun je soms iets te fel overkomen, een verkeerde aanname doen of te scherp oordelen. Dit kun je voorkomen door de tijd te nemen om je mening goed te forumleren en eerst je bericht nog eens goed door te lezen voordat je op de reageerknop drukt. Stel eerst eens een vraag voordat je meteen je oordeel geeft.
Afbranden draagt niet bij aan een goed gesprek en jaagt mensen weg. Dat laatste willen we graag voorkomen omdat het doel is om zoveel mogelijk honden en baasjes te helpen.
Wij zetten waar nodig een moderatormelding in om mensen hieraan te herinneren, maar stimuleren ook dat leden elkaar hier netjes op wijzen.
Samen maken we de sfeer en de kwaliteit van het forum!
3 doggies 
Hihi... beide Karin. In eerste instantie de sfeer maar wat Cash mee moet maken is eigenlijk veel erger. Arm meissie. Ik hoop dat ze met de nieuwe medicatie nog een hele poos mee kan!

beide topics over cash mogen wat mij betreft op slot, ik heb er zo geen zin meer in.
hiermee bedoel ik niet jullie reactie, want die is geheel terecht.

hele vreemde mod melding?? gebeurt niets mensen blijven netjes geen verkeerde woorden wordt zelfs zoals jullie adviseren p.b cont gezocht en excuus aangeboden ik snap het niet???
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "gremlin-cash(filmpje)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?