Ik moet hier even m'n verhaal kwijt….

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Hond in de potHond in de pot 3 doggies

honden foto van Hond in de pot

Vreselijk verhaal! Heel veel sterkte. Ik vind het belachelijk hoe deze vrouw in de maatschappij staat wn zich tegenover jullie gedraag. Ik vind het ook heel erg voor je man!

Ik hoop dat ze zwaar gestraft wordt en etiquette gaat leren..

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Ik moet hier even m'n verhaal kwijt…." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Zita (Sep)Zita (Sep) 3 doggies

honden foto van Zita (Sep)

Wat heftig zeg .. Wat zullen jullie geschrokken zijn.
Ik hoop dat jullie ondertussen weer een beetje zijn bijgekomen!

En wat een opmerking ... dat ze niets verkeerd doet, want honden mogen daar los. Ja ... dat is vaak alleen als ze wel onder appel staan, anders aanlijnen!!

honden page profiel T*A*R*A*,  *M*A*C*†  en  K*Y*L*I*E*†T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*† 3 doggies

honden foto van T*A*R*A*,  *M*A*C*†  en  K*Y*L*I*E*†

" We hebben gelukkig alle 4 een redelijke nacht achter de rug.
Ik had gisteravond eerst een stretcher bij de honden gezet om daar op te slapen. Dat lukte alleen voor geen meter, wat liggen die dingen kl*t* zeg.
 
Zowel Adal als mijn lief “Bach Rescue Druppels” gegeven en toen de stretcher naast ons bed gezet.
Van een paar hondendekens, kussentjes enzo 2 “nestjes” op de stretcher gemaakt waar de honden heerlijk hebben geslapen.
Heb Adal vannacht wel een paar keer wakker gemaakt, omdat hij gisteren behoorlijk in shock was, maar de Rescue Druppeltjes hebben erg goed gewerkt. Hij keek me dan aan van, hallo zeg ik lig te slapen, laat me in dit heerlijke nestje.
 
Vanmorgen een hele korte wandeling gedaan en hij heeft alles gedaan. Blij - blij - blij!
En verder kunnen we alleen maar afwachten totdat de politie contact opneemt.  Hou jullie op de hoogte. "


Ik ben ook blij dit te mogen lezen. Hopelijk bleef het verder goed en zelfs beter gaan en genezen de wonden van Martin ook goed.

honden page profiel RVSRVS 3 doggies

honden foto van RVS

" Wat een verhaal!! Heel veel sterkte, ook van ons! Hoop dat jullie snel opknappen!



Hier ben ik het overigens niet mee eens. Het zou goed kunnen dat een eigenaar die wel weet hoe die met honden overweg moet gaan, deze hond nog kan "redden". Vergt tijd en een heleboel discipline, maar ik begrijp toch echt uit dit verhaal dat die vrouw geen idee had met wat voor honden ze te maken had. "

Is er inééns een te kort aan honden dat we alles kost wat kost in leven moeten houden?
Er worden elke dag koeien, schapen, kippen, varkens en weet ik niet wat geslacht maar als het dan om een hond gaat, die notabene behoorlijke schade heeft aangericht, dan treed er inééns een soort tunnelvisie op waardoor er niet meer nuchter nagedacht kan worden.
Bij gebleken ongeschiktheid voor de maatschappij(=meerdere serieuze bijtincidenten) niet zeuren maar gewoon afmaken. Praatjes als "Het is niet de schuld van de hond maar van de eigenaar" zijn leuk maar je koopt er zo weinig voor.

honden page profiel Pack MemberPack Member

honden foto van Pack Member

Gistermiddag weer even met beide honden gewandeld. Ook waar Adal in de verte wat andere honden kon zien. Hij is zo bang en gromt naar alles wat hij ziet en houdt alles argwanend in de gaten. Doordat Adal doof is houdt hij mij altijd heel goed in de gaten zodat hij kan reageren op mijn lichaamssignalen (zo communiceren ik met hem). Nu is hij daar veel te nerveus voor. Dit betekend dus dat hij voorlopig aangelijnd zal moeten blijven en dat kan wel eens voor een lange tijd moeten. Met zijn wonden heeft ie echt wel mazzel gehad. De ene diepe beet zit nog geen 2 cm van z’n strottenhoofd af. Moet er niet aan denken….
Martin is gistermiddag bij de huisarts geweest. Alle verbanden mochten er gelukkig af en zoals het nu lijkt is het alleen nog blauw en gekneusd.

Gisteravond om 19.15 uur kreeg ik een telefoontje van de Dierenpolitie. Hij had contact met die vrouw gehad die beweerde dat het allemaal wel mee was gevallen en helemaal niet zo erg was als ik had verteld. Bovendien bleef hij maar herhalen, dat het niet haar honden zijn, maar die van haar zoon. Een simpele vraag van hem hoe het nu met Martin en/of Adal gaat is niet gesteld.
Deze agent vertelde verder dat hij a.s. maandagmorgen overleg met de burgemeester zal hebben om te kijken of er een muilkorfplicht en aanlijngebod kan komen voor die witte hond die heeft gebeten, want volgens mevrouw was er met die bruine hond niets mis.
Ik heb duidelijke verteld dat dit absoluut ook voor deze hond moet, maar hij was het niet met me eens. Verder vroeg hij mij of ik de dierenarts rekening zelf naar haar wil brengen. Dit heb ik geweigerd en wil dat hij daar voor zorgt. Adal moet 12 april terugkomen om de hechtingen te laten verwijderen, dus weet ik nu ook nog niet wat het totaal bedrag gaat worden.
Het hele gesprek klonk voor mij alsof deze vrouw het slachtoffer is en dat ik me steeds weer moest verdedigen.

Nu het met Martin en Adal wat beterder gaat heb ikzelf last van nare gedachten, flashbacks en nachtmerries.
Want door mijn dierenartsrekeningen door haar WA te laten betalen weet ze ook wie ik ben en waar ik woon. Dat is niet zo erg, maar ook haar zoon !! Want wie is hij dat ie 2 van zulke onopgevoede pitbullachtige honden heeft? En waarom zijn ze nu bij zijn moeder die ze helemaal niet aankan? En wanneer komt hij terug en gaat hij dan verhaal bij ons halen?
Ik kan deze gedachten niet los laten. Martin vind het allemaal belachelijk en zegt dat ik er mee opmoet houden, maar dat lukt me dus niet…… Ik zie het hele gebeuren steeds maar weer op m’n netvlies herhalen en kan het nu allemaal even geen plek geven.
Hopelijk dat ik mezelf zo snel mogelijk weer onder controle krijg.

honden page profiel mary S&A&Z mary S&A&Z 3 doggies

honden foto van mary S&A&Z

Ik kan me zo goed voorstellen hoe je je nu voelt.:'(

Als ik jou was zou ik zelf ook een brief/mail naar de burgemeester sturen met jouw verhaal, alle gegevens die je hebt èn met jouw voorstel.

Oo ze hadden aan mij een verkeerde gehad in zo'n situatie.

Meid, ik wens je heel veel sterkte.':-)

honden page profiel KathKath 3 doggies

honden foto van Kath

Wat een service van de politie ;-)
Heel triest!
Ik zou het ook niet uit mijn hoofd kunnen zetten.

honden page profiel Hilde & TwinkoHilde & Twinko 3 doggies

honden foto van Hilde & Twinko

Wat een raar mens zeg van de dierenpolitie! De verwondingen spreken voor zich lijkt me! Nog even en ze zeggen dat je het zelf hebt uitgelokt!! ;-)

Ik snap heel goed dat je nog behoorlijk ondersteboven bent van het hele voorval. Ik zou het ook niet zo makkelijk naast me neer kunnen leggen! Hopelijk hoef je dit nooit meer mee te maken, keert de rust weer en komt zo het vertrouwen vanzelf weer terug. Sterkte!

honden page profiel gojagoja 3 doggies

honden foto van goja

wat teleurstellend zeg
zou ik ook zeker nog uitspreken als je de man nog eens spreekt
dat je zelf toch behoorlijk last heb van een trauma (want dat is het gewoon)
en dan het fijn had gevonden als hij daar zich wat had willen inleven

ik heb ook ooit zo'n ervaring gehad, met 1 zeer zwaar gewonde hond en 1 met gaten
en een meneer met gaten (die kwam helpen maar er niks mee te maken had)

dat laat je niet gauw los, dat moet echt slijten, en iets blijft er van hangen
bij bepaalde hondengeluiden kan ik nog helemaal verstijven even van ..... schrik

gelukkig knappen je vriend en de hond goed op, dat zal het verzachten
maar wat meer begrip van deze politie-meneer had ook geholpen
en 1 muilkorf gebod...... ach, misschien geeft dat wel een heel sterk signaal, beter iets dan niets.
(bij gebrek aan beter)

sterkte nogmaals

honden page profiel lillylilly 3 doggies

honden foto van lilly

ik heb ook een hond die agressief kan reageren, maar geen haar op mijn hoofd dat ik hem ooit laat loslopen, zelfs niet aan een lange lijn! dat is MIJN verantwoordelijkheid. het is overigens wél een hele lieve hond voor zijn gezin, en dieren mogen altijd bij ons binnenkomen zonder problemen, maar ééns buiten is dat een ander verhaal. als mijn hond bij mensen terecht zou zijn gekomen die hem wél lieten loslopen, dan had hij nu ook al een paar keer iemand (mens of hond) aangevallen, maar dat moet volgens mij niet betekenen dat hij dan maar afgemaakt moet worden! de baas moet zijn verantwoordelijkheid nemen! als ik een hond zie aankomen steek ik over, en ik hou hem altijd kort aan de lijn. wanneer hij dan uit zijn dak gaat leg ik ook altijd uit hoe dat komt (vroeger mishandeld, verwaarloosd en dus ook nooit geleerd hoe zich te gedragen en vervolgens een jaar in het asiel). dan begrijpen mensen dat meestal wel. het ligt aan de baas dat die hond iemand kan aanvallen, niet aan de hond, die is een product van zijn opvoeding en zijn verleden, het is die mevrouw haar verantwoordelijkheid wat er nu is gebeurd en daar moet ZIJ voor opdraaien. (met een muilkorf voor de honden, liefst zelfs herplaatst en een fikse boete + natuurlijk het betalen van de kosten die ze heeft veroorzaakt) eigelijk vind ik dat zo'n mensen een levenslang verbod moeten krijgen om nog honden te hebben, zodat ze nooit meer een goede hond kunnen verpesten zoals ze dat met hun honden gedaan hebben!

honden page profiel Zita (Sep)Zita (Sep) 3 doggies

honden foto van Zita (Sep)

Logisch dat jij nu "onrust" hebt. Nu het beter gaat met je vriend en hond, kun jij ook aan het verwerken van deze nare gebeurtenis (understatement) gaan beginnen!
Ik wil je heel veel sterkte wensen met alles!

honden page profiel DD 3 doggies

honden foto van D

Aan mij zouden ze dus ook geen goede hebben, ik zou mij erin hebben geklauwd totdat ik dat kreeg waar ik recht op heb.
Ik zou dus aangifte bij de politie gedaan hebben en ik zou dus een brief met foto's van de verwondingen naar de burgemeester sturen, je verhaal daarbij en erbij zetten dat jij je dader aan het voelen bent ipv slachtoffer.

Ik snap je man Martin wel, dat hij zegt dat je het moet loslaten..............dat zou mijn man ook zeggen. Maar weet je, voor jezelf zou dat heel goed zijn, dat loslaten, hij heeft daar gelijk in.
Maar soms wil je gewoon je recht. Er is een mens waarvan je houdt verwondt geraakt omdat die je hond waar je van houdt, werd aangevallen.

Wat ik je wel wil aanraden is om de doemscenario's die je hebt, dat je probeert te relativeren. Aan nachtmerries kan je weinig doen, die komen wanneer ze willen, maar je eigen scenario's moet je echt zien kwijt te raken, hoe moeilijk ook.

Ik wens je echt heel veel sterkte en wijsheid.

honden page profiel Wilma en Dobby (RIP)Wilma en Dobby (RIP) 3 doggies

honden foto van Wilma en Dobby (RIP)

Het is niet vreemd dat de klap nu bij jou komt. Daar heb ik na die aanval op Dobby ook last van gehad. Het heeft letterlijk 3 en een halve week geduurd voor ik weer door de straat kon lopen en niet constant aan die hond dacht. En zelfs nu nog is het de ene dag gedachtenloos lopen, en de andere dag niet. Als ik een hond van die kleur zie slaat de schrik me om het hart.

Het is inderdaad gewoon een trauma en dat zal moeten slijten.

Zouden die rare vragen van de politie een verhoor techniek kunnen zijn?

honden page profiel Koning Obi Koning Obi 3 doggies

honden foto van Koning Obi

De politie is wel de "neutrale partij" in het midden natuurlijk, dus ergens kan ik me hun reactie deels wel voorstellen ze doen denk ik meer verslag wat de mevrouw allemaal heeft gezegd, horen beide partijen aan en kijken alleen naar de feiten.  Daarom zullen ze wel niets willen doen aan de andere hond van haar die heeft namelijk (nog) niet gebeten dus die is niet relevant in het verhaal. Al is het wel heel  k*t omdat op zo'n manier te brengen.  Dat jouw hond nu ontzettend veel geluk heeft gehad doet het misschien lijken voor hun dat het inderdaad niet zoveel voorstelde. "Als het kalf verdronken is dempt men de put..." zeggen ze dan. Dus als het echt fout was gegaan dan had deze mevrouw er niets anders van KUNNEN maken. Dan was de muilkorfplicht snel geregeld denk ik. Nu moeten beide partijen een beetje afgetast worden om te kijken wat er gedaan moet worden.

Maar je hebt genoeg bewijzen toch om aan te tonen dat het niet "zomaar" een voorval was. Zelfs een getuige, in principe moet een muilkorf plicht toch te regelen zijn. Ik zou gewoon zorgen dat de foto's op de goede plek terecht komen en aangeven dat je je zorgen maakt dat deze hond in een zelfde situatie een andere hond misschien wel kan doodbijten (een chihuahua was misschien al dood geweest). En dat je wilt dat dat voorkomen gaat worden door de muilkorf. Anders schrijf je inderdaad een brief naar de gemeente. Persoonlijk vind ik het eigenlijk nogal zorgwekkend dat die hond je man ook heeft aangevallen, wat zei de politie daarover?

Ik zou het verder wel z.s.m. naast je neer proberen te zetten hoe moeilijk het ook is.

honden page profiel Marloes Marloes 3 doggies

honden foto van Marloes

Ik kan me inderdaad ook goed voorstellen dat je er veel last van hebt. Boes en ik zijn alle twee allert als we ergens lopen en bij haar is de aanval inmiddels 2 jaar geleden. Ik schrik nog altijd wanneer ik een pitbull tegen kom. Ik denk dat je dat beeld nooit echt los kan laten. Er veel over praten heeft mij geholpen. Sterkte ermee!!!

honden page profiel DoggyDoggy 3 doggies

honden foto van Doggy

He, wat vervelend hoe de dierenpolitie heeft gereageerd. Die neemt het niet echt serieus, kun je nog verdere acties ondernemen? Tenslotte is dit niet het eerste incident (hopelijk wel de laatste).

Jammer dat je hond aangelijnd moet worden, maar hopelijk is dit tijdelijk. Ik hoop dat je zelf ook weer de rust kunt krijgen en snel geen flashbacks meer hebt. Sterkte met alles!

honden page profiel Hilde Hilde 3 doggies

honden foto van Hilde

Lakse reactie van de politie! Kan me voorstellen dat je daar behoorlijk boos over bent!En natuurlijk zit het heel diep bij je en dat gaat zomaar niet weg i.i.d.

Wens je heel veel sterkte!

honden page profiel Zita (Sep)Zita (Sep) 3 doggies

honden foto van Zita (Sep)

Hoe gaat het ondertussen met jullie?

honden page profiel NagamijiNagamiji 3 doggies

honden foto van Nagamiji

Wat een afschuwelijke ervaring met dramatische gevolgen. Zowel je partner als je hond zijn gewond. Je kan bij iedere verzekeraar opvragen of ze een APV hebben en die rechtstreeks aanspreken. Ook voor smartegeld en een evt cursus voor Adal, om zijn angst te overwinnen.
Ik heb hetzelfde meegemaakt met mijn dwergkeesje. De honden waren zo verknipt door de slechte opvoeding van de eigenaars, dat ze niet geschikt bleken voor herplaatsing. Is wel geprobeerd, maar uiteindelijk heeft men de honden (herders) laten inslapen. Ik heb de honden van mijn keesje afgeschopt en de bijter aan zijn neus omhoog getrokken, zodat hij mijn hond losliet. Ik liep toen alleen en had een zeer netjes getrainde hond. 

Heel veel sterkte en beterschap. En succes in de strijd.

honden page profiel Wilma en Dobby (RIP)Wilma en Dobby (RIP) 3 doggies

honden foto van Wilma en Dobby (RIP)

Hoe gaat het intussen met jullie?

honden page profiel Koning Obi Koning Obi 3 doggies

honden foto van Koning Obi

Vraag ik me ook af. Ik hoop dat jullie alle drie weer wat bekomen zijn van de schrik.

honden page profiel Pack MemberPack Member

honden foto van Pack Member

Het gaat hier ondertussen gelukkig weer ietsje beter.
Adal gaat fysiek erg goed. Hij rent en springt weer en is binnenshuis en op eigen erf weer de oude, alleen daarbuiten is het dus drama. Zo bang als hij is.
Zo kwam er van de week een poes op ons aflopen en hij gildt erover. Ook blaft hij enorm.
Vanmorgen de DA gebeld om een afspraak zodat morgenmiddag zijn hechtingen eruit kunnen. Ze vroeg hoe het ging. Op mijn angstverhaal had ze het over een Thundershirt.
Dit is volgens haar een shirt voor honden met angsten of welke heel neurotisch zijn. Het werkt door het aanbrengen van druk en is gebaseerd op het inbakeren van baby's, welke een veilig gevoel creëren
Even geGoogled en vond dat een Thundershirt beschreven staat als een effectief en veilig middel is om angst bij honden te stoppen, zonder de hond te drogeren. Het principe van het thundershirt is gebaseerd op het inbakeren van babies en op TTouch.
--------------------
Over TTouch vond ik: De TTouch (Tellington Touch) geeft oplossingen, gebaseerd op de filosofie dat de meeste lichamelijke problemen en weerstanden komen door onbegrip bij angst, spanning en pijn.
En nog over de Thundershirt: Door de constante druk op het hondenlichaam aan te brengen wordt de hond rustig, vaak al direct nadat de hond het thundershirt voor de eerste keer aan heeft. Sommige honden moeten wel eerst even wennen aan het thundershirt, maar uit onderzoek blijkt dat het thundershirt bij 85 % van de honden met angst aanzienlijke verbetering heeft gegeven. Het thundershirt is te gebruiken bij honden met angst voor vuurwerk, autorijden, onweer, alleen thuis zijn, geluiden, erg nerveuze en neurotische honden.
--------------------
Is er hier iemand met ervaring van zo’n Thundershirt?
Heb wel even gezocht op HP maar wordt daar niet echt wijzer van als het om Adal zijn angsten gaat.
Maar oké morgenmiddag gaan dus zijn krammen en hechtingen eruit en voor zover we het nu hebben begrepen heeft de burgemeester afgelopen maandagmorgen een handtekening gezet onder de muilkorfplicht en het aanlijngebod.  En hoef ik niet bang te zijn voor represailles als de zoon terug komt voor zijn honden, want moeders heeft bekend dat zij fout zat door ze los te laten.
Morgenmiddag breng ik ook mijn DA rekeningen naar de Dierenpolitie.
Vraag me trouwens af of de rekening voor een Thundershirt daar ook bij kan, het is uiteindelijk wel het gevolg van……

honden page profiel NagamijiNagamiji 3 doggies

honden foto van Nagamiji

Ik heb zo'n Thundershirt voor mijn kat, werkt enorm goed. Omdat ze maatje dwergkees is, heeft ze een hondenshirt. Ik doe het soms ook aan als ze een ADHD aanval heeft, dan wordt ze meteen rustig. 
Fijn dat Adal zo goed opknapt.':-) Rekening van Thundershirt gewoon toevoegen, is een gevolg van de aanval.

honden page profiel Monique & de zwart-witjesMonique & de zwart-witjes 3 doggies

honden foto van Monique & de zwart-witjes

Jeetje, wat een heftig verhaal!
Heel veel sterkte en beterschap

honden page profiel LoesjeLoesje 3 doggies

honden foto van Loesje

Goed te lezen dat het wat beter gaat.
Dit heeft een zeer grote impact op jullie en de honden.
Fantastisch dat je voor elkaar gekregen hebt dat deze honden een door B&W ingesteld muilkorf en aanlijngebod hebben gekregen, zodat andere honden en mensen niet kunnen worden aangevallen.
Thundershirt zou ik op de onkostenlijst toevoegen; je hond heeft dit volgens medisch voorschrift nodig i.v.m. opgelopen trauma veroorzaakt door die aanvallende honden.
(Maak kopieën van alle te overhandigen originelen).

Ik hoop dat de rust bij jullie volledig terugkeert, want dit is een hectische en vervelende periode.

honden page profiel Jenneke88Jenneke88 3 doggies

honden foto van Jenneke88

Goed om te horen dat het wat beter gaat met jullie. Hopelijk hoef je dit niet nogmaals mee te maken.

Ik zou wel alle kosten bij die dame declareren. Als je weet dat e honden samen niet onder bedwang kunt houden, dan ga je één voor één en laat je ze vooral niet loslopen.

Nogmaals veel sterkte. Hopelijk keert de rust snel bij jullie terug.

honden page profiel Pack MemberPack Member

honden foto van Pack Member

Up-date voor de geïnteresseerden

Er zijn na ons nog een aantal incidenten geweest rondom deze 2 honden en het is de hele maand april al absoluut onveilig op de hondenuitlaatplaats.
Dit brengt erg veel ophef, onrust en angst voort bij hondeneigenaren. Ook omdat het de enige plaats is waar honden officieel los mogen lopen.
Afgelopen dinsdagmorgen een klein hondje aangevallen, woensdagavond een herder, en zo gaat het maar door.

Tot ik gisteren op Facebook het volgende tegen kwam:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
donderdag 18 april - 19.00 uur / JvdB:
Zojuist is het hondje van m'n zus aangevallen door twee vechthonden. Een bruine en een wittige Dit gebeurde achter het rugbyveld bij de Buitenbaan in Heerenveen, rond half zes /zes uur. De eigenaresse is een kleine vrouw van Indonesische afkomst en kon haar honden niet in bedwang houden. We weten niet of Molly het haalt. Graag willen we in contact komen met deze vrouw. Wie weet wie wij bedoelen?

vrijdag 19 april - 11.00 uur / JvdB:
We gaan nu aangifte doen. Molly heeft de nacht overleeft en is nu bij de dierenarts en krijgt een infuus. Eventueel nog een röntgenfoto en kijken of ze haar er weer bij kunnen krijgen. Ze is de hele nacht suf geweest. Afwachten maar ...

vrijdag 19 april - 12.00 uur
“Bara En Adal De Westies” hebben de status van JvdB gedeeld

vrijdag 19 april - 19.30 uur / JvdB:
De politie weet al wie het is. Er lopen meer meldingen tegen haar. En er was al tegen haar gezegd dat ze haar honden moest muilkorven! Niet gedaan dus! Dus wat ze nou gaan doen? Ben benieuwd

vrijdag 19 april - 19.40 uur / JvdB:
Met Molly kan het nog alle kanten opgaan. Ze krijgt nog steeds infuus en pijnstilling. Het is 50/50 zegt de dierenarts

~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ben het zo zat dat er nog niets is gebeurd.
Gistermorgen weer naar het politiebureau geweest. Het antwoord dat ze er bovenop zitten stelt mij/ons niet meer gerust, want wie is de volgende ???
Wij hebben er gistermiddag werk van gemaakt en het hele gebeuren rond deze Floor en de 2 honden van haar zoon wordt a.s. maandag door de FNP ingediend wegens “grove onveiligheid voor mens en dier” tijdens de raadsvergadering.
Ofwel: Raadsvergadering 22 april 2013 - Locatie: Raadszaal gemeentehuis Heerenveen - Aanvang: 20.00 uur
Hopelijk gebeuren er dit weekend niet nog meer ongelukken…..
Grtz. Pack Member, Bara & Adal

honden page profiel Shauni  *Sky~Jinx~Sansa~Hypno*Shauni *Sky~Jinx~Sansa~Hypno*goedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Shauni  *Sky~Jinx~Sansa~Hypno*

Man, echt ongelofelijk :( Een wandeling zou fijn moeten zijn, ontspannend. Weten dat er zo'n mensen rondlopen is niet echt ontspannend te noemen. Ik hoop dat er snel iets aan gedaan wordt en dat het hondje van hierboven het helemaal haalt!

honden page profiel KK 3 doggies

honden foto van K

belachelijk dat die honden iedereen aan kunnen vallen en er tot op heden nog steeds niets is gebeurd!ik zou mijn hond niet eens meer uit durven laten. ik snap ook echt niet dat die vrouw ze nog uitlaat.
wat onzettend triest is dit, zeg:'(
er zijn honden in beslag genomen die niet eens hebben gebeten, en nu durft niemand de beslissing te nemen???

honden page profiel Jolanda &Yentl &Luna R.i.p Shakira Jolanda &Yentl &Luna R.i.p Shakira 3 doggies

honden foto van Jolanda &Yentl &Luna R.i.p Shakira

Ongelovelijk dat de dierenpolitie er niks aan doet? Daar zijn ze toch voor of niet?

Ik kwam v/d week onze wijk agent tegen en vroeg hem of er niet wat vaker gecontroleerd kon worden betreft het los lopen van honden ,en dan met name de stafford achtige honden lopen los
Omdat het volk wat hier woont ,overal schijt aan hebben

Zegt die agent mevrouw dan moet u bij handhaving zijn
We zeggen er wel wat van als we t zien maar handhaving deelt boete`s uit

Pff lekker makkelijk

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Ik moet hier even m'n verhaal kwijt…." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 5 van 7 12 3 4 56 7
Volgende forumvraag: Mira
^