
Heeft iemand ervaring met deze stofzuiger?
Ik wou over een tijdje een nieuwe kopen omdat de anderen eigenlijk zowat is overleden.
En deze leek mij wel handig aangezien, die honden haren moeilijk uit de vloerbedekking gaan.
http://www.petsplace.nl/hond/verzorging/bosch/stofzuiger_zoo_o_bagless~M-830070
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "stofzuiger" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

vandaar ook de vraag, hij ziet er wel best dik uit als je de fotos bekijkt 
En ik hoop er dan ook misschien wel 5 tot 10 jaar mee te doen. Of hoelang gaat de gemiddelde stofzuiger mee?
3 doggies 
Het lijkt me best een goede stofzuiger! Als je de beschrijving en afbeeldingen zo ziet.
Wij hebben zo'n Henry stofzuiger kostte toen 500 gulden. Ik ben 22 en ik weet niet anders dan dat we deze stofzuiger hebben... 
3 doggies 
Ik had een Miele. Een prima stofzuiger. Last van hondenharen hadden we niet, want poedels verharen niet. Maar kattenharen zijn mogelijk nog moeilijker op te zuigen. Maar dat deed de Miele prima hoor.
Toen we hem kochten kostte hij 180 gulden. (Het was nog in het guldentijdperk, dus al even geleden).
Dus omgerekend zo'n 82 euro. Dat zal inmiddels wel het dubbele zijn, ben ik bang.
Ik weet alleen het type niet meer.
Ik weet wel dat ie niet tegen puin kan. Tijdens de renovatie van ons huis hebben bouwvakkers hem gebruikt om puingruis op te zuigen. Dit zonder het ons eerst te vragen. Enfin, dat was dus het einde van de stofzuigermotor. 
3 doggies 
ik ging ook kijken voor een nieuwe stofzuiger
natuurlijk praatte me de verkoper een dyson for animals 499 €
aan
gewoon een philips zonder zak op solden gekocht en die doet het prima
dus tenzij je niet weet wat met je geld te doen ...

hahaha nee moet sowieso even sparen, ben student haha.
Maar soms is goed koop duur koop.
En ik heb lastige vloerbedekking.
3 doggies 
Ik heb laatst niet lachen bij zeeman voor 29 euro een stofzuigertje gekocht en die heeft ook geen zakken voor hoofdzakelijk de trap maar is een heerlijk ding 1500watt en goed krachtig motertje.Okee zal niet zo lang meegaan maar ja voor 29 eurie's![]()
3 doggies 
Ik zweer bij een Miele. En ik zweer ook gewoon bij stofzuigerzakken.
Veel hygiënischer. Zak vol, zak in de kliko. Geen gedoe met zijn bak leeg maken. Stof stuift door de lucht of er valt wel weer wat naast de vuilnisbak.
Archhhhhhhhhhhhh........
Nee, gewoon een Miele. Het liefst wel tenminste 1800 watt.
3 doggies 
3 doggies 
vanmorgen een stofzuiger gekocht bij de ah xl en die doet het heel erg goed het kleed midden in de kamer kwam mee omhoog en de hond blijft na de eerste x weglopen nu ook gewoon staan om gestofzuigd te worden. en dat voor € 44.99
3 doggies 
als je echt voor die wilt gaan zou ik wel via kieskeurig gaan kijken of hij ergens goedkoper is.
persoonlijk vind ik pets place best duur..
verder kan ik je niet helpen, geen ervaring ermee! succes!

Die nieuwe van Philips zonder zak is al veel beter dan een Dyson kost ook nog eens minder dan de helft 

Ik heb een Dyson, maar na een aantal jaren krijg je toch met zuigkracht verlies te maken.
Ook heb ik een Miele Kat % Dog, deze is al iets van 12 jaar oud, doet het prima heeft dezelfde materialen en borstels aan boord als de Bosch die jij zou willen.
Ik had de Dyson erbij gekocht omdat de zakken voor de Miele zo duur zijn, vijf zakken voor €25, maar had inmiddels zakken bij Blokker gevonden vijf voor€8,50, maar nu heb ik zakken bij de Action vandaan, vijf zakken voor €1,90, nou daar haal ik dan toch de Miele weer tevoorschijn, zuigt stukken beter dan de Dyson
"
in mijn Noorman.

Hier eentje van Rowenta en die doet het echt goed. Nu met de verbouwingen doet hij het nog steeds goed 
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "stofzuiger" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?