nieuwe husky bij

70 reacties · pagina 2 van 3

maxlisa

30 januari 2013, 16:18

wat een mooi beestje zeg.

het is een puber die moet leren rustig te worden.


GEEF DAT BEESTJE NOU EERST EENS RUST VOORDAT JE VAN ALLES MET HEM GAAT DOEN!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "nieuwe husky bij " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Siberienne

gewijzigd 30 januari 2013, 16:19

Ik vind hem mooi! En wat een heerlijk eigenwijs hoofd...

Ik denk idd spelen, anders had je andere hond wel meer letsel gehad.... Die twee van mij sleepten elkaar aan de oren door de kamer

Husky speeltijd;
http://www.youtube.com/watch?v=Zw8S89mPwCA&sns=em

Zaak dus om Pepper wat rustiger te leren spelen, als hij jullie andere hondje niet met rust laat ondanks dat die protesteert, moet jij even ingrijpen. Misschien kan je ook zelf spelen met hem? Hier is een PETfles met wat brokjes ook hoog gewaardeerd, maakt wel een hoop herrie maar daar kunnen ze zich echt op uitleven. Wel opletten dat ze geen stukjes van de hals gaan bijten.

En verder het spelletjes 'relax on a mat' spelen met Pepper

http://www.dogsandbabieslearning.com/wp-content/uploads/2012/04/Relax_on_a_mat.pdf

Het kan ook zijn dat hij 's avonds druk is omdat hij wat overmoe is bv..

Mireille

Suus & baasje

30 januari 2013, 16:22

" wat een mooi beestje zeg.

het is een puber die moet leren rustig te worden.


GEEF DAT BEESTJE NOU EERST EENS RUST VOORDAT JE VAN ALLES MET HEM GAAT DOEN! "

Kalm aan. Ze komt om advies en ik snap helemaal dat ze van alles wil gaan doen met d'r hond. Dat wilde ik ook met Binky toen hij er net een week was.

Al vind ik fietsen wel wat vlug. Ook al is hij al een week bij jullie geweest. Geef hem wat tijd om te wennen, vraag niet teveel van hem, maar zorg tegelijkertijd wel dat hij bezig blijft, met inderdaad snoepjes zoeken of een kong of iets. Anders kunnen ze nogal vervelend worden!

maxlisa

30 januari 2013, 16:36

"
Kalm aan. Ze komt om advies en ik snap helemaal dat ze van alles wil gaan doen met d'r hond. Dat wilde ik ook met Binky toen hij er net een week was.

Al vind ik fietsen wel wat vlug. Ook al is hij al een week bij jullie geweest. Geef hem wat tijd om te wennen, vraag niet teveel van hem, maar zorg tegelijkertijd wel dat hij bezig blijft, met inderdaad snoepjes zoeken of een kong of iets. Anders kunnen ze nogal vervelend worden! "


en weer krijgt ze hetzelfde advies..............


Suus & baasje

30 januari 2013, 18:47

Linda,

Nu je zo vaak hetzelfde advies hebt gekregen, zou ik het inderdaad wel wat rustiger aan gaan doen. Je hebt je hond hopelijk nog heel lang, dus er is genoeg tijd om spelend en lerend met hem door te brengen!

Heel veel plezier met je mooie hond!

Tiffani & Pepper schreef het onderwerp

gewijzigd 6 februari 2013, 15:27

Toen kwam ik thuis van werk.doe ik eerst voordeur open .tweede deur was dicht.Ik pakt iets vlees uit diepvriezer in de schuur..pepper kont goed deur open te maken .dan rent hij vandoor..
Wat slim s hij .maar kon ik hem niet roepen en rent hij zo vrij en weggelopen ..duurt half uur later mijn zoon vondt hem
Was ik zo paniek. .hoe leert hem .als ik roept hun naam .hij reageert niet lopen hij vandoor...thuis leert ik hem om te naam roept .als kwam hij beloning hem wel...maar voor hoe lang luisteren hij nou????die echt groot verschil tommy tussen pepper ...voor tommy makkelijk goed luisteren dan husky pepper ...

Deborah, Chula & Bowser

6 februari 2013, 16:42

Het is husky eigen dat ze eenmaal in de grote boze buitenwereld helemaal in hun "eigen" wereldje zitten, ik zou vooral doorgaan met hem belonen voor het komen als hij word geroepen. maar vraag niet teveel van hem. Ik zou echt eerst even samen een band kweken en als deze er is zal hij ook veel beter naar jou luisteren. Zie de adviezen hierboven... ;-)
Groetjes,
Deborah

maxlisa

7 februari 2013, 12:36

voor de meeste hussen geldt;als je ontsnapt bent, moet je weg blijven, de pret van losgebroken zijn is vele malen groter als losgelaten zijn.
dus voortaan deuren op slot, ronde deurknoppen ,deurklink eruit of haakje op de deuren zetten. zorgen dat hij niet meer ontsnapt dus.
it s way of life.

Tiffani & Pepper schreef het onderwerp

18 februari 2013, 14:54

Pepper is nu al 1 maand bij ons ,het lijkt erop dat hij zich al erg thuis voelt .. Vanmiddag gingen we naar het bos met een groot zandvlakte. er was geen weg in de buurt , en andere honden zagen we ook niet dus lieten we hem maar even los, hij rende wel een eind weg maar bleef altijd in het zicht , dan stond die achter de bosjes en zagen we hem niet en dan komt hij tervoorschijn en rent die naar ons toe, het is erg mooi om te zien dat hij zoveel plezier heeft maar hij blijft wel in de buurt, maar als er ergens een hond is dan krijg je hem niet meer terug , je moet hem dan echt ophalen want dan heeft hij geen zin meer om te komen. ( typisch een husky )
Maar hij eet nog steeds heel weinig ! we hebben verschillende soorten brokken geprobeert , de eerste dag eet hij het wel maar dan ook niet meer. nu doen we er vlees door en een beetje warm water , ook dat heeft 4 a 5 keer gewerkt maar ook dat eet hij nu niet helemaal meer op ( wel beter dan alleen brokken ). hij weegt nu 18 kilo.

Patricia & de Musketiers

18 februari 2013, 15:34

fijn om te lezen dat het beter gaat!

Misschien kan je eens proberen om een pakje smuldier uit de super markt te halen. Dit stinkt wel een beetje, maar wen je aan, maar grote kans dat Pepper dit wel wil eten, en dat hij ook wat aankomt

maxlisa

18 februari 2013, 19:01

inderdaad haal maar wat smuldier (niet de hart versie)
met 18 kg, mag hij een pakje per dag.

Tiffani & Pepper schreef het onderwerp

18 februari 2013, 19:01

Ik zal het eens gaan kopen hopen dat het daarmee beter gaat ! bedankt voor de tip

Patricia & de Musketiers

18 februari 2013, 19:04

ik zou de pens compleet versie halen (die stinkt wat meer) en anders de vlees compleet versie. Allebei zijn gluten vrij. Kosten dacht ik rond de 59 cent per pakje. Aan 1 pakje heeft hij genoeg.

Tiffani & Pepper schreef het onderwerp

18 februari 2013, 19:49

Oeps laat maar ik had niet goed gelezen , ik zie het al staan

Patricia & de Musketiers

18 februari 2013, 20:10

hangt er vanaf hoeveel maaltijden hij krijgt. Maar 1 pakje per dag! ;-)
Hier krijgen ze ook maar 1x per dag te eten.

Tiffani & Pepper schreef het onderwerp

18 februari 2013, 20:19

Hij krijgt van ons 2 maaltijden per dag maar de dierenarts raadde ons aan om 4 keer per dag te doen . dus als hij zijn eten op heeft doen we in de middag soms nog een klein beetje brokkeb erbij.

Robin, Kiana & Bonjaro

19 februari 2013, 20:58

Raar van d dierenarts, juist als hij weinig eet twee keer per dag aanbieden. Kiana is ook vroeg overgestapt naar 2 keer per dag. Ik laat het 10 min staan... Eet ze het niet dan ruim ik het op, ik geef ook vers en dat doe ik dan terug in de koelkast. En dan krijgt ze Savonds gewoon weer. Ik maakte me ook elke keer druk maar ik kijk er niet meer naar om!

Husky's eten naar behoefte.

Als Kiana lekker uur heeft los gelopen en gespeeld en ook honden cursus 1,5 uur op een dag dan eet ze Savonds meer!

Patricia & de Musketiers

18 februari 2013, 21:06

hij is ruim 1 jaar? En dan 4 maaltijden? Waarom raadde de DA dit aan?

Als je smuldier gaat geven, er moet tussen brok en vlees minimaal 8 uur zitten. Anders kunnen ze krampen krijgen etc. Door andere verzuring van het voer.

Tiffani & Pepper schreef het onderwerp

18 februari 2013, 21:12

Maar moeten we dan gewoon 's ochtends brokken en 's avonds smuldier ? Of 's ochtends half pakje en 's avands half pakje

Buddy

18 februari 2013, 21:19

Hallo Linda ik zou het verdelen over 2 keer in samenband met wat brokken.

Patricia & de Musketiers

18 februari 2013, 22:15

hangt er vanaf, als Pepper echt geen brokken wil eten zou ik 's ochtends half pakje en 's avonds half pakje doen.

Anders 's ochtends brok en 's avonds vlees of andersom. Zolang er maar wel 8 uur tussen zit!

maxlisa

19 februari 2013, 13:06

" Hallo Linda ik zou het verdelen over 2 keer in samenband met wat brokken. "


brokken en vlees niet samen geven.
en als hij toch geen brok eet, dan zou ik m dat ook niet geven.
2x per dag een half pakje, of in 1x een heel pakje.
4x daags voeren is nergens voor nodig en een hond kan beter 1x daags eten zelfs.

Robin, Kiana & Bonjaro

19 februari 2013, 21:01

"

4x daags voeren is nergens voor nodig en een hond kan beter 1x daags eten zelfs. "

Er zijn zelfs mensen die hun honden om de dag eten geven.
Net als in de natuur eten ze een heel rund op en dan paar dagen niks. Dan eten ze echt niet maar beetje en laten ze de rest liggen voor vanavond want dan is hij al weg! Haha

Ach maar dat vind ik zielig hoor ik geef Kiana 2 x per dag.

Patricia & de Musketiers

19 februari 2013, 22:00

"
Er zijn zelfs mensen die hun honden om de dag eten geven.
Net als in de natuur eten ze een heel rund op en dan paar dagen niks. Dan eten ze echt niet maar beetje en laten ze de rest liggen voor vanavond want dan is hij al weg! Haha

Ach maar dat vind ik zielig hoor ik geef Kiana 2 x per dag. "


Maar een hond is geen wild dier he. Leeft al lang niet meer dicht bij de wolf. Zelfs de husky niet, ;-) Er is zeer groot verschil tussen wolf en huishond.

Ik geef hier op niet vaste tijden eten, en meestal 1x in de week krijgen ze 1 dag niets ...

Tiffani & Pepper schreef het onderwerp

20 februari 2013, 11:04

We hebben hier vanochtend smuldier gegeven , en het was binnen 10 sec op. Hij zat zelfs te zeuren naar meer ! Maar hij moet maar wachten tot vanavond. Groot succes dus hopen dat hij het zo blijft eten en niet al zat word na 2 dagen

maxlisa

20 februari 2013, 16:30

" We hebben hier vanochtend smuldier gegeven , en het was binnen 10 sec op. Hij zat zelfs te zeuren naar meer ! Maar hij moet maar wachten tot vanavond. Groot succes dus hopen dat hij het zo blijft eten en niet al zat word na 2 dagen "



;-)


en nee een hond is geen wolf, maar inwendig zijn ze wel hetzelfde. de maag is gemaakt om enorm te kunnen uitrekken.

Tiffani & Pepper schreef het onderwerp

27 februari 2013, 16:15

Het gaat inmiddels erg goed ! Ook met het eten . ik begin hem nu nieuwe trucjes te leren en kwam erachter dat hij die dingen erg snel oppikt , hij had bijv. binnen 10min al door dat hij bij 'door' door mijn benen moest ben daarna ook gelijk gestopt want ik kreeg het door dat hij het ook genoeg vond en ik ging er de volgende dag mee verder ik ging natuurlijk niet de heletijd met dat ene trucje door maar ging het een beetje mixen . hij is dus heel slim hij vind het ook leuk , vooral omdat hij dan een beloning krijgt.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "nieuwe husky bij " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^