Zelfbeheersing hond
HondenForum
> Archief
> Zelfbeheersing hond
" Dat bedoel ik dus, er zijn genoeg mensen die dat niet zien bij een hond, erg jammer!
"
Ik denk dat het vaker zo is dat ze dit net niet fijn vinden, een hond die zelf denkt. Heel wat mensen verkiezen een slaafs karakter, een erg volgzame hond, en willen net dit zelfstandig denken weg hebben. Want het zelfstandig denken impliceert dat je zelf ook meer moeite moet gaan doen, jezelf moet aanpassen, buigzaam moet zijn, en ik merk toch dat vele mensen dit net niet verkiezen. Ze willen een hond die hun bevelen niet in vraag stelt, die gewoon doet wat er gevraagd wordt. En dus wordt het zelfstandig denken vd hond van kleinsaf al beknot en ingeperkt, en zeker niet gestimuleerd.
Helaas, dit onderwerp staat op slot.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Zelfbeheersing hond" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
"
Wow, geweldig!!
Dat verhaal van de trap in de bergen!
Mooi om te zien hoe honden dan omgaan met zoiets!
Dat bedoel ik dus, er zijn genoeg mensen die dat niet zien bij een hond, erg jammer!
"
Ja,dat is heel jammer want je mist een hoop.En de hond mist de waardering als je het niet ziet .Erger nog als je zijn/haar gedrag dan zou betitelen als ongehoorzaam of het zien als het zogenaamde dominantie gedrag en daar dan denkt aktie te moeten ondernemen vindt ik.
Alleen moet ik er wel bij zeggen dat er zelfstandige akties zijn die ik liever niet zag.
Ja Christel, mee eens!
Een hond "moet" vooral veel kunnen en laten als en wanneer "de baas" (ulgh!) dat zegt en ook wel direct!

Een hond is niet alleen hiervoor gemaakt, het is niet "maar een hond!
Een hond is een levend wezen met een eigen karakter en behoeften, een hond is ook een maatje voor het leven, waarmee samenleven voorop staat, waarbij de eigenaar verantwoordelijk is voor het op een goede manier grootbrengen en begeleiden van een hond, voor veiligheid en voldoen van de hond zijn behoeften!
" Ja,dat is heel jammer want je mist een hoop.En de hond mist de waardering als je het niet ziet .Erger nog als je zijn/haar gedrag dan zou betitelen als ongehoorzaam of het zien als het zogenaamde dominantie gedrag en daar dan denkt aktie te moeten ondernemen vindt ik. "
Precies! Mee eens!
Helaas, dit onderwerp staat op slot.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Zelfbeheersing hond" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken