
ooo, maar ik zie dit helemaal niet als negatieve kritiek! Ik heb er nu mijn lesje ook uit geleerd en zal voortaan beter uitkijken waar mijn pupje vandaan komt.
Maar nu komt Amy natuurlijk op de eerste plaats, en er is goed nieuws! Heb ze terug mogen halen bij de dierenarts. Ze doet het goed, maar is nogwel 300 g afgevallen. Dat is natuurlijk veel voor zo een kleintje, maar ze eet en drinkt goed. Ze had een maag- en darmontsteking en gisteren had onze Britney er ook last van (braken en diarree). Dus die is nu ook behandeld.
Bedankt voor de leuke reacties. Dat heeft me eorm gesterkt.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Mijn pup is ziek!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
1 doggies 
Beste Sigrid,
Beterschap gewenst voor Amy en sterkte voor jou.
Heeft de dierenarts de ontlasting al onderzocht, het is een beetje griezelig dat Britney nu ook ziek is geworden...
Jammer dat je niet even gegoogled hebt voordat je het hondje gekocht hebt.
Deze website komt als eerste boven als je de fokker googlet:
http://forum.www.trosradar.nl/viewtopic.php?f=9&t=82970
Groetjes, Jantien

Goed nieuws dat het zoveel beter gaat met je pup. Houdt je hondjes goed in de gaten en als je het niet vertrouwd kun je hun ook even de temperatuur meten, bij koorts (39) moet ze zeker terug naar de dierenarts.
3 doggies 
Sigrid,
Mooi te horen dat de pup weer bij je thuis is. Hopelijk sterkt ze snel aan. Vervelend dat Britney nu ook waarschijnlijk aangestoken is. Een hele ziekenboeg bij jullie thuis.
Sportief dat je toegeeft dat je je lesje wel hebt geleerd.
Ik hoop dat alles goed komt.
3 doggies 
Wat fijn dat Amy weer thuis is! Hopelijk knappen ze nu allebei snel op.
Verwen de dametjes maar
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Mijn pup is ziek!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?