
beste hp'ers,
we hadden onlangs 2 zakken orijen gekocht en nu bleek dat deze brokken te moeilijk verteerbaar waren voor onze hond. We hebben dan toch 1 zak helemaal gegeven om te kijken of het niet te maken had met de overschakeling van een ander soort brok maar dat bleek dus niet .. Nu vroeg ik me af of iemand interesse heeft in de andere zak die nog niet is open geweest voor een lagere prijs? Stuur maar een berichtje als je interesse hebt.
grtz jonas
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "hondenvoer" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

wat jammer, misschien dat de dierenwinkel de zak terug neemt ? voor een ander merk ? zou het gewoon vragen, zeker als de zak nog dicht is.

bij onze dierenzaak kan je zelfs de aangebroken zak nog terug brengen, krijg je gewoon je geld terug,
droop kon er ook niet tegen,
die had enorm last van zijn maagje met orijen.

ja we hebben de zakken via zooplus besteld .. Weten jullie of zij de zak ook terug nemen?

Je kan het hier op hp ook in de vraag en aanbod hoek plaatsen. Dan kan je ze denk ik wel doorverkopen omdat er hier wel meer mensen orijen voeren (wiens honden er wel tegen kunnen. )
Hoeveel kost het
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "hondenvoer" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?