Zoals de titel het al zegt, ik ben helemaal klaar met Caroba, wat een slecht bedrijf.
Vorige week al iets besteld, dus zou vorige week donderdag geleverd moeten worden, maar ze belde mij op of dat ook maandag mocht. Maandag was 2e pinksterdag, dus ik zei dat en daar hadden ze nog helemaal niet aan gedacht dus dan wordt het dinsdag. Dus ik, nou ja als het moet red ik dat nog wel. Ik zou gebeld worden vrijdag of in het weekeinde, maar niks geen telefoon of mail, dus ik gister ochtend bellen, hadden ze mij dus niet ingepland dus werd het dus vandaag, maar zou gistermiddag nog horen hoe laat. Zoals jullie al raden, geen bericht van Caroba dus ik maar weer bellen, nadat ik gister al een mailtje had verzonden en de persoon die ik moest hebben was nog niet binnen, dus ik zou worden teriggebeld.
Na een uur, nog steeds geen bericht, dus ik opnieuw maar weer bellen (had al betaald namelijk) en nee, het zou wel ergens vanmiddag worden.
Over zessen vanavond werd het dan eindelijk geleverd en ja hoor, in plaats van 4 kilo vis hadden ze nog maar 2 kilo en 10 kilo aan kippenruggen hadden ze ook niet meer.
Ik vind dit zo slordig, je hebt ze weet ik het hoe veel aan de telefoon omdat e maar niet komen leveren en ze zeggen gewoon helemaal niets over dat je bestelling niet compleet geleverd kan worden. Jullie snappen dus wel, dit is de laatste keer dat ik bij dat bedrijf ook maar iets heb besteld



3 doggies








)







