blijven bijten

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

boomer (Gast)

Wat kan je het beste doen als de pup blijft bijten in je kleding en handen?
De pup blijft terug komen,ook al negeer je hem of als hij een time out krijgt.
Dit doet hij als je hem bij je op schoot hebt.
Hij rust genoeg en krijgt voldoende beweging en we gaan rustig met hem om, het is een boomertje.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "blijven bijten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel ~~

honden foto van ~

Ik de alijd een beetje citroen sap in me handen en dat vond hij vies en met kleren bijten los laten nlaten en dan zeggen nee en even geen aandacht geven of in ruil een speeltje

honden page profiel DobryDobrygoedgekeurde fokker

honden foto van Dobry

http://www.hondenpage.com/hondenforum/100494/na-correctie-spelen-valt-de-pup-met-grommen-aan.php

hier heb je al wat goede tips gehad, heb je daar nog iets mee gedaan?

Ook in dit topic heb je al wat uitleg gekregen hoe wel en hoe niet om te gaan met honden

http://www.hondenpage.com/hondenforum/100773/wat-is-er-allemaal-veranderd?-de-beste-aanpak..php

is er een reden dat je geen gebruik maakt van je profiel? En je had toch een boxerpup of heb ik dat mis?

honden page profiel EstherEsther

honden foto van Esther

Je zegt dat je pup voldoende rust en beweging krijgt. Kun je aangeven wat de dagindeling is van jullie?

honden page profiel Mimi Mimi

honden foto van Mimi

Wat Esther schrijft over een dagindeling is heel handig om te weten. Je kunt dan kijken waardoor je pup gaat bijten. Iets is teveel voor je pup, vandaar dat het handig is meer te weten.

honden page profiel Jess & moJess & mo

honden foto van Jess & mo

" Ik de alijd een beetje citroen sap in me handen en dat vond hij vies en met kleren bijten los laten nlaten en dan zeggen nee en even geen aandacht geven of in ruil een speeltje "


Citroensap..haha die is goed!
slim ideetje!
;-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "blijven bijten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: vraagje over pup
^