
Wat geef jij je hond te eten? Vers vlees of brokken, welk merk? Hier kun je ook iets van elkaar leren. Welk voer goed is en welke niet.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Het beste hondenvoer." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Hoi,
Heel veel merken zoals Royal Canin, Eukanuba, Hills, pedigree zijn erg slecht, omdat deze veel granen bezitten en weinig vleespercentage hebben en ook nog eens schadelijke stoffen bevatten. Heel veel mensen denken dat dit goed voer is omdat het duur is en aangeraden wordt door dierenartsen, maar feitelijk is het een commerciele bende.
Gaf mijn vorige hond (is inmiddels overleden) ook altijd RC omdat ik ook dacht dat dit altijd goed was om bovenstaande redenen. Nu heb ik sinds kort een engelse bulldog, en ben me er eens in gaan verdiepen.
Ik heb mij op de brokken gefocust omdat dit voor mij het handigst is. De brokken die goed zijn (dat wil zeggen dat ze geen granen bevatten (slecht voor honden), hoog vleesgehalte hebben, en geen schadelijke stoffen bevatten) dan kom je op de volgende merken uit:
Acana, Wolfsblut, Orijen, Taste of the Wild.
Ik zelf geef mijn vriend Wolfsblut, dit bevalt zeer goed!
Kijk voor de gein eens op youtube en tik dan dierenvoeding in (deel 1 tot 4) Kun je zien hoe slecht commerciele voeding is, en helaas in NL volop te krijgen, terwijl de goede brokken niet in de winkels liggen, maar online moet bestellen. Bovenstaande merken is bijv. bij www.food4pets.be te bestellen en geen verzendkosten naar NL.
1 doggies 
Er zijn al veel, heel veel topics over dit onderwerp hier op HP.
Dus als je iets over voer wilt weten, even de zoekfunctie of kijken in de encyclopedie?

O god. Ik geef mijn pup ook Royal Canin. De dierenarts zei dat het perfect is voor een chihuahua als die van mij.

Hier ga je veel verschillende antwoorden op krijgen.
Het beste hondenvoer is het geen waar jouw hond(en) het het beste op doen.

Ik sluit mij aan bij Buldro. Wij geven Shanti 3 dagen per week vers want ik denk dat dat het beste is omdat er geen conserveringsmiddelen inzitten in RC zit ,dacht ik, een kankerverwekkende stof (maar wel toegestaan door de EU
) en omdat het versvlees vers is.
Ikzelf heb het idee dat sinds wij Shanti gedeeltelijk vers geven haar vacht witter is. Haar tandsteen is sowieso minder geworden dus voor de tanden is vers ook beter.
Een paar andere topics over dit onderwerp:
http://www.hondenpage.com/hondenforum/106878/waarom-is-pedigree-niet-goed?-.php
http://www.hondenpage.com/hondenforum/107132/brokken-of-vers-vlees..php
http://www.hondenpage.com/hondenforum/106760/wat-is-nou-echt-goed-voer?.php
http://www.hondenpage.com/hondenforum/105564/problemen-met-voeding.php

"
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Het beste hondenvoer." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?