In het forum
Onderwerpen waarin Lorraine schreef
Opvoeding puppy · laatste reactie van powerdog · 24 sep 2013
Pagina 1 2 3
69
Verzorging · laatste reactie van Lorraine · 16 sep 2013
Pagina 1 2
44
Opvoeding puppy · laatste reactie van Dobry · 13 okt 2013
Pagina 1 2
49
Opvoeding puppy · laatste reactie van Suzanne en Luca · 18 sep 2013
Pagina 1 2
50
Opvoeding volwassen hond · laatste reactie van Yvonne en cyra · 18 sep 2013
11
Leuke honden verhalen · laatste reactie van Lianne, Mara & Maybe · 30 okt 2013
Pagina 1 2 … 10 11
318
Brokken en overige vragen · laatste reactie van Tim † Yoran Rixt · 10 sep 2013
Pagina 1 2 3
69
Overig · laatste reactie van T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*† · 15 sep 2013
29
Alle onderwerpen van Lorraine ›
Lekker rennen...Donny, helaas moeten laten inslapen door een hersentumor :(…When we first met.... L_O_V_E!
Alle 3 foto’s van Lorraine ›

Log in om een krabbel achter te laten.

Max · 11 aug 2018

Hey Lorraine, 'k zag je bericht van bijna 5 jaar geleden. Het onderwerp 'Puppy bijt flink door' is erg herkenbaar en lastig genoeg! Onze aussie pup van 10 weken is super prikkelgevoelig en een doorbijter. Naar buiten kan slechts kort. Ook rust in de ren nemen is lastig, want de pup wil liefst eropuit en heeft een 'will to please'. Kun je ons aangeven wat jou geholpen heeft? Nog cursussen kunnen volgen ondanks bijtgedrag? Evt. nog tips en tricks? En last but not least: hoe is het nu met je aussie?

Mellow · 17 sep 2013

Ach, Mellow was in het begin vérre van mellow, maar nu... Als je haar languit op de bank ziet liggen zou je niet denken dat ze buiten zo actief kan zijn ;)

Mellow · 15 sep 2013

Leuk, nog een Mellow :) Die van ons heette al zo, heb even getwijfeld, maar vond het uiteindelijk juist een hele leuke naam, omdat je 'm niet zo vaak hoort.

Ik heb niet echt puppy tips voor je, maar geniet vooral veel van je mannetje, voor je het weet is hij groot. En wat betreft die ogen, is altijd een verassing, zo heeft Kaylin van mij in allebij haar ogen een deel wit/blauw zitten, toen ik haar met 8 weken op ging halen waren haar ogen nog blauw, zijn daarna gaan kleuren naar licht bruin/amberkleurig.

Hier nog een proud owner of an aussie, wat een mooie aussie heb jij( vindt zijn/haar kop wel een beetje op die van mijn meisje lijken, lekker donker )

Alle krabbels ›
^