HondenPage baasje silke
Wat schreven de vrienden van silke op het forum
Aurelia schreef in
De weg naar terror puppies met Fudge (6 weken oud + stamboomnamen)
Ik vind die rimpeltjes van Kaatje zo leuk <3
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Wond castratie
Ziet er niet verontrustend uit een controle even kan toch altijd he…gewoon even gaan dan ben jij gerustgesteld.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Een dierdonorcodicil.
Klopt yo, daar heb je bericht van gekregen..ik heb dat ook gehad en ingevuld en terug gestuurd. Voor mezelf he.
Gea schreef in
Wond castratie
Als het er in het echt net zo mooi uit ziet als op mijn beeldscherm, dan zie echt niets verontrustend.
Maylo, Fudge en Ziko † en baasje Laura schreef in
De weg naar terror puppies met Fudge (6 weken oud + stamboomnamen)
Vandaag zijn de Error Terror Terriërs Bake Pups 6 weken. Vandaag stond hun eerste autoritje en dierenarts bezoek op de planning.
De autorit ging super, alleen Kokos moest even laten horen dat hij er was, maar ook die was stil omdat mama ook stil was.
Eenmaal bij de dierenarts moest haantje de voorste Kokos ook natuurlijk als eerste eruit. Nou dat heeft hij geweten. Want dan wordt jij gewoon als eerste getiterd. Meneer zijn stembanden deden het prima!
De rest heeft geen kik gegeven. Chunky hing erbij als een echte papzak XD.
Helaas niet beschermd door mama dus zijn ze geënt. Thuis hebben ze nog even de tuin geterroriseerd voordat ze volledig K.O gingen.
Wel nog even de week foto's gemaakt en vanaf nu gaan ze meer kennis maken met de buitenwereld.
Queen Krent is echt onze diva. Ze vind buiten zijn wel leuk maar brrr koud. Liefst knuffelt ze, ze is niet snel onder de indruk van iets.
Kaatje is onze blije meid. Alles is leuk! Met name mensen! Lekker zoenen en kwispelen met der staartje. Alleen is ze wel een kou kleum want brrrr wat kan het buiten koud zijn buiten.
Kokos...de etter van het hele stel en drammer. Liefst overal haantje de voorste zijn en overal zijn tanden in zetten. Nergens bang voor, zelfs niet de stofzuiger.
Chunky onze lekkere bourgondiër van het zuiden. Zoooo lief en een blij ei. Bijna alles is leuk! Behalve de stofzuiger...die is echt heel erg eng en stiekem ook opa Maylo.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Een dierdonorcodicil.
" Klopt Willemijn dat is in verband met de ARBO regels... Die zeggen je mag tillen tot 30 kilo. "
to
Bams woog 78 kilo en had een zeldzame aandoening vandaar ik haar aanbood en omdat ze daar ook patient was met haar aandoening en behandeld. (Had geen tumoren hoor)
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Een dierdonorcodicil.
Is voor een bepaald gewicht, heb in het verleden mijn newfoundlander aangemeld maar het gewicht was te veel.
Maylo, Fudge en Ziko † en baasje Laura schreef in
Vraag overgang krokante brok naar koudgeperste brok
Ik meng dus echt nooit XD en mijn honden hebben echt nergen last van.
Overigens staat de oudste nu op een vaste senior brok. De jongste switch ik wel eens qua smaak tussen merken en de derde krijg dadelijk het zelfde. Waarschijnlijk blijf ik nu wel bij de huidige brok al een paar keer gehad en die heeft ook verschillende smaken.
Let wel op dat je kijkt dat er geen kippen eiwit in zit. Vaak zijn ze juist voor de eiwit allergisch en die kan er dan alsnog in zitten.
het Moderatorteam schreef in
Dringend: honden in gevaar
Crowdfunding is niet toegestaan op HP. Dit topic gaat op slot.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Mechelse herder- asiel
Het topic is opeens boven komen drijven, uit het archief, een jaar geleden dat de topic opener dit schreef, wie weet heeft ze een hond nu….moderators topic van een jaar geleden. Ik heb het niet naar boven gehaald hoor.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Speekselklier
Miep wanneer er promelaren aan beiden kanten weg zijn is het kwijlen tijdens het eten , je beschrijft dat als het eten op is dat het dan over is….slabber om tijdens het eten om ? En bel straks even de arts op om zeker te zijn dat het daardoorkomt. En anders even laten controleren.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Dringend: honden in gevaar
Soupik, donatie hier is niet toegestaan, kijk eens op facebook, of je daar donaties kan opvragen. Heel veel succes, ik gun het de dieren zeker dat ze opgevangen worden.
Maylo, Fudge en Ziko † en baasje Laura schreef in
De weg naar terror puppies met Fudge (6 weken oud + stamboomnamen)
Nou...het zijn met recht een stelletje Error Terror Terriërs.....XD
Wij waren even weg...ze zaten braaf in de puppyren. Maylo en Fudge los gewoon bij ze in de woonkamer. We komen terrug...en maken de woonkamer deur open en worden begroet niet door twee honden maar twee honden incl. 3 pups die los erbij liepen. Queen Krent niet...die lag heeeeeerlijk te pitten in de giga mand van Maylo.
Hartverzakking maar ook verbazing....wtf....hoe hebben jullie voor elkaar gekregen?!!! Ze waren in ieder geval erg trots op hun actie en super enthousiast. Wie het deurtje van die ren open heeft gekregen is mij een raadsel...ik verwacht één van de twee heren.....
Dus nu kunnen we ook dat poortje gaan vergrendelen met iets extra's XD. Ik had beter een houdini thema kunnen doen dan een bak thema.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Speekselklier
" Bij mist onder aan de bijde kanten zn premolaren en nu is die lip ook nog anders van vorm ivm de operatie en nog een klein beetje ontsteking in z’n mond..ik hou het in de gaten als hij straks van de bank komt en het begint ineens weer bel ik morgen sws.. lijkt me dan niet heel gezond :-( "
miep
Kan zeker daardoor komen dat tie deze premolaren mist dat het bij het eten dan kwijlt….even na laten kijken morgen of er geen ontsteking daar is, zou ik toch even laten doen.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Speekselklier
Eten en daarna kwijlen klopt, daarna houdt het op, wat minder tanden kan daar ook toe bijdragen direct na het eten. Zou me geen zorgen maken als het na het eten ophoudt, duurt natuurlijk wel even maar het houdt dan op beschrijf je, slabber omdoen die het kwijl opvangt..maak je je toch zorgen dan morgen even de arts bellen.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Speekselklier
" Hi, nee geen koorts hij voelt zich verder ook prima! Eet, drinkt, loopt.. doet gewoon alles alleen dat lekken is zo bijzonder.. zo ineens na het eten bleef hij maar lekken terwijl het normaal slierten zijn.. en dit is na alles de afgelopen maand net die druppel op de gloeiende plaat! Ben zoo moe heb een maand op de bank geslapen.. 5 keer duplo injectie opgehaald om de 2 dagen de 3e dag zeg maar.. 3 zalfjes geprobeerd nu straks nog maar van maxani die ontsmettings spray proberen.. :( "
miep
Voelt zich toch goed, gelukkig, kwijlt tie direct na het eten en daarna niet meer ?
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Speekselklier
Wat verdrietig miep…vandaag naar de spoed als het kan wachten tot maandag, weet niet of je verzekerd bent maar op zondag betaal je het dubbele, een slabber of een theedoek onder zijn hals even proberen vast te maken met een knoop, niet te stevig maar dat het kwijl opgevangen wordt. Heeft je hond koorts ? Als dat zo is dan bel je. Kan je dat zelf opmeten ?
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
De weg naar terror puppies met Fudge (6 weken oud + stamboomnamen)
Ik vind ze alle vier mooi, maar degene met het hoofdje wat veel gekleurd is…prachtig, …. Qween krent, maar dat zal zeker persoonlijk zijn.
Maylo, Fudge en Ziko † en baasje Laura schreef in
De weg naar terror puppies met Fudge (6 weken oud + stamboomnamen)
" Hoeveel keer moest je drukken en scrollen tot ze onbewegelijk lief zaten? Man, wie kent dat niet dat je foto wil maken en dan denkt dat spul, "neeeeuhhh ga ff wat anders doen nu" Krent lijkt toch weer de grootste op de foto en fijn dat jullie huisjes hebben gevonden, dat lijkt me echt het moeilijkste om te doen. "
Botteke
Haha niet zo vaak eigenlijk, gewoon een raar geluidje maken en ze blijven zitten en kijken.
Grappig want Krent is echt de kleinste van het hele stel, maar wel een kleine Queen Krent.
Ik zal het zeker moeilijk hebben als ze gaan, maar ook blij. Want het zijn een stelletje terror errors. Zodra ze wakker zijn wordt hier alles onveilig gemaakt en dat maal 4. Ze zijn ook echt toe om na morgen wat meer op vreemde plekken te komen. Want de woonkamer en de tuin wordt al snel te klein voor ze.
Maylo, Fudge en Ziko † en baasje Laura schreef in
De weg naar terror puppies met Fudge (6 weken oud + stamboomnamen)
Dankje allemaal en wordt de laatste twee weken volop genieten van ze. We hebben nu defintief keuzes gemaakt wie naar wie gaat en welke bij ons blijft :)
Dat blijft echter hier nog even een verassing :D vandaag is de fokster van Fudge nog geweest met der beste vriendin die één van de dames gaat krijgen.
We hebben ze gewogen, stand-foto's gemaakt, laten spelen in de tuin en toen waren ze k.o.
Deze foto vanochtend nog gemaakt. Lucky shot van ze.
Maylo, Fudge en Ziko † en baasje Laura schreef in
De weg naar terror puppies met Fudge (6 weken oud + stamboomnamen)
Vandaag kwam de chipper van Raad van Beheer om de pups te chippen. Ze gaven allemaal geen kik want terriërs moeten stoer zijn.
Toevallig was dit ook nog iemand die het ras zelf keurt op show, dus ze vond het leuk dat ze mocht komen chippen.
Daarna een dutje en toen ze wakker werden mochten ze de tuin inspecteren. Dit was niet de 1e keer maar vandaag konden ze wat langer omdat het wat beter weer was. Daar horen natuurlijk ook foto's van ieder bij!
Chunky het blij ei van alle pups. Alles is leuk! Behalve Maylo die is zooooooo eng.
Kokos de drukte maker en gaat lekker op avontuur. Hij ging er ook tussen uit toen ik hem wilde gaan oppakken. Hij zei 'dikke doei! Dit is veels te leuk!'.
Kaatje die vond het brrrr koud maar dat maakte niks uit. Ze ging op standje cross door de tuin heen.
En onze kleine Queen Krent! Die hopte door de tuin heen als een klein pluizig konijntje.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Inenting duitland
Wanneer men in europa blijft, rabies nodig en geen booster, andere landen buiten europa heb je een booster nodig. Of de enting aangeslagen is.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Raar ochtendritueel
" Gelukkig is mijn hond wat minder kritisch... "
Dominique Ter Freij
Haha, die van mij ook, wordt slaapdronken wakker gemaakt door een blije hond…goodmorning, opstaan.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Raar ochtendritueel
Len welkom hier….misschien de geur van je in de ochtend ? Eerst doucen beschrijf je zelf.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Hoogbejaarde Noortje, boerenfox, bijna 18
" Ja, en nog steeds vlot meelopen tijdens het wandelen, met alle pootjes los van de grond springen als ze eten krijgt en rennen in de tuin. Dat laatste een stuk korter en minder hard dan voorheen. "
Ellen, vrouwtje van Noortje
Geweldig, Ellen , wat een mooie leeftijd en als ik de fotoos zie, helder uit de oogjes kijkend.
Maylo, Fudge en Ziko † en baasje Laura schreef in
De weg naar terror puppies met Fudge (6 weken oud + stamboomnamen)
" Ah ruwhaar is ook echt het leukst hihi. Wat is de naam van die fokker? "
Aurelia
Taillights Fade :) ze heeft FB en de aankondiging staat daar op. Fudge komt van haar, zo ook Jaiq de reu de papa van dit nestje.
Aurelia schreef in
De weg naar terror puppies met Fudge (6 weken oud + stamboomnamen)
Ah ruwhaar is ook echt het leukst hihi. Wat is de naam van die fokker?
Maylo, Fudge en Ziko † en baasje Laura schreef in
De weg naar terror puppies met Fudge (6 weken oud + stamboomnamen)
" Ah fijn! Bij welke fokkers? Wij zijn eigenlijk niet op zoek hoor maar Jill is zo'n leuk hondje, geen parson maar wel dat formaat en ook terrier(mix). Denk dat ze een broertje of zusje heel leuk zou vinden :P "
Aurelia
O leuk en bij de fokster waar ik alles mee doe wordt een nestje verwacht. Met een reu die nog geen nesten in NL heeft gehad dus echt nieuw bloed en ondanks dat mama een gladharige is worden er alleen broken of ruwharige pups verwacht omdat papa ruwxruw gen heeft. Heel erg benieuwd naar deze combi omdat mama Bloem echt een lieverd is.
Dan bij een Orange White Dot maar dit wordt een heel klein nestje zei de fokster al.
En dan nog bij uhm Parson Pack, die ken ik niet super goed maar is ook al langer een fokker.
Aurelia schreef in
De weg naar terror puppies met Fudge (6 weken oud + stamboomnamen)
" Ja ze hebben allemaal een huisje De broertjes blijven lekker dicht bij elkaar wonen. Wij houden namelijk er eentje aan en de andere komt toevallig ook in dezelfde woonplaats te wonen. Een van de dames gaat bij de beste vriendin van de fokster van Fudge wonen. Zij heeft de volle tante van Fudge en een nichtje. En de andere gaat richting Groningen dus wel verspreid maar er is nu weinig vraag naar dit ras helaas. Ik ben daarom blij dat ze allemaal een huisje hebben gevonden. Want er worden nog 3 nesten verwacht bij 3 verschillende fokkers, maar weinig tot geen aanvragen helaas. "
Maylo, Fudge en Ziko † en baasje Laura
Ah fijn!
Bij welke fokkers?
Wij zijn eigenlijk niet op zoek hoor maar Jill is zo'n leuk hondje, geen parson maar wel dat formaat en ook terrier(mix). Denk dat ze een broertje of zusje heel leuk zou vinden :P
Maylo, Fudge en Ziko † en baasje Laura schreef in
De weg naar terror puppies met Fudge (6 weken oud + stamboomnamen)
" Wow wat worden ze al mooi en groot. En ik maar denken dat Maylo een teefje was, zat ik even heel erg fout. Als je een reu er bij houdt, ben je niet bang dat dat op een gegeven moment problemen gaat geven? Twee reuen en een teefje in een huis? "
Ineke2
Haha nee Maylo is al 13 jaar lang een reu XD. Nee inprincipe niet, Maylo is al ouder en kan inprincipe prima met andere honden ook reuen (mijn zus had toen ook een intacte bullmastiff reu).
Maylo is ook niet meer intact en Fudge wordt uiteindelijk geholpen. Ik heb geen nest plannen met haar en omdat we der zoon wel intact willen houden ga ik geen risico lopen.
Daarnaast wil ik binnenkort uit huis (dit jaar nog). Maylo is officieel van mijn moeder en zal ook bij haar blijven (ook gezien zijn leeftijd). Fudge en der zoon gaan met mij mee :).