HondenPage baasje Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.

De laatste reacties in het hondenforum

Honden Foto's

honden foto Alleen is maar alleen, hierom heb ik besloten dat Balou weer een vriendinnetje krijgt. Geen pup zal ooit de leegte kunnen opvullen die het verlies van Mowgli heeft veroorzaakt maar ze zal wel voor afleiding zorgen. Ze heet Lotus en is een kruising chihuahua/ shih tzu. honden foto Gipsy, de liefste bordeauxdog die er bestaan heeft. honden foto Kleindochter Lara met pup Loca. honden foto Gipsy en Gizmo. honden foto Balou aan de wandel. honden foto Lotus houd niet echt van sneeuw. honden foto Loca mijn oppashond. honden foto Herfst. honden foto Weer beetje een witte wereld. honden foto Ik heb nylabones voor de honden gekocht, lekker veilig dacht ik. Balou het hem binnen een kwartier volledig opgegeten. Niet wat ik in gedachten had. honden foto Close-up. honden foto Lotus ook aan de wandel. honden foto Lief. honden foto Lief, Balou gaat bij Lotus liggen na haar castratie. honden foto Lotus bij het maar.

Verhalen van Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. in het Dogboek

Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. heeft nog geen verhaal geschreven in het dogboek

Wedstrijdfoto's

Geen Beschrijving Dit is een close-up van Lotus, ik moest bij het maken van de foto vooral erg geduldig zijn want Lotus had er vandaag even geen zin in. Lotus kijkt of er nog iets eetbaars op tafel ligt. Omdat de honden samen dol zijn op het zelfde eendje wisselt het die nogal eens stiekem van eigenaar. Lotus pikt het eendje overdag regelmatig van Balou af maar Balou neemt hem s'avonds meestal mee zijn bench in en slaapt met het eendje. Ze maken er nooit echt ruzie om. Balou en Lotus zijn beiden gek op het zelfde eendje, hierdoor ontstaan er nogal eens grappige situaties als de één het speeltje bij de ander wegkaapt. Het is even zoeken maar Lotus staat toch echt op de foto. Balou en Mowgli wachten hier op de komst van mijn kleindochter waar ik oppaste.
Maar Balou zijn aandacht gaat vooral uit naar zijn grootste vriendin Mowgli. Lotus gaat graag in het zwembadje achter het huis om af te koelen. Echt op vakantie gaan we niet, we vermaken ons prima thuis. Dit is een close-up foto van Balou, hij werkte goed mee bij het maken van de foto meestal is dit een dingetje. Balou word hier plat geknuffeld door Mowgli, gek waren die twee op elkaar. Toen Mowgli uiteindelijk kwam te overlijden was Balou ontroostbaar.
Balou vind zijn huidige vriendinnetje Lotus ook heel leuk maar zoals met Mowgli is het toch niet. Balou heeft niets met water, dus het zwembadje, hoe lekker ook om af te koelen is niet zijn ding.

Clubs

Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. is nog geen lid van een club.

 

^