
Prachtige hponden ik wil later ook een japanse akita
Log in om een krabbel achter te laten.

Prachtige hponden ik wil later ook een japanse akita

Wauw drie prachtige Akita's zeg !! En twee puppies, smelt, smelt ;-) Ik wens je er heel veel plezier mee !! In mijn buurt woont ook een Akita pupje, die hebben deze mensen overgenomen, want hij kwam terug naar de fokker wegens te speels...is een heel lieve hond die nergens bang van is ! En hij vindt mijn Tibo wel een leuk speelkameraadje ;-) Dikke knuffels voor het drietal !!

nice dog. gr carlosen pootje van tyson

ben benieuwd naar foto's van je akita nu die ouder is

hoihoi ik heb ook een akita inu wil je vrienden worden mss kunnen we informatie uitwisselen

Oh wat een mooie akita!! Heb er zelf ook een Groetjes

hoi stephanie, leuke foto's heb je Yuban is trouwens een l;euke naam!groetjes marjolein

Wat een scheetje is Bobke! Goede brede rug! Of lijkt dat maar zo? Heeft wel wat weg van mijn Morris. Van het weekend zijn wij aan de Belgische kust geweest. Daar kwamen we ook nog een fox tegen. Die was wel heel anders getrimd. Vond haar persoonlijk minder mooi. Bij mijn foto's staat nog een foto van Morris met zijn vakantieliefde!

hai over welke hond heb je het?? buldog of bordeux dog?? nou kan je zeggen een buldog is lekker lui en ergggg lief,,,een bordeux dog is een stuk groter en het karakter is ook erf lief groetjes shirley

Leuk hoor ook een foxterrier! Je ziet ze nog maar heel weinig.... Ik zie alleen geen foto's van jouw Bobke? Ben benieuwd. Yuban is in ieder geval een plaatje om te zien!!!

hey , ah ik dacht dat je een shibatje had aan de fotos te zien :) mijn Shiba is juist 7 maanden nu , zeer pittig karaktertje heeft ie al wel :)

wow zo een mooie hij lijkt wel een shiba inu

Hoi, bij sommige honden met hun namen erbij heb ik gewoon zoiets van ja, die naam past echt bij die hond! :p

hey :) jij hebt ook een Shibatje :) ja de groep word stilletjes maar zeker een beetje groter op hondenpage :) hoe oud is ie?

Dankje! Akita's zijn ook leuk! Je hebt wel een perfecte naam voor je hond gekozen :D Groetjes Hannie

Dank je!

jou akita is ook echt super mooi :) ik heb maar een halve hihi en een hus

ik heb zelf drie Shiba's, doe Shiba rescue online en help mensen uit in de opvoeding van hun hondjes dus jaaaaa :D

Ze lijken idd wat op elkaar... Zijn prachthondjes hé. Ze is ook een echte deugeniet maar dat hoort bij een pup. Ze is wel heel lief.

Dank je. Jij hebt ook een prachtig hondje.

Ooh een akita pup. Mooi hondje! Ik heb ook een akita pup...

ja de mijn eworden lief geboren en slecht gemaaakt door de mens en geld dat niet voor ieder ras ???? mijriam

Hallo, Leuk hondje heb je :)

Wat een mooi hondje en wat een prachtige naam!

jij ook dank je :)

wat een schatje:) groetjes bonny

wat heb jij een super mooi hondje!!!!!! echt om op te vreten, niet echt dan he maar dat snap je vast wel, hihih super leuk hondje! groetjes jetske en likjes van juno