HondenPage baasje jeannette
Wat schreven de vrienden van jeannette op het forum
jantien schreef in
Nieuwe hond
Goed bericht, leuk filmpje, lekker snoetje heeft hij.
Je kunt dit topic voor jezelf gebruiken als een soort dagboek over hem. Want sommige dingen vergeet je gewoon in de loop der tijd.
Er zijn hier meer mensen die alles over hun belevenissen in één topic zetten.
Ik hield altijd papieren dagboeken bij over de honden in mijn leven en dat is heerlijk om terug te lezen.
jantien schreef in
What are the steps involved in creating a bibliography for a law assignment?
modmelding.
jantien schreef in
Keuze volgende hond
Basset Fauve :
jantien schreef in
Niet alles is positief en vraagje,Botty en Winnie
Gefeliciteerd en veel geluk samen. Leuk (for-)maatje.
jantien schreef in
Niet alles is positief en vraagje,Botty en Winnie
Pfoe, 33 honden tegelijk..... Hopelijk niet in één voertuig...
jantien schreef in
Niet alles is positief en vraagje,Botty en Winnie
Ik weet niet of je ook Kringloopwinkels in je buurt hebt, maar daar hebben ze heel veel knuffeldieren voor weinig. Dan is het ook niet zo erg als het dier gauw 'sneuvelt'.
jantien schreef in
Niet alles is positief en vraagje,Botty en Winnie
Ze komt rechtstreeks uit Roemenié, moet je haar ergens oppikken, of wordt ze thuisbezorgd? SPANNEND
jantien schreef in
Niet alles is positief en vraagje,Botty en Winnie
Spannend, Anouk! Grappig hondje om te zien. Ik ga je volgen.
jantien schreef in
Nieuwe hond
Als Bodhi* alleen gelaten wordt, zorgen dat hij van tevoren goed is uitgelaten.
Ik heb ook altijd volwassen herplaatsers gehad. De laatste hier rechts op de foto > was ook een héle brave. Als ik wegging zei ik altijd : ' ik ga even een boodschap doen, Pepijn even op het huis passen. Dan lag hij meestal al op de bank voordat ik het huis uit was . Er zijn ook mensen die de hond standaard iets lekkers geven als ze weggaan. En de radio of TV aanzetten. Bij het terugkomen zei ik alleen maar 'hallo' en maakte ik er niet een heel ritueel van. Nooit problemen gehad.
* Ik schreef zijn naam verkeerd in mijn vorige berichtjes. Ik snap die H in zijn naam niet echt, Bodi is ook goed hoor.
Ik blijf je berichtjes met plezier lezen! Dag hoor!
jantien schreef in
Nieuwe hond
Wat bén je goed bezig, Peter! Hopelijk pikt Bohdi het wandelen nog op. Dat kan zo heerlijk zijn, je bent lekker buiten en maakt contact met andere hondenmensen. Ook goed dat je nog even wacht met de dierenarts, alles op zijn tijd hè?
jantien schreef in
52 weken van Chunky
Wat een leuk bericht en leuke foto's Laura!
jantien schreef in
Nieuwe hond
Voor de borstel moet je kontakt hebben met "Kees", zij heeft zelf Keeshonden, dus weet daar alles van. Ook wat de noodzakelijke vachtverzorging inhoudt.
Hier is haar profielpagina, https://www.hondenpage.com/baasjes/54838.php
Je kunt haar desgewenst een privébericht sturen.
Een kratje/mandje voorop is ook wel prettig, jij kunt het hondje goed in de gaten houden het hondje kan ook alles zien. Ga inderdaad maar eens naar je fietsenwinkel. Er staan ook altijd mandjes op Marktplaats, maar dan moet je wel weten of het op jouw fiets past.
jantien schreef in
Nieuwe hond
Hoi Peter, ik ken de situatie bij je zoon niet, maar je zou Bohdi éventueel ook mee kunnen nemen..... (Niet als hij een huis met katten, loslopende konijnen of kruipende peuters heeft, natuurlijk! ).
Als je zorgt dat Bohdi goed uit is geweest voordat je weggaat, komt het thuisblijven ook wel goed.
Nog een 'administratieve' vraag. Is Bohdi gechipt? Dan staat het nummer in zijn paspoort en dan moet je hem nog in een databank zetten, of als hij daar al in staat, de gegevens wijzigen.
Jij ook gelukkig weekend gewenst!
jantien schreef in
Nieuwe hond
Bláffen hoeft niet hoor..... sommige honden zijn erg waaks, andere niet.
Heb je trouwens zijn paspoort en hebben jullie een soort contractje gemaakt?
jantien schreef in
Citronella en eucalyptus in tegenwoordige koelmatten net gel
Ineke, je mag best het merk en de verkoper noemen hoor! Om andere mensen een miskoop te besparen.
jantien schreef in
Nieuwe hond
Hoeveel beweging heeft zo'n hondje per dag eigenlijk nodig? Ik heb altijd grote honden gehad, daarom dat ik niet weet hoever en hoelang zo'n kleintje dat kan. Misschien dat iemand me dat kan zeggen. "
Peter Cool
Een klein hondje kan net zover lopen als een grote hond, - volgens mij.
Je weet misschien niet wat Bohdi gewend was, dat moet je ervaren. Sommige honden zijn dol op wandelen, andere niet. Hij mag gewoon vier maal per dag uit of nog vaker als jullie het allebei leuk vinden.
jantien schreef in
Hondenschoentjes/pootbescherming
Als je zoekt op' hond met schoentjes' krijg je enkele hilarische filmpjes te zien.
jantien schreef in
Nieuwe hond
Mooooi hondje zeg!
jantien schreef in
Nieuwe hond
Hoe gaat het daar, Peter?
jantien schreef in
Nieuwe hond
Nee hoor, geen puppy, gewoon een jonge hond! Zo'n klein hondje kan heel oud worden, ouder dan de grote die jij gewend was. Wel minstens 14-15 jaar oud.
Als je de naam niet leuk vindt, kun je hem gewoon een andere naam geven en de oude niet meer noemen. Daar went hij zo aan.
Gefeliciteerd met je nieuwe huisgenoot! Graag zien we t.z.t. wat fotootjes.
jantien schreef in
Oma Lou
Heel veel sterkte. Knuffel Botty maar extra....
jantien schreef in
Nieuwe hond
Vandaag is DE dag, Peter, succes!
jantien schreef in
Daten op Texel!
Oh jee, is dat omdat Anouk mij naar Texel wil sturen?
Wees maar niet bang hoor, Koert. Ik vermoed dat ik qua leeftijd je grootmoeder zou kunnen zijn....
jantien schreef in
Nieuwe hond
Hallo Peter, ik begrijp hoe jij je zonder hond voelt. Nu komt dit kleine keesje op je pad. Ik zou zeggen, gá ervoor. Ik vermoed dat je niet meer werkt? Dan heb je alle tijd om aan elkaar te wennen. Misschien dat je een 'proefperiode' kunt afspreken met de huidige eigenaar, bij voorbeeld een maand ofzo.
Soms heb je direct een klik, dat kan best hoor. Het zal heerlijk zijn om weer regelmatig naar buiten te moeten gaan met het hondje.
Je bent grote zware honden gewend en je zult ervaren dat zo'n klein formaat wel heel makkelijk is. Je neemt zo'n mannetje makkelijk ergens mee naar toe, misschien wil hij zelfs wel mee op de fiets, in een mandje.
Ik vind het wel belangrijk dat je zijn hondenpaspoort meekrijgt, daar moet je echt naar vragen hoor. In het paspoort heeft de dierenarts ook genoteerd hoe gezond de hond is en wanneer hij weer moet worden ingeënt.
Hou je ons op de hoogte als je woensdag het hondje gaat halen?
jantien schreef in
Daten op Texel!
Wat lief van je, maar ik heb op het ogenblik nog goede dekbedden in gebruik hoor!
jantien schreef in
Daten op Texel!
Als jij na maandag iets te vertellen hebt over wat wij van het eiland te zien krijgen, dan kun je dat in dit topic kwijt, Koert. Ik ben benieuwd.
Hopelijk is het een aardig programma, maar aardige normale mensen.
Ik ben in 2003 op Texel geweest, o.a. bij een wolbedrijf in Oudeschild, waar ik wollen dekbedden heb gekocht, maar die zijn inmiddels niet meer in gebruik. Ze hadden een 'outlet' voor dekbedden met een 'foutje', maar ze waren prima en zeer betaalbaar.
jantien schreef in
Daten op Texel!
Ik zag een aankondiging voor een nieuw 'datingprogramma', genaamd : Daten in het dorp op Texel. Het wordt gepresenteerd door Emma Wortelboer. Er zijn te weinig vrouwen op Texel, dus komen er 21 vrouwen van het vaste land naar het eiland. Eerste uitzending, maandag, 2e Pinksterdag, om 20.25 uur op NPO 3, deel 1 van een tiendelige serie, dagelijks tot 4 juni elke werkdag. Ik ga kijken, om te zien op welk prachtig eiland onze Koert van Texel woont!
jantien schreef in
Rontgenfoto: tellen maar?!
Als je op de foto klikt wordt hij veel groter.
Vertel je er iets meer bij, Danielle K.?
jantien schreef in
Honden van bekende Nederlanders
Heleen schrijft :" Peter Gillis en Wendy storten zich op de witte of zeer blonde teckels Buiten het feit dat de rug van de teckels de laatste jaren met een halve meter verlengd is, wat fijn is voor de dierenartsen maar minder voor de honden, gaan de fokkers nu ook aan de gang met de kleur."
Inderdaad, van die rare teckels. Ik ken er een driekleurig (bruin zwart wit). En een hoogblonde (labradorblond) met wit. Dat Gilles zo'n hond heeft geeft weer een heel verkeerd voorbeeld. De hond van Janny heb ik nog niet gezien, maar is wel een van mijn favoriete soort hond qua uiterlijk.
jantien schreef in
Chitzu
Ik vermoed toch dat ze niet 609 gram weegt, maar 6.09 kilo's hè?
Hou je ons op de hoogte van wat de dierenarts zegt?