Deze pups hebben allemaal een baasje. De advertentie blijft staan, zodat je ziet wie de Briard fokt.
Pups van Auberge des Pattes Noires (Briardkennel Hengelo Foto 2 van de pups Foto 3 van de pups

Over het nestje

Op 11 juni zijn er 6 pupjes geboren uit de combinatie:
Insomnia du Manoir Noble (Caresse)
en
Goblinwalley Shut Up and Dance (Ikaros)

Er zijn nog 2 zwarte reutjes beschikbaar. Heeft u interesse en wilt u de pupjes en Caresse komen bezoeken? Neem dan contact met ons op.

Niet gekeurd door de HondenPage. Dat zegt niet dat dit geen goede fokker is: wij hebben te weinig informatie. Vraag zelf naar de uitslagen van de tests, de stamboom, het lidmaatschap van de rasvereniging en de medische gegevens van de pups. Over het keurmerk

Tests van de ouders

Volgens de fokker gedaan. Vraag altijd om de uitslagen; een goede fokker laat ze graag zien.
Cataract CSNBDistichiasisDNA registratie raad van beheer / algemeenECVOEU (Ectopische Urether)HDPRA (Progressive Retina Atrofie)

Het fokbeleid

De vragen die elke fokker op de HondenPage beantwoordt.
Met welke honden wordt gefokt, en hoe oud zijn ze?

De moeder van dit nestje heeft in 2011 haar eerste nestje gekregen op de leeftijd van 3,5 jaar. (5 pupjes). Haar tweede nestje was in 2014. (10 pupjes). Haar huidige nestje is tevens haar laatste nestje.

Waarop zijn de ouders getest, en wat zijn de uitslagen?

Caresse heeft alle verplichte testen ondergaan (HD-A, CSNB vrij, Gedragstest, Exterieur, 4 x jaarlijkse ECVO en de niet verplichte EU-echografie. Ze is overal 'vrij' van bevonden.

Hoe worden de pups onderzocht en ingeënt?
Pups krijgen vanaf 2 weken regelmatig ontlastingonderzoek. Op deze manier worden ze gericht en goed ontwormd. Met 6 en 9 weken worden ze getiterd. Via bloedafname worden de antistoffen getest. Indien nodig wordt de pup gelijk geent. De dierenarts geeft een advies af voor een vervolgtraject. Deze ond…
Lees verder

Pups krijgen vanaf 2 weken regelmatig ontlastingonderzoek. Op deze manier worden ze gericht en goed ontwormd. Met 6 en 9 weken worden ze getiterd. Via bloedafname worden de antistoffen getest. Indien nodig wordt de pup gelijk geent. De dierenarts geeft een advies af voor een vervolgtraject. Deze onderzoeken worden net als een inenting officieel in het inentingsboekje (paspoort) vermeld.
Met 7 weken krijgen de pups een karaktertest. In dezelfde week worden de puppen ook onderzocht op EU. EU is een aandoening waar nog te weinig bekend over is. Tot er een DNA test is laten we de puppen onderzoeken op deze aandoening.

Vanaf welke leeftijd mogen de pups mee?

De pups gaan naar de nieuwe baasjes vanaf 9 weken.

Hoeveel nestjes per jaar?

Er worden 1 tot maximaal 2 nestjes per jaar gefokt.

Waar groeien de pups op?

De pups worden in huis geboren en groeien daar ook op. Daarnaast bezoeken we samen met de pups en mama andere mensen zodat ze ook andere woonkamers en tuinen mee kunnen maken.

Klopt er iets niet aan deze advertentie? Meld het de moderators
^