
3 doggies 
Nope, al denken mensen van wel, dan denk ik, ach het staat leuk,
De uitleg dat de kralen een bepaalde “trilling/resonantie” afgeven waar teken niet tegen kunnen, heeft geen overtuigende wetenschappelijke basis. De Vereniging tegen de Kwakzalverij is daar ook behoorlijk kritisch over.
Ik gebruik niks voor Sam, alleen als we naar Duitsland gaan, dan gebruik ik vectra 3D, dat is minder gif maar 3 soorten, de teken komen ook niet op hem dan.
Vectra 3D gebruikt minder gif, maar in plaats van 2 stoffen 3 stoffen, blijkbaar is dat minder belastend, maar dat is voor elke hond anders, sommige honden kunnen niet tegen het ene merk of het andere.
Heb met Faro alles al een geprobeerd, in de Ardennen, hij zat er helemaal onder, gelukkig had ik een tekenmiddel bij me, geen last meer gehad.

Het is niet bewezen of ze wel of niet werken, maar mijn dames dragen ook an dit soort banden, en hebben geen teken meer gehad, sinds ze ze dragen.
Daarvoor wel teken uit ze gehaald.
Ze zijn verder niet behandeld met chemische middelen.
Als wij op vakantie gingen naar de veluwe, kregen ze wel een pipetje vectra 3D.
Dit jaar hebben ze geen chemische middelen gehad.
Ik maak de banden zelf, vindt ze erg duur bij dierenoppas Amersfoort.

Ik heb ze van jou ook, danielle…. Het werkte echt goed, maar vika is een echte tekenmagneet, vandaar dat ik de tag nu heb, …….heel af en toe een teek tot nu toe. , met chemie ook toch teken ……en wij wonen in een tekengebied.

Er is geen wetenschappelijk onderzoek gedaan naar de tekenbanden. Ik heb ze zelf gemaakt en maak ze nog soms voor mensen. + er is zo n wilgroei ontstaan van mensen die ze maken. Ik maakte ze al redelijk vanaf het begin toen ze er waren en nu lees je vanalles wat verkondigt wordt en wat niet eens waar is of nodig is. En sommige vragen echt de hoofdprijs...beetje belachelijk.
Probleem alleen wel vaak is dat mensen zich blind staren op deze banden. Bij mij kregen ze altijd de informatie dat het op natuurlijke basis is, geen weterschappelijk onderzoek en dat het wellicht niet werkt. + ga je naar het buitenland is dit verre van voldoende.
Ik heb ze niet meer gebruikt, omdat zowel Fudge als Chunky eigenlijk nagenoeg geen teken krijgen. Fudge dit jaar 0 en Chunky 1 en ze lopen toch ook overal en nergens waar teken zijn.

Ik gebruik al geruime tijd bravecto pil. Zeker niet elke drie maanden maar nu valt het me op dat sinds 2 jaar overslaan en wel braaf aanschaffen, ik eigenlijk geen teek meer vind op Bot. Dat terwijl we best wat afwandelen en kraaitjes in het bos zitten er vol mee. Ik had er ook eentje op mijn been 1 jaar geleden en toch overgeslagen aan pil met Bot.
Ik vraag me dus oprecht af aan wat voor mineralen aan steentjes zoeen ketting wordt gemaakt en of het echt helpt.

Hier wordt geen chemie gegeven,, jij geeft bravecto, dat is een keuze die men maakt…. En wanneer je al twee jaar geen teek bij je hond hebt gezien, ondanks geen bravectopil, zo houden dan. Hier zijn teken volop, en ik geef een natuurlijk middel de voorkeur, maar dat is een keuze die men maakt, hier helpt het.
3 doggies 
Ze worden van keramiek, EM (Effectieve Micro-organismen) en klei gemaakt. Alleen de micro-organismen overleven niet omdat ze gebakken worden.De trillingen zijn ook niet meetbaar.
Maar bijvoorbeeld Danielle maakt er wel hele leuke halsbanden mee, het kan dus leuk staan.

Ik ga 't ook zeker niet toepassen wanneer het niet nodig is. Zolang ze niet te vinden zijn of ik ze er dood van aftrek, laat ik die zooi liggen. Worden alleen toegediend als de eerste zich vast heeft gebeten. Peanut stond ook op zoeen hufter/teken proof middel en werdt ook zeker niet volgens de bijsluiter elke zoveel tijd gegeven. Blijft een pestcide die niet wordt toegpast op mensen.

Suikerbieten aan restproduct of heeft google het mis aan de maak, melasse ????? en dan krijg ik deze https://www.natuurlijk-voor-dieren.nl/EM-Keramiek Em-X nieuw?
3 doggies 
de X is eigenlijk een groot vraagteken.
Maar ze noemen het ook wel eens X Gold en dan zit er zeewater, gist, en calcium in.
De gist met micro-organismen, maar die is al genoemd en die overleven het niet.
Verder kan ik geen wetenschappelijke uitleg vinden.
Zoals ik al zei, het kan verder geen kwaad.

Helpt het voor de teken dan? Want zou meer denken dat het een bepaald geluid maakt, zoals ratelslang en die vreten ze? Of zit ik er helemaal naast?
3 doggies 
Dat apparaatje dat Willemijn liet zien hierboven, die maakt een geluidje wat wij niet horen en de honden ook niet wordt gezegd, in ieder geval helpt dat zeker. Die kralen had ik ook, maar had toch nog teken en die maken geen geluid. Hierboven staat je eigen link waar je kunt lezen hoe het eventueel zou werken.
Ik gebruik stop bodyguard, iedere week a twee weken paar druppels, eth.,olie maar geen scherpe lucht, en die lucht is snel weg, maar geen teken of vlooien! Dit jaar te laat begonnen in het voorjaar en een paar teken. Daarna niets meer.
3 doggies 
Nee, het is niet bewezen, het maakt geen geluid en geeft ook geen trillingen af, niks was meetbaar, ze claimen ook niet dat het geluid maakt.
Maar er zijn hier mensen die zeggen dat het wel helpt, zoals ik al zei, het kan geen kwaad, staat leuk aan een halsband.

Helemaal niet waar, brengt geen geluid voor, het zijn ingredienten die de teken weren, waar de hond geen last van heeft. 100% natuurlijke oliën
Weert vlooien en teken af.
3 doggies 
Sorry, ik dacht dat dit dat ultrasone ding was. Maar is dus een ander, je hebt gelijk, deze bevat citrus toch? Dus net zoiets als mijn drupjes.

Een andere werking dan jouw twee wekelijkse drupjes.. 8-12 maanden werkzaam, de indigredienten verspreiden langzaam over het lichaam…. Je hoeft er niets aan te doen, alleen dat de hond het draagt. De oliën verspreiden zich over het oppervlak van de vacht, worden natuurlijk geabsorbeerd door de huid. Geen passage naar het bloed. Geen hepatische metabolisatie. Geen renale filtratie. Het lichaam van je hond blijft volledig schoon van binnenuit.

Deze natuurlijke geuren creëren een onzichtbare beschermende barrière rond je hond die vlooien en teken detecteren en vermijden. Ze kunnen de geur niet verdragen en blijven weg voordat ze kunnen bijten. In tegenstelling tot chemische behandelingen die wachten tot ongedierte eerst bijt, . Maak het gewoon vast aan de halsband van je hond en geniet tot 12 maanden van natuurlijke bescherming.
Ingrediënten: Kamillolie, Citronellaolie, Pepermunt Ook hier als eerste chemie geprobeerd, vika was een tekenmagneet, als eerste de serestoband, vele teken in de huid en ook in huis….daarna de adtab uitgeprobeerd, heel ziek van geweest en ook nog vele teken in de huid en in huis….. daarna deze tag geprobeerd, geen tekenplaag meer gezien en gehad, en tuurlijk kan er heus nog wel een teek zijn maar geen tientallen, vika is vrij van teken nu.
3 doggies 
Tja je gebruikte dit bij Ogin ook, en toen had je een heel tekennest in de vacht, dus nee, ik vertrouw dat niet.
En ik geloof nu eenmaal in de wetenschap als het gaat om de gezondheid van mijn hond.
Er is géén goed bewijs dat juist de combinatie van kamille + citronella + pepermunt, in de concentratie van dat specifieke middel, honden betrouwbaar tegen teken beschermt.(https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/38311320/)

Voor ogin had ik dit nog niet….ik ben het pas gaan gebruiken voor vika, omdat ze ziek werd van de chemie. Voor ogin had ik de serestoband en ze kreeg ook een keer bravecto voor haar aandoening, demodex mijten. wat zeker hielp tegen de teken, maar voor vika is dat geen goed iets chemie.

Het is een keuze die je maakt, chemie of iets natuurlijks…wat werkt goed voor je hond. En zeker is de gezondheid van je hond een goed iets. Hier werkt de tag uitmuntend.
3 doggies 
Zeker, het maakt mij ook niet uit wat iemand voor zijn hond gebruikt, dat is voor ieder op zich, ik heb alles geprobeerd in de Ardennen, en niks hielp, en dan met wetenschap onderzoek geloof ik er gewoon niet in.
Maar iedereen mag het natuurlijk zelf weten.

Nee die alternatieve dingen zijn leuk maar het helpt heel natuurlijk geen drol.
Ik geef bijna nooit wat en ze hebben ook bijna nooit wat haha. Dus dat werkt.
3 doggies 
Ja hier ook, vanavond krijgt hij voor het eerst sinds een paar jaar, omdat we naar Duitsland gaan, midden in het bos.
Sam heeft nog nooit een teek gehad, ik gebruik ook niks, maar kom ook niet in een bos.

Najaa toch wel, zo had ik een hard hoofd in calendula en ik ben helemaal niet van de homopatisch middelen maarja werkte wel. Kristallen kunnen ook werken voor mens maar dat heeft meer te maken met ons brein. Voor hond maakt het geen reet uit anders had die hele mand al vol gelegen 
Regen geluid zou wel wat kunnen uitmaken voor teken, dus vandaar dat ik me dit allemaal afvraag.

Ik heb t over de dingen die in dit topic genoemd worden. Die werken niet.
Ik heb het niet over bv calendulazalf, dat werkt wel wat mij betreft. Net als kamille, arnica en nog 1000 dingen die niks met teken te maken hebben. 
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?