
Heeft iemand ervaing met urologist van sensipharm bij blaasontsteking hond?
Ik ken de reviews, en waarvoor het gebruikt wordt, maar ze zijn wel heel erg positief en dat vertrouw ik nooit zo erg. Het gaat mij alleen om ervaringen van echte gebruikers.
3 doggies 
Ja ik heb het ooit gegeven aan Faro, hielp niet echt, ik heb het wel met tannetje koning over dit merk gehad, en zijn was er niet over te spreken, vroeg zich af waarom er sommige kruiden inzitten die niet voor de kwaal helpen.
Ik heb het daarna nooit meer gebruikt.
Ik zou zelf D manose geven (als dat mag van je dierenarts) cranberry kan niersteentjes veroorzaken, D manose is de werkzame stof uit cranberry.
Is dus sterker dan cranberrypillen.

Dank je. De reactie van tannetje ken ik wel,op de middelen vd huisdierendokter, dat is dit niet al lijkt de naam er erg op. . Dus ook van sensipharm. Mijn da was er wel over te spreken. Ik geeft het nu een week, resultaat, blaasontsteking. Zal daar niet door komen weet ik zeker, maar beteren doet het dus ook niet.
Ik geef ook urical, ook in overleg, maar dat is dus oa mannose, wist niet dat dat de werkzame stof van cranberry is, nu dus wel.
Afgelopen week ph 6 tot 5, laag dus, bij de da gisteren 9!
3 doggies Ik heb het vroeger gegeven aan een cavia die een blaassteen gehad had. De blaassteen is niet teruggekomen, meer kan ik er niet direct over zeggen.
3 doggies 
Finley de hond met blaasstenen heb ik t ook een tijd gegeven..Heeft niet geholpen, ze kwamen net zo hard weer terug.
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?