Hoi allemaal,
Ik wil alvast even laten weten dat Nala (Naaltje) het goed doet. Naal is een Spaanse Galgo. Ze had de diagnose anaplasmosis en Leishmania. De anaplasmosis wordt nu behandeld met ab. Voor de Leish krijgt ze levenslang allopurinol. Als het aanslaat, tenminste. Dat weten we nog niet echt.
Ik kreeg vrijdag de rekening van het labo wat de bloedonderzoeken deed: 170,02 euro.
Ik vond dit eigenlijk wel veel, aangezien dit gewoon een onderzoek betreft en niet eens een behandeling.
De ab kostte ook al zo'n 100 euro en met alle DA-bezoeken e.d. ben ik op een maand al snel 500 euro kwijt.
Begrijp mij niet verkeerd: ik heb het er zeker voor over, en ik kan het ook wel betalen, maar ik kan me voorstellen dat er mensen zijn, die het daar toch moeilijk mee zouden hebben.
Moest het nou gaan om een operatie of dergelijke, tot daar aan toe, maar gewoon een bloedtest en de behandeling van een ziekte?
Moest gewoon effe van mijn lever af! Haha! Ben wel blij dat Naal zich al stukken beter voelt!


Reageren



Sterker nog, dierenarts is de slechtst betaalde wo-functie in Nederland!! Het klinkt inderdaad wel veel hoor, 170 euro voor een onderzoekje als je het zo hoort, zeker ook lastig voor mensen die minder geld hebben... Maar als je weet hoe het allemaal in elkaar steekt...klopt t wel! 








