Hoi allemaal,
Vandaag naar nieuws gehad over de hond van mijn broertje.
Zn cane corso liep zaterdag ineens mank, gisteren aangekeken en vandaag meteen naar de d.a. toe.
Volgens de dierenarts zit er in zijn voorpoot voor 90% zeker een gezwel die zijn bot opvreet.
Op de foto's waren veel plinters te zien.
D.a. gaf aan de fotos nog door te sturen naar een specialist maar dat het er niet goed uit ziet.
Volgens haar is het of aankijken met pijnstilling hoe lang hij het volhoud of in laten slapen.
Dit gaat zeer tegen onze principes in want hij is op zn poot na nog helemaal goed. (weten uiteraard niet of het gezwel is uitgezaaid)
De hoop dat hij zelf gaat is er ook niet want beestje is pas 7 en voor de rest is hij zoals al gezegd in prima gezondheid.
Zn voorpoot is nu helemaal dik met een behoorlijke bult erop (is dit normaal bij een gezwel dat deze opeens tot zichtbaarheid komt?)
Amputeren was een optie maar zowel de d.a. als wij denken dat dit geen oplossing is voor een hond van 55 kilo.
We zijn dan vooral bang dat hij blijft liggen en niets meer wil en juist daardoor komt te overlijden en je het dus eigenlijk alleen maar gaat rekken op een vreselijke manier.
Mocht het echt een gezwel zijn en laten we hem op pijnstilling verder leven kon de d.a. ons niet zeggen hoe lang de prognose is. Volgens haar kan het over 2 maanden klaar zijn maar ook pas over een jaar of zelfs langer.
Uiteraard gaan we voor een second opinion maar iemand die dit misschien eerder heeft meegemaakt en mij kan vertellen hoe dat is afgelopen?


Reageren






