Z

21 april 2014, 21:18

Beste,

 

Ik woon in België, West- Vlaanderen. Is er iemand die hier ook woont? Ik zou graag eens een wandeling doen met iemand die ook een hond heeft. Ik had graag eens wat meer willen praten over de honden. En samen een wandeling doen moet ook eens tof zijn? Ik heb tot nu toe nog nooit gewandeld samen met een andere hond. Het word tijd dat ik dit eens doe!

 

Maar ik ken niemand in mijn buurt die iets echt kent van honden en die zelf ook een hond heeft die eens tijd heeft om met mij te gaan wandelen? Heel graag had ik eens een wandeling willen doen?! Bent u of kent u iemand die in mijn buurt woont..laat het me weten? 

 

Dank bij voorbaat 

 

 

Trouwens, Zita wilt ook zo graag eens spelen met een maatje  Ze steekt zelfs haar tong al uit 

S met L&B, † Bifi

21 april 2014, 21:19 3 doggies

Ik woon niet in de buurt maar kan wel eens een dagje de auto mee denk ik 

Z schreef het onderwerp

21 april 2014, 21:23
" Ik woon niet in de buurt maar kan wel eens een dagje de auto mee denk ik  "

 

Van waar bent u?  Als het te ver is, hoeft het echt niet hoor. Je hoeft echt geen uur te rijden voor mij, zeer vriendelijk !!

Yasmine, Perdie & Orga

21 april 2014, 21:24 3 doggies

Ik ben van Mechelen bij Antwerpen... Niet echt vlakbij maar moest je tot hier kunnen komen zijn wij altijd klaar voor een wandeling 

Z schreef het onderwerp

21 april 2014, 21:26
" Ik ben van Mechelen bij Antwerpen... Niet echt vlakbij maar moest je tot hier kunnen komen zijn wij altijd klaar voor een wandeling  "

 

Dit klinkt zooo verleidelijk! Maar ik ben 16, dus kan nog niet autorijden  En niet dat ik denk dat mijn vader zo ver wilt rijden voor mij 

Z schreef het onderwerp

21 april 2014, 21:32
" laat maar...  "

 

Waarvoor? 

Ina, Misty en Aysa

22 april 2014, 07:55 3 doggies

Misschien kan je je aanmelden op de HP-wandelkaart

 

Daar worden alle georganiseerde wandelingen op vermeld..., maar staan ook al super veel hondenbaasjes op zodat je kan zien wie er bij jou in de buurt woont.

 

de-hp-wandelkaart!

^