Layout update vandaag

94 reacties · pagina 1 van 4

Arjen (Webmaster HondenPage)goedgekeurde fokker

11 april 2014, 10:28

Hoi hoi allemaal, er komt een layout update aan vandaag. Zoals de hondenpage er nu uit ziet vind ik het af en toe veel te rommelig overkomen. 

 

Jackelien (mijn vrouw) heeft daarom een nieuw logo voor ons gemaakt. Met dat nieuwe logo heb ik een paar kleine updates gemaakt aan het menu van de pagina. Het menu is nu een andere kleur en ook visueel gescheiden van de rest van de pagina. 

 

De mbilie navigatie is ook geupdate. Het is nu veel gemakkelijker om op jouw mobiel door heel de hondenpage te navigeren. 

 

Ik hoop dat jullie het ook een verbetering vinden :-)

vond het niet echt een rommeltje hoor, vond het logo prachtig met de hond erop. en even weer een verandering ? komt altijd toch ten goede, ook voor degene met een mobiel .

kleuren vind ik niet afwijkend, goed zo, lekker rustig. O-)

Lauren, Joekie & Flynn

11 april 2014, 10:34

Ik was net gewend aan de vorige lay-out. 

Deze is mooi, maar het is wel even van; WOW! 

De mobiele site is nu veeeeeeeeeeeeel handiger! Go Arjen! 

Ik vind het wel prettig zou het zelfs niet erg als de rest van de kleuren ook aan het nieuwe logo plus balk aangepast zouden worden maar dat is meer denk ik dat ik het een prettige kleur vind.

1 puntje wel als ik op de notificaties klik en dat menuutje krijg staat ie half door de balk heen misschien dat daar iets in aangepast kan worden dat het menuutje iets lager dan de balk wordt weergegeven?

Carine en haar meisjes

11 april 2014, 10:42

vandaag is blauw, 

de kleur van Hp :)

 

is weer even wennen hoor, maar zoals altijd, moet je vooruit gaan

Arjen (Webmaster HondenPage)goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

11 april 2014, 10:43

@renate, thx. Ik ben daar nu mee bezig. De andere kleuren ga ik langzaam aanpassen maar dat moet heet consequent en kan pas eigenlijk goed als alles is aangepast :-)

dan zal het aan mijn layout liggen, ik gebruik nog steeds de oude, de kleuren zijn voor mij niet veranderd, of toch een tikkie kleurenblind ? :-D

in ieder geval zie ik geen verschil met gisteren. @!! oranjeachtig.

B met D&A†

11 april 2014, 10:53

Ik vind het rommelig dat het de laatste tijd erg veel veranderd...

Mellow

gewijzigd 11 april 2014, 10:57

Ik vind dit wel een hele mooie kleur!

 

Logo is ook leuk, met dat gezichtje als tweede letter.

 

Hoewel ik normaal altijd erg moet wennen aan veranderingen was mijn eerste reactie gelijk 'mooi!' 

 

Edit: klein puntje: het logo, daaronder de blauwe balk met witte letters en daar weer onder nog de letters in de oude kleur. En nieuwe kleur en oude kleur vind ik niet zo goed matchen 

Arjen (Webmaster HondenPage)goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

11 april 2014, 10:58

:-) Ik heb alleen heel soms het idee dat er hindenpage staat. Of was jullie dat niet opgevallen ?

 

@B, ik snap wat je zegt. Ik heb ook best wel getwijffeld om het te updaten maar af en toe moet je gewoon je gevoel volgen. Voor mij is dit een hooby en ik heb niet de luxe van een designteam die het meteen goed doet. 

Arjen (Webmaster HondenPage)goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

11 april 2014, 10:59

@mellow, die had ik ook gezien maar die kon ik niet updaten voordat de layout was omgezet. Dat ga ik nu doen

Marlies met Frøyagoedgekeurde fokker

11 april 2014, 11:03

Leuk! Ik ververste de pagina en dacht: huh, weer een verandering?

Maar, erg mooi! Lekker modern en toch ook het speelse met dat hondengezichtje als 'O'.

Mooie blauwe kleur ook van de balk! Wat rustiger aan de je ogen dan dat oranje (Ik vond het grijze eerder dus ook erg mooi; vanwege de rust).

Ja, ik zeg: houden zo

Dobrygoedgekeurde fokker

11 april 2014, 11:04

Ik vind het ook een verbetering, mooie rustige kleur en leuk speels nieuw logo. Goed gedaan

 

Ik vind ook niet dat er hindepage staat hoor, ook niet als ik nog eens goed kijk

Mellow

11 april 2014, 11:06
" :-) Ik heb alleen heel soms het idee dat er hindenpage staat. Of was jullie dat niet opgevallen ? "

 

Dat ligt dan vast aan jou 

Misschien kijken mannen anders (welke kleur is de balk bovenin volgens jou? )

Ina, Misty en Aysa

11 april 2014, 11:07
" :-) Ik heb alleen heel soms het idee dat er hindenpage staat. Of was jullie dat niet opgevallen ?
  Arjen (Webmaster HondenPage)

 

Hahaha.., dat was mijn eerste reactie na verversen en opeens de nieuwe layout tegen te komen 

 

Verder erg mooi 

Ina, Misty en Aysa

11 april 2014, 11:08
"  
Dat ligt dan vast aan jou 
Misschien kijken mannen anders (welke kleur is de balk bovenin volgens jou? -) "

 

Volgens mij was ik vanochtend toen ik wakker was nog geen mannetje geworden ..., maar als ik het snel lees staat er voor mij ook Hindenpage 

Hanna

11 april 2014, 11:15

Vind het wel mooi....
Dacht meteen..Oh. Arjan is weer aan het werk geweest.

Mooi..misschien iets te prof.? voor de gezelligheid?

Zal wel wennen.

Lianne, Mara & Maybe

11 april 2014, 11:20

Ik mis de lobbes nog steeds hoor haha

 

Ik vind het logo nu een beetje.. mwa.. saai??  Of misschien is het gewoon wennen! ;)

Jeanine :)

11 april 2014, 11:27

had ook even met verversen van huh? Maar vind het wel mooi. Zijn ook wel mijn kleuren blauw niet van dat felle blauw. 

 

En mensen moeten altijd wel even iets vermelden zo ook ikke ;) 

 

Is het mogelijk om de kleur rood van de onderwerpen : Meest recent  etc ook in de mooiere kleur, en dus dezelfde kleur, als in naam Hondenpage te doen? Maar dat is weer persoonlijk dingetje. 

 

En als mensen het toch snel anders lezen mss de lobbes er weer voor zetten. Ik zelf las het niet zo maar nu het zo gezegd is .... ja kan het me voorstellen. 

 

Maar vind het 

judith

11 april 2014, 11:36

Het is weer even wennen, maar ik denk dat het wel snel zal wennen. Jammer dat de hond weg is, maar dit went vast ook wel. 

judith

11 april 2014, 11:42
" had ook even met verversen van huh? Maar vind het wel mooi. Zijn ook wel mijn kleuren blauw niet van dat felle blauw. 
 
En mensen moeten altijd wel even iets vermelden zo ook ikke ;-) 
 
Is het mogelijk om de kleur rood van de onderwerpen : Meest recent  etc ook in de mooiere kleur, en dus dezelfde kleur, als in naam Hondenpage te doen? Maar dat is weer persoonlijk dingetje. 
 
En als mensen het toch snel anders lezen mss de lobbes er weer voor zetten. Ik zelf las het niet zo maar nu het zo gezegd is .... ja kan het me voorstellen. 
 
Maar vind het  "

 Hopelijk niet.. Dat blauw maakt het afstandelijk en juist dat beetje rood zorgt voor een wat warmer gezicht.. 

Alexandra & Mikey

11 april 2014, 12:06

De kleur is wel mooi.. maar ik vind het logo helemaal niets :(

 

Gr. Alexandra

Jeanine :)

11 april 2014, 12:15
"  Hopelijk niet.. Dat blauw maakt het afstandelijk en juist dat beetje rood zorgt voor een wat warmer gezicht..  "

 

ja nee .. bedoelde het balkje eronder 

meest recent ... nieuw onderwerp .... zoeken ... overzicht etc om die ook in de donkere kleur rood te doen want vind dat ook heel mooi in combi met het blauw :) 

Roos,Jeff † en Waldo † en Mootje †

gewijzigd 11 april 2014, 12:33

Ik vind het mooi logo en  de kleur blauw

Het rood mag wel ietsjes lichter of mooier nog een mosgroen of iets..oogt net iets frisser

 

edit rood iets frisser in het logo  en het groen ipv oranje.

^