lay out

54 reacties · pagina 1 van 2

judith

10 september 2013, 18:39 3 doggies

Helemaal de oude layout? Want het bovenste plaatje (die hond) is wel terug inderdaad, maar de rest is bij mij nog gewoon nieuw

Mirjam en Curly Koda schreef het onderwerp

10 september 2013, 19:46

Was al aan het zoeken geweest maar nog niets gevonden, niet goed genoeg gezocht dus.

Maar door de "oude" lobbes en de oude kleuren leek het net de oude hp maar als ik op mijn profiel kijk is het wss toch de nieuw. Oeps ;-)

Arjen (Webmaster HondenPage)goedgekeurde fokker

10 september 2013, 20:19

De layout is lang niet hetzelfde hoor maar het eea is wel weer wat aangepast. Ik heb de 'goede' elementen behouden en wat me niet beviel weer teruggedraaid

De hondenpage is nog steeds een stuk breder en informatie wordt anders gepresenteerd dan voorheen. Het zijn vooral de kleuren en de lobbes die een herintrede hebben gemaakt

judith

10 september 2013, 20:21 3 doggies

Ik mis nog wel heel erg die balk waarin staat waar je het laatst gereageerd hebt en waar de ongelezen berichten in staan

(aan de bovenkant)

Komt die weer terug? (ik hoop het echt!!)

judith

10 september 2013, 21:18 3 doggies

ja inderdaad.. dat vak aan de bovenkant. (zou op zich ook fijn zijn als dat overal zichtbaar zou zijn (of zichtbaar te maken)

Mirjam en Curly Koda schreef het onderwerp

gewijzigd 10 september 2013, 21:51

" Ik mis nog wel heel erg die balk waarin staat waar je het laatst gereageerd hebt en waar de ongelezen berichten in staan

(aan de bovenkant)

Komt die weer terug? (ik hoop het echt!!) "


Ja die miste ik ook en dan oude lobbes, oude kleuren tja doen was ik een bietje in de war en ik ben niet eens blond. ;-)

Maar geen zorgen Arjen ik zal er zo wel weer aan gewend zijn.

Griffylover

12 september 2013, 15:45

Ik heb een probleem met zowel de oude als nieuwe lay-out: er ontbreken schuifbalken op heel veel pagina's, zodat ik enkel het bovenste gedeelte van een pagina kan bekijken.

Het forum heeft er wel twee. En mijn clubs ook.

judith

12 september 2013, 17:24

Ik vind het toch wel super hoe je alles zo in de gaten houdt Arjen! Heel fijn dat je al die topics over het forum in de gaten houdt en evt. problemen snel oplost! Super!

soraya

27 september 2013, 22:15

- ik pak dit topic  er maar even uit-

Mag de foto weer naar rechts??
Ik vind alles links een beetje vol..en als je een foto wil plaatsen,dan propt alles onder elkaar.
En voor de vorm vond ik het mooier (en ook prettiger kijken) als alles een beetje op 1 lijn staat/stond...meer aan de bovenkant van een post.

Arjen (Webmaster HondenPage)goedgekeurde fokker

27 september 2013, 22:23

" - ik pak dit topic  er maar even uit-

Mag de foto weer naar rechts??
Ik vind alles links een beetje vol..en als je een foto wil plaatsen,dan propt alles onder elkaar.
En voor de vorm vond ik het mooier (en ook prettiger kijken) als alles een beetje op 1 lijn staat/stond...meer aan de bovenkant van een post. "


Ik heb  deze versie uitgebreid getest (iets wat ik normaal nooit doe) en het blijkt dat deze versie 'het een stuk beter doet'. Ik ga het dus niet standaard terugzetten. Ik snap dat ik dan sommige mensen teleurstel maar soms moet je een keuze maken :-)

PS, gebruik je een pc of een tablet ? Ik zou nog wel even kunnen kijken of ik de tabletversie rechts of links plaats. Daar ben ik nog niet 100% over uit ....

Ik kan wel kijken of het mogelijk is om er een layout keuze van te maken.

soraya

27 september 2013, 22:26

Oh zelf een keuze mogen maken zou prachtig zijn :-D

Ik zit achter de laptop.

Wat 'doet' deze versie eigenlijk beter dan ':-) ?

Arjen (Webmaster HondenPage)goedgekeurde fokker

gewijzigd 28 september 2013, 09:40

" Wat 'doet' deze versie eigenlijk beter dan ':-) ? "


Alles, meer pagina's beken per bezoek, langer op de hondenpage, minder bezoekers die de pagina verlaten, meer reacties, meer bekeken topics.

Ik denk zelf omdat er rechts een aantal opties zijn weggehaald. Het grootste gedeelte van de pagina is weer bestemd waar het eigelijk voor bedoelt zou moeten zijn: het forum zelf

Arjen

Ina, Misty en Aysa

27 september 2013, 22:34

Ik vind het wel wat, die foto's links..., een frisse blik..., en op de één of andere manier 'valt' de tekst beter in het blok .

Ik merkte alleen wel dat als je iets wil wijzigen, de icoontjes weg zijn, dus geen tekst opmaak of foto's mogelijk

Hilde & Twinko

27 september 2013, 22:37

Als je zelf zou kunnen kiezen tussen foto's links of rechts zou dat top zijn! Ik heb zelf moeite met lezen als de foto's links staan omdat het erg onoverzichtelijk wordt met al die verschillende formaten profielplaatjes. Misschien dat daarom mensen langer op een pagina blijven Arjen, omdat het lastiger te lezen is ;-)

Ina, Misty en Aysa

27 september 2013, 22:39

" Als je zelf zou kunnen kiezen tussen foto's links of rechts zou dat top zijn! Ik heb zelf moeite met lezen als de foto's links staan omdat het erg onoverzichtelijk wordt met al die verschillende formaten profielplaatjes. Misschien dat daarom mensen langer op een pagina blijven Arjen, omdat het lastiger te lezen is ;-) "


Grappig..., dat was me nog geen eens opgevallen die verschillende maten.
Misschien afhankelijk van de maat van je scherm hoe 'storend' dat is, zal zo eens op m'n telefoon kijken.

soraya

27 september 2013, 22:46

"

Alles, meer pagina's beken per bezoek, langer op de pagina, minder bezoekers die de pagina verlaten, meer reacties, meer bekeken topics.

Ik denk zelf omdat er rechts een aantal opties zijn weggehaald. Het grootste gedeelte van de pagina is weer bestemd waar het eigelijk voor bedoelt zou moeten zijn: het forum zelf

Arjen "


Misschien begrijpen we elkaar verkeerd?

Heb jij het nu over de algehele veranderingen die je hebt aangebracht? want ik heb het alleen over de foto,die nu links staat i.p.v rechts...
Kan me bijna niet voorstellen dat al de betere resultaten die je benoemd komen doordat de foto links stond..?

Marlies met Frøyagoedgekeurde fokker

27 september 2013, 22:49

Voor mij zouden de profielfoto's inderdaad ook weer naar rechts mogen, dat leest een stuk makkelijker (vandaar dat bezoekers langer op de pagina zijn? ;-)), maar goed, we wachten weer netjes af en we zien wat Arjen er allemaal uiteindelijk van maakt :-D

Arjen (Webmaster HondenPage)goedgekeurde fokker

27 september 2013, 23:39

Er zijn een heleboel kleine dingetjes veranderd

Op de desktop is het hele forum breder, zie je de foto's links en de tekst in het midden. De rechter kolom is een stuk kleiner geworden

Op de tablet is alles min of meer hetzelfde gebleven behalve dat de foto's ook links staan. Dit kun je overigens ook zelf zien door het scherm van je browser kleiner te maken :-)

Op de telefoon worden de foto's kleiner en staan ze rechts.

soraya

27 september 2013, 23:48

Ik hoor het graag ,als we zelf kunnen kiezen waar de foto staat in een post,in een topic.

Sanne, Djyla en Quinto

28 september 2013, 00:06

Waarom kun je niet meer standaard reageren? je moet óf quoten óf in de onderste balk "plaats snel een reactie" reageren.. best ongemak!

judith

28 september 2013, 09:22

Ik zou de foto's ook weer heel graag naar rechts willen. Ik dacht dat je had aangegeven dat je dit zelf kon bepalen met een optie? Via tablet is het nu geel lastig om te lezen en op de computer vind ik de foto's ook heel erg de tekst afleiden nu ze links staan. Nog steeds vraag ik me af hoe je met zo'n test kan bepalen wat gebruikers liever hebben want ik heb nergens gezien dat je er een mening over kon geven

^