Ik heb een dwergpinscher pup van ruim 3 maanden. Haar vacht is nog erg dun en onder de buik en nek zit er nog nauwelijks haar. Niet zo prettig als het straks kouder wordt. Weet iemand wanneer de vacht van een pinscher 'volgroeid' is?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Vacht pincher" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Dat is normaal hoor, op deze foto was mijn Dwergpinscher 2 maanden.
Ook met een kale buik + borst.
Als het gaat vriezen kan je haar een jasje aandoen.


Ze is nu bijna een jaar, op deze foto 7 maanden.

Vanaf haar navel is haar buik nogsteeds zo goed als kaal,
en daar boven is het wel behaard, maar kun je de huid nogsteeds zien.
Ze hebben allemaal weinig haar Dwergpischers,
en omdat ze zo laag over de grond lopen is het extra koud voor hen als het vriest.
Vooral met die dunne pootjes en grote dunne oren die het snel koud hebben.

eefje heeft ze daar nu zo opgezete tepels of lijkt dat zo....
net of ze al nestje heeft gehad

Dwergpinschers houden een blote buik, Joy heeft dat ook.
Marcella ook de tepels komen vaak voor bij dwergjes.
Joy heeft ook grote tepels terwijl ze nog nooit een nestje heeft gehad.
Denk dat ook dat iets te maken heeft met die blote buik alhoewel Jackie er weer geen last van heeft

oke wel apart... waar zou het voor zijn zo groot.... niet echt een doel als je geen pups hebt

Is gewoon de ontwikkeling.
De ene vrouw heeft ook grotere borsten dan de andere haha.

Toevallig weet ik dat Yuna op het moment van de fotoshoot een schijnzwangerschap onderging
@Anja_t; Zoals gezegd zal jouw Dwergpinscher niet nog heel veel behaarder gaan worden. Qua warmte zou ik dus ook niet gaan rekenen op een dikke vacht, die hebben ze nu eenmaal niet.
Als het echt gaat vriezen/sneeuwen, zou je een jasje kunnen overwegen.

Dat kan idd maar toch valt me vaak op bij dwergjes dat ze wat grotere tepels hebben dan gemiddeld zeg maar.
Joy is nog nooit schijnzwanger geweest dus bij haar ligt het daar niet aan.
Tis niet dat het extreem is maar het valt gewoon op vergeleken met Jackie.


! Bijou had het helemaal niet, behalve toen zij schijnzwanger was, toen hing alles nog net niet op de grond

@ Jacqueline; Heb je misschien een foto?
Sinds Yuna schijndrachtig is geweest, zijn sommige tepels langer dan normaal, maar niet dikker. Dit heeft haar moeder ook. Ik ben benieuwt hoe het er bij Joy uitziet.

Dankjewel voor jullie snelle reactie. Dan zal ik toch maar op zoek gaan naar een piepklein jasje voor Lexi. Anders wil ze straks helemaal niet meer naar buiten.

Sorry anja we zijn totaal offtopic gegaan haha maar een jasje is idd een goed idee voor als het echt koud wordt (soms is het dat ook al en voor een pup is dat sneller dan voor Joy)
@ eefje...
Heb zo 1 2 3 niet een foto maar haar tepels zijn niet zozeer langer maar dikker.
Haar zusje heeft dit ook maar die waren idd langer ivm schijnzwangerschap.
Ze kreeg dit na haar eerste loopsheid en is nooit meer weggegaan.
Het zijn ook niet al haar tepels hoor maar de onderste 2 en daarboven worden ze weer dunner.
Heb de DA ook laten kijken vorig jaar en die zei dat het normaal was en vaker voorkwam bij pinschers.
Bij yuna zie je ook dat al haar tepels zo zijn terwijl dit bij joy niet het geval is.

Oh, met Lina heb ik dat niet die is 1 keer loops geweest en je ziet niks ze zijn heel klein, bij Jazzy ook niet.
Karin
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Vacht pincher" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?