Ik weet niet wat ik ben! Snif...

30 reacties · pagina 1 van 2

Marc

6 december 2011, 16:13

Hoi, ik ben Nano en (denk) dat ik een kruising ben van een Boomer en een terrier, maar ik weet niet zeker of dit zo is.

Kunnen jullie me helpen?

Bedankt! Nano & Marc, het baasje.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ik weet niet wat ik ben! Snif..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

~*Sandy*Yoda & Yip*~

6 december 2011, 16:17

Hallo Nano, ik denk dat je een hondje bent O-)





Flauw he?? Ik heb geen idee, maar het is wel een moppie:-D

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

6 december 2011, 16:17

Volgens mij ben jij een kruising tussen een Langharige Lieverd en een Zwarte Kapoen ;-)

Gio en Kyra

6 december 2011, 16:22

Hoi Nano, je bent in ieder geval wel een droppie, hoor ;-)
En een bofferd, met zo'n lief baasje!

Simone, Cody en Flynn

6 december 2011, 16:23

Ik zie er wel iets van een yorkshire terrier in.
Maar konden de fokkers niet vertellen wat voor kruising het is dan?

Cabasjagoedgekeurde fokker

6 december 2011, 16:26

Sjee wat maakt het nou uit wat hij is??
Had dan ene rashond genomen O-)

Jan & Bobbie

6 december 2011, 16:26

Het is een lieve mengelmoes maar zie er wel iets van een cairn terriër in zitten. Erg lastig altijd dit soort mixed hondjes. Het beste kan je nog karakter eigenschappen vergelijken met dit soort hondjes om te zien wat voor mix er in verweven zit denk ik. :-)

~*Sandy*Yoda & Yip*~

6 december 2011, 16:32

In zijn profiel staat dat dit hondje een adoptie hondje is uit Malaga die pas 11 dagen in NL is.

Ik wens jullie heel veel plezier van jullie hondje,geniet van hem!

Marc schreef het onderwerp

6 december 2011, 17:00

Bedankt voor jullie reacties!

Nou ja, het doet er misschien ook niet zoveel toe, maar je wilt toch graag weten wat je in huis hebt, toch? De reactie dat hij misschien terrierbloed heeft, lijkt me wel te kloppen. Afijn, ik ben blij met hem en daar gaat het om.

Ik heb de site goed bekeken en hij ziet er toegankelijk uit! Lekker overzichtelijk,

Hoop, vaker van jullie te horen! Marc & Nano :-D


Marc schreef het onderwerp

6 december 2011, 17:24

Ja Willemijn, ik zal mijn best doen en mijn verdriet inslikken. :-) . Trouwens mijn Nederlands wordt ook steeds beter. Woordje voor woordje! Maar: zit, blijf, pootje, enz. zullen nog even moeten wachten tot na de hondjestraining. Ik praat veel in verkleinwoordjes vanwege mijn maat. Sorry hiervoor. Op de foto zie ik er uit als een grote zwarte knoert, maar het ontbrak er nog aan dat mijn baasje geen groothoeklens heeft gebruikt!

Zonder gekheid. Willemijn, leuke foto van jou en je mooie, grote en prachtig bruine hond. Als je zin hebt kunnen we eventueel een andere keer verder praten.

Nano & Marc

Marc schreef het onderwerp

6 december 2011, 17:31

Vergeet ik helemaal op je Schnauzertheorie in te gaan. Denk je? Zou kunnen he?

***Marleen & Porlo***

6 december 2011, 18:36

Als ik naar zijn koppie en zijn snor kijk dan zie ik er wel iets van een schnauzer in
. kijk eens op mijn site naar de foto's van Xandor dan zie je het zelf ook wel denk ik.

Groetjes, Marleen.

MYRIAM

6 december 2011, 18:47

ik denk een schnauzer en een shih tzu????

Marc schreef het onderwerp

6 december 2011, 22:44

Leuk dat er zoveel gereageerd wordt! Krijg nu steeds meer inzicht aangaande mijn Nano. Op de asielsites zie je idd de shih tzu vaak bij een bepaalde boomer-kruising terug. Ook de Schnauzer is een goeie. Foto's van dit ras gezien die (de snor) die ik eveneens terug zie bij Nano.
Ik neem zeker een kijkje op je site, Marleen! Ik schrijf je wel wat ik er van vind!
Dank van mij en een pootje van Nano ;-)

Marc schreef het onderwerp

6 december 2011, 22:48

Wat een bizar leuke foto van Xandor? Met dat sneeuwhoofd! Ik zie de overeenkomsten idd terug.

Marc schreef het onderwerp

6 december 2011, 23:31

Ja Willemijn, dank je, dat vind ik ook. O-) het betekent 'kleintje' in het Spaans. Hoe toepasselijk. Je ziet het woord eigenlijk best wel vaak terug, ook in de wetenschap: 'nano-deeltje' bijvoorbeeld. De naam schijnt afkomstig te zijn van 'nanos' wat (dacht ik) klein in het Oud-Grieks betekent.

Heb deze naam, die hij oorspronkelijk al had, gehouden. Zo'n beestje krijgt al zo veel nieuwigheden op zich af gevuurd, en hij reageert er ook heel direct op.

Nou, ga straks hem nog even uitlaten. Hij moet klaar zijn voor de nacht!

Doeiii, Marc

Beau

7 december 2011, 09:10

Geen idee wat voor kruizing het is maar het is wel een heel mooi hondje :-D

Ik wens je veel geluk met Nano :-D

Mariekegoedgekeurde fokker

7 december 2011, 13:03

Hoe groot is Nano??
Er zou ook Catalaanse herder in kunnen zitten.

Marc schreef het onderwerp

7 december 2011, 14:37

Hi Marieke,

Nano komt idd wel uit Spanje.
Zijn lengte is 50 cm en zijn schofthoogte is 32 a 34 cm. Dat lijkt me vrij klein voor een herder. Maar, je vroeg ook naar zijn grootte.

gr. Marc

Marc schreef het onderwerp

7 december 2011, 14:37

Hi Marieke,

Nano komt idd wel uit Spanje.
Zijn lengte is 50 cm en zijn schofthoogte is 32 a 34 cm. Dat lijkt me vrij klein voor een herder. Maar, je vroeg ook naar zijn grootte.

gr. Marc

Mariekegoedgekeurde fokker

7 december 2011, 15:55 3 doggies

Een Catalaanse herder is idd wat groter maar qua hoofd (wat ik kan zien) zou het goed kunnen.
De honden op mijn profielfoto zijn Gossen (Gos d'atura ofwel Catalaanse herders),
ze komen voor in diverse kleuren waaronder ook zwart al dan niet meet een lichtere aftekening op de poten.

Marc schreef het onderwerp

7 december 2011, 16:11

Marieke, bedankt.
Als ik die honden van jou goed bekijk zit herken ik verdomd de zelfde kenmerken. Alleen de grootte, maar het is ook een kruising. Ze zijn ook zo levendig zo te zien. Erg trouw, neem ik aan? en behoorlijk intelligent? Dat 'Spaanse' is ook wel erg toevallig. Weet niet hoe het daar in Spanje gesteld is met de import van honden, maar denk dat in onze contreien er meer aan hondenrassen in komen en dus een grotere verscheidenheid ontstaat.

Kimeta

7 december 2011, 16:19

WHOH! Mooie hond hoor, die nano! Veel plezier ermee!

Mariekegoedgekeurde fokker

7 december 2011, 16:50

Intelligent idd, snellerend, redelijk druk niet altijd even makkelijk met andere honden en terughoudend tegen vreemden. Snel enthousiast en altijd voor een spelletje te porren.
Zich sterk hechtend aan het gezin met een voorkeur voor een bepaald persoon.

In Catalonie worden ze nog steeds gebruikt voor het hoeden (en bewaken) van de kudde altijd in samenwerking met een herder. Ook hier zijn het honden waar je zeker wat mee moet gaan doen wat een appel doet op hun intelligentie en werklust anders kunnen ze heel vervelend worden.

Maar een kruising met een wat minder actief ras zal dat allemaal wat afzwakken naar alle waarschijnlijkheid.

Marc schreef het onderwerp

7 december 2011, 21:52

Ja, Marieke, alles klopt wel zo'n beetje. Vooral buiten heb ik mijn handen vol aan dit kleine soms drukke baasje. Best wel oppassen. Kort aan de lijn zeker als je over een 'gewone' stoep loopt. langs de groenstrook is het geen probleem, kan ik hem best wel lang houden. Hij wordt immers het gras opgelokt.

Als je bedoelt met: 'hij niet altijd even makkelijk is aangaande andere honden', dat hij erg druk op ze af komt, dan kan ik dat beamen.

Eenkennig is hij niet. Mijn vriendin wordt warm onthaalt. Het door jou genoemde 'gezin'. maar er is idd maar 1 echt baasje.

Begin januari krijgt hij zijn eerste training bij 'Gabber' te Amsterdam. De hondentrainingsschool van Martin Gaus. het kost een paar centen, maar dan heb je in ieder geval een goeie. Kan dan wellicht naar de mogelijkheden vragen tav zijn intelligentie en werklust. Ook kan hij dan eindelijk, als alles goed gaat, dan ook lekker over het veld en het strand rennen. Dat zal veel spanninkjes weg laten ebben.

In ieder geval weet ik 'hoogstwaarschijnlijk' wat meer. ;-)

Groetjes van Marc

boomer en chester

7 oktober 2012, 22:40

" Hoi, ik ben Nano en (denk) dat ik een kruising ben van een Boomer en een terrier, maar ik weet niet zeker of dit zo is.

Kunnen jullie me helpen?

Bedankt! Nano & Marc, het baasje. "

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ik weet niet wat ik ben! Snif..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^