Bo voelt zich beter dan ooit!

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Laura & BoLaura & Bo

honden foto van Laura & Bo

Het is alweer een paar maanden geleden dat ik Bo voor het eerst zag. Ze was bang, kwam niet naar me toe, kwispelde niet. En toch besloot ik om haar voor een paar dagen mee te nemen toen ze nog tijdelijk als opvanghond bij een goede kennis van ons zat. Ik zag iets in haar, iets speciaals, haar ogen straalden iets uit, wat heel veel met mij deed. Ik wist dat zij bij mij hoorde, en dus besloot ik om haar mee te nemen. Er werd toen tegen me gezegd: het zal een dag of 2 duren voordat ze naar je toe komt. Eenmaal in de auto, kwam ze aan me ruiken en gaf ze me een likje over mijn hand en ging ze met haar hoofdje op mijn schoot liggen. Mijn gevoel van dat eerdere moment, werd bevestigd.. ze hoort bij mij.

Meteen vanaf dat moment, was ze mijn lieve hondenvriendin. Ze kwam elke avond bij me zitten, kreeg pootjes van haar. Ik heb een ontzettend moeilijke periode achter de rug, waar ik nu nog steeds voor moet vechten om het te verwerken. Bo geeft me troost, ze voelt het wanneer ik veel verdriet heb. Ik praat heel veel tegen haar, dat geeft me een opgelucht gevoel..

Na een paar dagen werd het besluit genomen om Bo hier te houden en was het dan zover: ik kreeg haar hondenpaspoortje, alles was nu compleet en definitief, ze was vanaf nu mijn hond.

Vol trots heb ik een nieuwe halsband gekocht, een nieuwe uitlaatriem, 2 nieuwe kussens, een hele lading speeltjes en heel veel lekkers. Vorige week zijn we bij de dierenarts geweest, en kreeg daar te horen dat ik ontzettend goed voor haar zorg, en dat ze ontzettend lief is.

Ik ben blij dat ik haar een warm mandje en thuis heb kunnen geven, en zal er ook alles aan doen om haar gelukkig te maken. Zij geeft mij troost en kracht, ze is mijn trouwste vriendin. En dat ben ik voor haar

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Bo voelt zich beter dan ooit!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel sofie, Lucky en Zita <3sofie, Lucky en Zita <3 3 doggies

honden foto van sofie, Lucky en Zita <3

Mooi geschreven hoor!
Fantastisch dat je haar een lekker mandje hebt gegeven!

honden page profiel Bugs      **Taz**Bugs **Taz** 3 doggies

honden foto van Bugs      **Taz**

Wat fijn dat je gevoel je ook nog eens gelijk geeft.
Hopelijk geniet je nog vele jaren van je trouwe viervoeter! :-D

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman 3 doggies

honden foto van corrie koopman

Wat fijn dat de hond nu bij jou is.

Heel veel plezer van BO :-)

honden page profiel Simone, Cody en FlynnSimone, Cody en Flynn 3 doggies

honden foto van Simone, Cody en Flynn

Wat een mooi verhaal zeg. Het was gewoon voorbestemd. Geniet lekker van jouw Bo.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Bo voelt zich beter dan ooit!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

^