" Voor hoeveel maanden bestellen jullie normaal kvv?
Hoe lang zou je kvv in de vriezer goed kunnen houden? "
de meeste kvv is een jaar houdbaar in de vriezer. Let dna wel op de productiedatum, want vanaf die datum gaat het jaar in als het op die dag ook ingevroren is. Is het pas bij jou thuis ingevroren dan zou ik het korter bewaren, omdat het dan ok al een aantal dagen gekoeld is bewaard misschien.
Ik heb pas 2 combikratten LG besteld, dat was voor ong 72 dagen dachtik toen, maar omdat ik Junto meer ben gaan voeren gaat het iets harder. Ik heb nu 1 keer 3 kilo Naturis besteld en 1x 10 kilo tammenga. Morgen haal ik nog een keer Naturis. Ik heb ook nog 8 bakjes smuldier in de vriezer.
Naast LG zijn de andere smaken dus om te varieren. Die haal ik met kleinere hoeveelheden hier in de buurt.
Naturis als ik ook naar training ga ( dus 1 keer rijden en niet apart)
Smuldier in de supermakrt met mijn eigen boodschappen
Tammenga net 1 keertje en direct een prachtige wandeling gemaakt op t leesten met Linda, Sibbe en Ralph, Bo en Dex.
Ik probeer zoveel mogelijke de kleine oeveelheden te combineren met iets anders dat ik doe, zo kost het me minder tijd en niet voor elk ritje een dot benzine.