Vers vlees deel IV - vragen en informatie over Barf, NRV en KVV

919 reacties · pagina 30 van 31

Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco

3 december 2011, 13:28 3 doggies

Kwam net bij de Emte en zag dat de smuldier vlees en pens compleet nu maar 49cent waren, gelijk 10 pakjes meegenomen :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vers vlees deel IV - vragen en informatie over Barf, NRV en KVV" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

TZN

3 december 2011, 13:37 3 doggies

marty,
hier kost de smuldier vlees compleet altijd 0.46 cent bij de c1000 ;-)

Chavera

3 december 2011, 13:37 3 doggies

Madam vindt haring heerlijk en moet altijd een stukje hebben. Nu heb ik zelf gehaald bij caroba, maar madam moet het ineens niet. Weet iemand of ik de haring in een hakmolen kan doen, zodat het een prutje wordt die ik kan mengen met makreel of zalm?

Chavera

3 december 2011, 13:39 3 doggies

Mooi, dan ga ik dat eens doen, ik vindt het zonde om weg te gooien ;-) Herkend iemand dat probleem trouwens?

Chavera

3 december 2011, 13:46 3 doggies

Als ik een haring heb lust ze ze wel, maar nu moet ze het niet :'( Normaal gaat zij liever voor de vis dan voor vlees ;-)

Stippeltje

3 december 2011, 13:57 3 doggies

" Als ik een haring heb lust ze ze wel, maar nu moet ze het niet :'( Normaal gaat zij liever voor de vis dan voor vlees ;-) "


Is jouw haring niet anders dan de haring van Caroba ? Haring die wij met uitjes eten zijn gepekeld, de haring van Caroba is gewoon rauw.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

3 december 2011, 14:14

" Als ik een haring heb lust ze ze wel, maar nu moet ze het niet :'( Normaal gaat zij liever voor de vis dan voor vlees ;-) "


Niet na 1x opgeven he. Gewoon blijven aanbieden. Of doen alsof jij een hapje neemt en het dan geven.

zonnetje

3 december 2011, 14:25 3 doggies

Ik heb de laatste tijd veel nieuwe dingen aan Fedor gegeven, en hij moest er wel steeds aan wennen. Na twee of drie keer is het lekker, en inderdaad, ik doe ook wel eens alsof ik het zelf opeet O-) O-) tzijn net kleine kinderen.

Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco

3 december 2011, 14:47 3 doggies

Saltarin blijft er vaak eerst een half uur naar kijken en er soms eens een likje aan geven.



mooiste vind ik Paco nog "haal weg dat enge ding"

Lien, Luca† en Wifi /wi:fi:/speciaal aangestelde fokker

3 december 2011, 14:48 3 doggies

Bijna 53 paketjes van 500g mooi verdeeld in porties in de vriezer. Wat een werkje. Maar Luca houdt het vlees goed in de gaten, een waakhond :-)

Bink

3 december 2011, 15:32 3 doggies

Nou ik kom net bij de slager aan, runderkraakbeen/borstbeen hadden ze niet (of ze begrepen mij niet) maar ze hadden wel mergpijpen, dus dat wilde ik maar eens opnieuw proberen en kijken of hij het dit keer niet doormidden bijt. Ik kreeg dus uiteindelijk ong. 2 kg mergpijpen(/pjes) voor niks mee en daarnaast had hij nog 1,5 kg extra's voor de hond erbij gedaan (wel allemaal gratis, dat vond ik wel aardig). Kom k thuis zijn die extra's allemaal vet afsnijsels dus dat mocht lekker de kliko in. Mergpijp heb ik net aan Bink gegeven maar ik blijf het eng vinden omdat het zo hard is, dus ik bestel tegen die tijd gewoon lekker runderkraakbeen/borstbeen bij Maxine, Zij woont toch lekker in de buurt :-)

Karin, Lina en Jazzy (Alex r.i.p.)

3 december 2011, 16:09 3 doggies

MIchelle had je nog op de lijst van IC gekeken en borstbeen ook wel runderknars genoemd heeft ook richard vers voer. Kan je iedere donderdag in rotterdam ophalen.


Karin

Bink

3 december 2011, 16:47 3 doggies

Karin, ja ik had het gezien maar ik was vergeten te reageren. Maar Rotterdam ligt niet echt om de hoek voor mij, moet bijna een uur rijden en dat voor 1 á 2kg. En het idee dat het Halal geslacht is vind ik ook niet prettig (=dierenmishandeling) dus ik ben eigenlijk wel blij dat ik het hier niet kan halen. Maar ik ga bij Maxine zo wie zo eendennekken halen (zij gaat dan voordoen hoe ik het moet voeren) dan bestel ik ook gelijk de runderkraakbeen of iets soortgelijks, want volgens mij komt haar vlees niet bij een islamiet vandaan, maar dan moet ik voor de zekerheid nog even checken.

Manon, ja daar ben ik dus ook bang voor en aangezien hij de vorige keer zo'n mergpijp doormidden beet en de helft doorslikte ben ik nu erg voorzichtig. Ik houd de mergpijp nu vast en probeer hem stukjes vlees eraf te laten trekken, als ik denk dat het goed gaat laat ik de mergpijp los en laat hem zelf scheuren maar zodra hij er echt op gaat bijten/kluiven houd ik hem weer vast.

Chavera

3 december 2011, 17:21 3 doggies

Ik heb al vaak gedaan alsof het mijn haring was, heb het zelfs tussen brood gedaan om te kijken of ze erin trapte, maar nee hoor :'(
We blijven ook steeds aanbieden, had het net zelfs in kleine stukjes gesneden en door haar andere voer gemixt, maar madam zocht de haring er uit en spugde het op de grond :'(

Nou had ik net wel haring voor ons zelf gekocht en Cris houdt een stukje haring omhoog en ja hoor, die luste madam wel. Het is gewoon een verwend nest O-)

julia en spike

3 december 2011, 17:31 3 doggies

morgen eet spike
konijn en lever

Karin, Lina en Jazzy (Alex r.i.p.)

3 december 2011, 20:14 3 doggies

Ik geef morgen vis, sardine dus en aan Jazzy kan ik zien dat ze het niet super vind, ze vind de haring lekkerder. Maar ze eet het wel op. Ik geef er nog wat groenten bij dan lukt het wel.
Ik heb nog voor drie keer en daarna ga ik zalmkoppen doen eens kijken wat ze daar van vind.

Maar Hadassa wat voor een haring heb jij dan gerookte of zo?


Karin

;-)

Chavera

3 december 2011, 20:17 3 doggies

De haring voor Shai heb ik besteld bij Caroba, 1 kilo voor .......? Mijn haring komt bij de visboer vandaan, lekker hoor zo'n Hollandse nieuwe :-D

Kita

3 december 2011, 21:55 3 doggies

" De haring voor Shai heb ik besteld bij Caroba, 1 kilo voor .......? Mijn haring komt bij de visboer vandaan, lekker hoor zo'n Hollandse nieuwe :-D "

Haring bij de visboer is natuurlijk veel lekkerder alleen het vlees en nog eens gepekeld, de haring bij caroba denk dat dat panharing is zoals men het noemt.

José • Rover

3 december 2011, 22:05 3 doggies

@Hadassa

Troost je, Rover moet het ook niet ;-)
Zalm, makreel, koolvis en de vette vismix van KB gaan er wel in!
(vette vismix is zalmlijven, haring en sardine) Krijgt ie toch nog verse haring haha!

DIESEL

3 december 2011, 23:41 3 doggies

Ik kan je ook troosten hadassa, hier at diesel die van caroba eerst wel en nu dus opeens niet meer. De spiering en sprot gaan er wel in!

Stippeltje

4 december 2011, 10:19 3 doggies

Vandaag, na een week slecht eten waarvan de afgelopen 2 dagen helemaal niet, hopelijk een beetje Shaweca Schaap.



Lauren

4 december 2011, 10:25 3 doggies

" marty,
hier kost de smuldier vlees compleet altijd 0.46 cent bij de c1000 ;-) "


Wel goed koop, 46 of 49 cent..
Hier kostte het 69 cent per pakje!

Nantastic!© Casa di Coontastic speciaal aangestelde fokker

4 december 2011, 10:29 3 doggies

Die van 49 cent zijn denk ik de smuldier die niet compleet zijn?
Die zijn goedkoper geloof ik...

Vannochtend alle twee nog geen ontlasting, dus denk niet dat ze diarree hebben van de smuldier Pens die ze gisterenavond hebben gehad, helemaal super dus!

Vannochtend op het menu Alaska Fazant
Vanavond op het menu Smuldier Penscompleet

Voor het slapen een beetje geitenkarnemelk met banaan en honing

Nantastic!© Casa di Coontastic speciaal aangestelde fokker

4 december 2011, 11:05 3 doggies

Hoe lang halen jullie ongeveer het vlees uit de koelkast alvorens het aan de honden te voeren?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vers vlees deel IV - vragen en informatie over Barf, NRV en KVV" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^