Hond doodgereden automobilist wil dat eigenaar schade betaald!

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Josien , Logan en NikkiJosien , Logan en Nikki

honden foto van Josien , Logan en Nikki

Heel veel sterkte met het verlies van je dierbare hond.
Ik hoop voor jou dat die kwestie snel opgelost gaat worden.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hond doodgereden automobilist wil dat eigenaar schade betaald!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Corina Corina

honden foto van Corina

Als jij het maar aan je verzekering hebt doorgegeven.
Als hij het niet heeft gedaan is het zijn pakkie aan.

Dan denk ik toch dat hij een probleem heeft... Ik zou gewoon je verzekering bellen en vragen hoe dit zit.

Raar dat zo iemand er zo mee om gaat.
Als het goed is is meneer zelf verzekerd tegen ongelukken met dieren ?

Mijn verzekering dekt het in ieder geval wel op het moment dat ik een dier aan rijdt.

honden page profiel ChiroChiro

honden foto van Chiro

Ik heb het doorgegeven aan mijn verzekering maar zij kunen niks zonder schadeformulier. Dat is heel het punt. Ik ben er voor verzekerd dus daar maak me niet druk om.

We zijn dan ook bezig met een brief opstellen om uit te leggen dat hij het schadeformulier op moet sturen anders kan er niks gedaan worden.. DVan daaruit laat ik het mijn verzekring oplossen inderdaad. Doet hij dit niet dan heeft hij pecht..

honden page profiel Pumba@PebblesPumba@Pebbles

honden foto van Pumba@Pebbles

Ik weet niets van verzekeringen maar ik vind het vreselijk voor je dat je zo je hondje bent verloren...hierbij een dikke troost van mij.

hyves krabbels

Krabbel plaatjes

honden page profiel Annika • Balou † • KyraAnnika • Balou † • Kyra

honden foto van Annika • Balou † • Kyra

Hele goede tip om iig een kopie van de brief naar je eigen verzekeringsmaatschappij te sturen! :-)

honden page profiel Diablo & MayaDiablo & Maya

honden foto van Diablo & Maya

Ik heb ook een keer flinke schade gemaakt.
Is toen allemaal door de verzekering geregeld.
Maar bij de auto waar ik schade aan gemaakt had, die eigenaar, had ook een schadeforumulier ingevuld.
Ik heb niks zelf moeten betalen.
Alleen ging mijn maandelijkse bijdrage met 3 euro per maand omhoog.
Was 1500 euro aan schade.
Niet helemaal vergelijkbaar ik weet het, maar zo heb je een beetje een idee.

En veel sterkte nog met het verlies van je dierbare vriend.

honden foto van Huize Onyx  (Amber ( Rip ) Boomer ( Rip)

Helaas geen tips die nog niet gemeld zijn.

Heel veel succes met alles afhandelen.
Maar nog meer sterkte met het verwerken van het verdriet om Chiro.

:'(

honden page profiel jantienjantien

honden foto van jantien

Joyce, daar was ik nog even.

Ik zou géén brief sturen aan de man.
HIJ heeft schade, HIJ wil een vergoeding, dan moet HIJ jou schriftelijk aansprakelijk stellen.

Wacht dat maar rustig af.


Groet,

Jantien

honden page profiel Kimeta Kimeta

honden foto van Kimeta

ja zou hem ook erop wijzen om het verder te regelen via de verzekerinsmaatschappij.. jij hebt genoeg aan jezelf, met het verlies van je dierbare maatje.. sterkte

honden page profiel KaatjeKaatje

honden foto van Kaatje

Dat snap ik ook wel, maar ik vind niet dat zij het dan zelf moet betalen. Het lijkt mij verzekeringswerk.

honden page profiel Truida, Kenzo & Rocky (RIP)Truida, Kenzo & Rocky (RIP)

honden foto van Truida, Kenzo & Rocky (RIP)

Er wordt vanuit gegaan dat de verzekeringsmaatschappijen het wel onderling regelen.
Prima zo hoort het ook te gaan.

Het vreemde is natuurlijk dat de andere partij geen schadeformulier heeft toegezonden.

Dan vraag ik mij af: heeft deze meneer wel een verzekering?
Zo niet, hoe gaat het dan?

honden page profiel ChiroChiro

honden foto van Chiro

" Er wordt vanuit gegaan dat de verzekeringsmaatschappijen het wel onderling regelen.
Prima zo hoort het ook te gaan.

Het vreemde is natuurlijk dat de andere partij geen schadeformulier heeft toegezonden.

Dan vraag ik mij af: heeft deze meneer wel een verzekering?
Zo niet, hoe gaat het dan?
"


Dat vraag ik me dus ook af..

Hij zou dan kunnen proberen om mij persoonlijk aansprakelijk te stellen, maar dit moet dan voor de rechter als ik het goed begrepen heb. En dat kost hem ook geld.. Dus ik denk dat deze meneer dan pech heeft..

Ik stuur die brief zodat ik het netjes he afgehandeld. Onderneemt hij hier geen actie op dan is het spijtig voor hem.. En misschien ook voor mij omdat ik die ksoten van mijn hond niet op hem kan verhalen. Maar heel eerlijk gezegd vind ik dat eigenlijk niet eens zo erg. Dan heb ik het idee dat ik toch niets voor hem kunnen doen. Namelijk zijn afscheid zo waardig mogelijk maken...

honden page profiel Corina Corina

honden foto van Corina

" Joyce, daar was ik nog even.

Ik zou géén brief sturen aan de man.
HIJ heeft schade, HIJ wil een vergoeding, dan moet HIJ jou schriftelijk aansprakelijk stellen.

Wacht dat maar rustig af.


Groet,

Jantien
"



Nou je moet ook goede wil tonen. Want op het moment dat hij het bij de rechtbank hogerop gaat zoeken, en hij laat weten zoveel telefoontjes gevoerd te hebben, maar dat de tegenpartij niet mee werkt, ja dan heb je geen bewijzen om aan te tonen dat je mee hebt gewerkt.



Met een brief heb je bewijs in handen.

honden page profiel •• Ellun en Evi  •••• Ellun en Evi ••

honden foto van •• Ellun en Evi  ••

En misschien ook voor mij omdat ik die ksoten van mijn hond niet op hem kan verhalen.

Ik denk sowieso niet dat je die kosten op hem/zijn verzekering kunt verhalen. In principe ben jij fout/verantwoordelijk (hoe groot het verlies ook voor jou is). Jij moet ervoor zorgen dat jou hond geen schade veroorzaakt. (hoe hard dat ook klinkt in jou geval, sorry)
Als je met je auto tegen een ander aan rijdt, gaat de verzekering van de ander toch ook niet jouw schade vergoeden. Dat moet je met je eigen verzekering regelen (hoe je verzekerd bent). Misschien kan je eigen verzekering jouw schade vergoeden, maar dat doet de verzekering van die man niet.

Ik hoop dat je er uit komt, wat voor kant het ook op mag/zal gaan.

honden page profiel Anne met Ike en JackoAnne met Ike en Jacko

honden foto van Anne met Ike en Jacko

Bedankt voor julie reacties!

En ik vind het ook een rare man gewoon! Tis een belg dus misschien gaat het daar anders dan hier misschien?

[/quote

Hopelijk noem je m niet raar omdat het een Belg is ;-)
Nee ff serieus, hier in België zijn de regels juist hetzelfde als bij jullie hoor...papieren invullen, opsturen en dan onderling uitvechten voor de maatschappijen!

honden page profiel s@nt@s@nt@

honden foto van s@nt@

"

Ik ben hier wel mee eens. Ik ben nu eenmaal verantwoordelijk en wettelijk aansprakelijk voor mijn hond. Is met kinderen idem (misschien niet te vergelijken). Alleen vind ik de manier waarop dit gaat gewoon vervelend! Ben mijn hond al kwijt en ik wil het afsluiten, dit kan op deze manier gewoon niet. Heb nu steeds een beeld in mijn hoofd die ik liever niet wil zien..

Wij moeten overigens niet vergeten dat deze man waarschijnlijk hetzelfde heeft. Hij zal zich ook rotgeschrokken zijn.. Hij eindigde gisteren ons tel gesprek dan ook met dat hij het erg vond voor mijn hond.. "


Fijn dat je mijn post zo opvat!
Je weet al hoe verschrikkelijk ik het voor jullie vind, maar die man heeft uiteindelijk wel financiele lasten hierdoor.
Het één sluit het ander natuurlijk niet uit.
Ik begrijp wel dat je liever vandaag nog er niet meer mee bezig hoeft te zijn.
Laat daarom zoveel mogelijk over aan je verzekering of tussenpersoon.
Daar worden ze ook voor betaald, en zo is er minder kans dat iets misloopt omdat jij ook acties onderneemt.
Sterkte he?! :-)

honden page profiel chrischrisgoedgekeurde fokker

honden foto van chris

Ik heb de reacties niet gelezen maar wil wel even reageren op je topicvraag omdat ik daar zelf ervaring mee heb.

een aantal jaar geleden stopte wij op een landweggetje met onze paardentrailer omdat we iets in de trailer hoorden en de paarden wilde controleren.
Mijn man stapt uit omsnel te gaan kijken en laat per abuis zijn portier open staan.
De hond loopt hem achterna en wordt vervolgens geschept door een auto die met idioot hoge snelheid langs rijdt.

De auto stopt, komt terug gereden, ik dacht om naar de hond en osn te kijken, maar nee, om zijn schade verhaalt te krijgen aan zijn auto.

De auto reed veel te hard, en was het een kind geweest dat uit de open portier zijn vader achterna was gelopen, was de man beslist doodslag toegekent.
Nu was het 'slechts' een hond, dus moesten wij betalen voor de reparatie aan de auto.

honden page profiel s@nt@s@nt@

honden foto van s@nt@

Wat erg Chris!! :'(

honden page profiel ChiroChiro

honden foto van Chiro

Zo! Heftig Chris! Jeetje!

Even off topic, wat voor paard(en) heb je(?

Anna, ik snapte dat je het niet lullig bedoelde ;-) Dat is gewoon de realiteit. En ik weet hoe erg je met ons hebt meegeleefd, vond dat erg fijn!

honden page profiel SaraSara

honden foto van Sara

Ervaring mee, in die zin dat, toen Sasha werd aangereden nadat ze de straat was opgerent, achter een kat aan, vanaf het eigendom van mijn schoonbroer, mijn schoonzus doodleuk zei, 'Heb je geluk dat hij is doorgereden, ik had gestopt om mijn schade te claimen.'
Ik zat daar met een gewonde hond, midden in de nacht, en hoewel ze misschien wel gelijk kan hebben, daar had ik echt geen behoefte aan zulke opmerking. Moest haar echt vragen of de hond nu wél binnen mocht, zodat ik kon zien wat de schade was. :'(
Nadien zei iemand me dat we mijn schoonbroer aansprakelijk hadden moeten stellen omdat hij zijn eigendom niet voldoende had afgeschermd. Maar ja, eigen familie vervolgen, gaat me toch wat ver.

honden page profiel chrischrisgoedgekeurde fokker

honden foto van chris

Chiro, off topic, wij hebben IJslandse paarden. (zie onze website, bij mijn profiel).

Een beetje hetzelfde type als onze honden: Natuurpaardjes, bij natuur hondjes: beide een soort prototype.

honden page profiel May May

honden foto van May

Heb niet alles gelezen maar heel veel sterkte van mij hoor!!!

honden page profiel jantienjantien

honden foto van jantien

Is er nog nieuws op verzekeringsgebied?

Fiebe & Chihuahua Luna (Gast)

Ocharme je hondje, je moet heel verdrietig zijn... :'(
Is het de hond op de foto? Het is een mooie.
Wat schandalig van die meneer dat hij dat zegt.

honden page profiel ChaveraChavera

honden foto van Chavera

Is er al iets bekend over wat en hoe qua verzekeringen?

honden page profiel ChiroChiro

honden foto van Chiro

Ik heb niks meer gehoord...

Denk dus niet dat hij (goed) verzekerd was...

honden page profiel Christel en YiskaChristel en Yiska

honden foto van Christel en Yiska

Zoals iemand eerder zei, is het misschien wel een leasewagen geweest, en heeft die draak er een slaatje uit willen slaan, sommige mensen zien enkel eurootjes, helaas teveel mensen.
Sterkte met t verlies van je maatje, gr Christel

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hond doodgereden automobilist wil dat eigenaar schade betaald!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 2 van 2 12
Volgende forumvraag: Waarom???
^