Ik hoop dat jullie even mee willen denken. Ben natuurlijk ook voor iedere tip/idee dankbaar.
De hond van een kennisje van mij heeft allemaal zwarte vlekken. Heeft ook een gevoelige/jeukende huid.
Hond is circa 7,5 / 8 jaar oud. Schijnt dat de hond dit altijd al een jeukende huid heeft oftewel zich veel krabt:(
Ze is met haar hond bij de dierenkliniek in Hoogmoor in Duitsland geweest. Haar werd gezegd dat haar hond allergisch is voor meelmijt. Deze mijt is te vinden in hondenvoer (brokken).
Wat haar geadviseerd werd was:
Brokken in te vriezen,
of
Paardenvlees (koken) en aardappels. Dit haar hond dan te geven.
Nu vroeg ze mij of ik dus nog iets wist of iemand?????? Ik dacht dus gelijk aan HP
Wat ik haar geadviseerd heb is:
a. de brokken die zij nu geeft portie-wijze in te vriezen en dit dan aan de hond te geven.
b. het liefst over te gaan op een graanvrije brok. (Bij mijn weten komt dit meer voor mij brokken met graan)
b. over te gaan op graanvrije KVV of Barfen. Dit omdat het volgens mij niet goed kan zijn de hond een levenlang op gekookt paardevlees met aardappels te zetten.
Dus.....lieve HP forummers - gooi maar los met info, ideeën. Het maakt niet uit, roept u maar
Letwel, zij heeft nog 2 andere honden (in totaal dus 3 honden 2 herders + 1 jr). Helaas wil (kan?) zij geen oftewel weinig geld uit geven.



3 doggies





