
Hallo!
Vandaag hebben we een leuke ontdekking gedaan op ongeveer 8km van ons thuis: Een grote losloopweide!
Het is op de Sint Pietersberg in Maastricht.
Pukkie heeft hier deze middag een dik uurtje lekker kunnen spelen en ravotten 
Als iemand zin heeft, kunnen we hier altijd eens afspreken!
Ken je nog leuke losloopweides??
Dan mag je ze steeds hierbij zetten!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Losloopweide" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Misschien handig om daar de volgende meeting te doen?? Of is dat te ver weg voor sommige?? Van ons is dat 30 km ongeveer.
Groetjes,
3 doggies 
Voor ons is het bijna 2uur rijden.
opzich wel te doen als we een keer een vrije zondagmiddag hebben.
Heb net ook een topic geplaatst voor een meeting. Ik ben namelijk nieuw op deze site.
groetjes

Het is daar echt ideaal voor de hondjes om te rennen 
Er is wel altijd volk daar, dus nog meer honden, maar alles is omheind.
Deze middag gaan we er weer eventjes naartoe, hihi :P
3 doggies 
klinkt wel erg leuk allemaal.
Bij ons is er ook een park met grasveld eraan daar gaan wij vaak heen met onze hond. ook 5min rijden van ons vandaan is er een wat groter parkje met water, bomen en grasveldjes.
Lijkt me toch leuk om alle puggles bij mekare te zien
3 doggies 
Hallo,
Wij zijn gister in Maastricht geweest.. Heel erg leuk.. Alleen jammer dat het een weide is en geen route..Ik vond de drunense duinen echt ideaal!!
Groetjes, Lydie en Wilson.

Ja, die duinen waren super hé 
In maastricht is het inderdaad alleen maar een grote wei waarin vroeger de koeien ofzo stonden, maar voor ons geeft dat eigenlijk niet zo. We zijn nu zowat om de andere dag naar daar aan het gaan zodat ze lekker kan lopen 
En iedere keer vind ze het toffer en toffer onze Puk 
Groetjes
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Losloopweide" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?