
heyhey!
ik wou even laten weten dat het suuuper goed gaat tussen fiefie en ons zoontje max! 
ik heb onlangs een topic geopend met vragen over hoe ik het allemaal aan zou moeten pakken als max geboren was en of het wel goed zou gaan met fief...nou het gaat super wou ik jullie laten weten
al vanaf de eerste dag! het huilen was eerst nog spannend en een beetje eng maar zelfs dat gaat nu helemaal goed! 
fiefie alleen toen max nog in de buik zat:

max
:

en samen
:

ze wil de hele tijd lekker tegen hem aan liggen, zo lief! we hebben zelfs al samen met z'n drietjes geslapen! 
wou ik even met jullie delen 
groetjes floor, fiefie en max!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "fiefie en max :D" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
ohhh wat schattig floor.harstikke gefelicteerd met de kleine grote man
en wat een leuke fotoos van fief en max

dank jullie!
heb me veel te druk gemaakt van te voren. dacht dat ik heel gespannen zou zijn als fief bij max zou komen maar het gaat zo ontspannen...vanuit mij ook vooral! 
3 doggies 
ah wat is max lief zeg!!
geweldig dat het zo goed gaat tussen die 2, en die foto's om te smelten!!
3 doggies 
wat fijn dat het allemaal zo goed gaat.
vaak is het ook zo dat als de baby er eenmaal is dat alles gewoon vanzelf gaat.
Wat een super mooie foto's,ik kan daar zo van genieten.
Heel veel plezier van je gezinnetje

dank je liesbeth 
klopt inderdaad, het ging allemaal zo vanzelf...het voelde meteen goed aan 
3 doggies 
Van harte gefeliciteerd met de geboorte van Max...., en super leuk dat Fief het zo goed oppakt

Applausje voor Fief
Knap dat ze weet dat Max een onderdeel van jullie is. Honden voelen dat toch meestal goed aan. Mijn Morris is het grote voorbeeld en jouw Fief bewijst het nu ook weer! Gewoon lekker blijven verwennen als de kleine in de buurt is. Het worden vast leuke maatjes! Mijn Morris gaat nu standaard bij Siebe liggen als die in zijn wipstoel voor de TV zit. Zo lief!!!

wat schattig monique!
max krijgt ook al kusjes van fief en ze wil er meestal ook perse bij liggen 

ik lees lekker mee, vind het geweldig dat fiefie jouw max een wondertje vind, en zo lief voor je zoontje is, zal je zeker debet aan hebben.
geniet er van Floor, en betrekt fiefie maar mooi bij alles met max.

thnx 
en doe ik zeker willemijn...fiefje komt bij mij niks te kort
is toch mijn prinsesje 
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "fiefie en max :D" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?