vertederend

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel nora jazzy en poppynora jazzy en poppy

honden foto van nora jazzy en poppy

er woont hier pas een nieuw hondje in de straat die ontzettend bang is.nu ben ik zo trots op jazz en pop.want jazz laat hem met rust en poppy gaat heel rustig naast hem staan en geeft hem likjes.en het hondje lijkt dan een beetje meer te ontspannen en loopt dan met poppy op, :-D
het hondje wil nog niet mee aan de riem maar zodra hij pop ziet loopt hij wel mee :-D die merouw vroeg,mag ik poppy lenen? :-D het is een therapiehond voor bange hondjes. :-D :-D het hondje is ietsje groter als pop maar poppy ontfermd zich als grote vriendin :-D :-D ik vind het zo schattig.het is net als ze tegen het hondje wil zeggen.wees maar niet bang,ik bescherm je wel :-D wat ben ik toch trots op mijn 2 kleine frummels :-D :-D

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "vertederend" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel B met D&A†B met D&A† 3 doggies

honden foto van B met D&A†

Ahhh das echt lief :-D
Dan krijgt het onzekere hondje toch weer wat vertrouwen in de wereld!

Nu maar hopen dat het hondje geen nare ervaring krijgt.

honden page profiel Jeroen & LolaJeroen & Lola 3 doggies

honden foto van Jeroen & Lola

Wat lief van je 2 schatjes! :-)

mooi om te zien he, hoe hondjes een ander hondje zo kunnen steunen :-)
die zullen vast grote vriendjes worden!

honden page profiel chrischrisgoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van chris

Wat mooi dat je honden zo sociaal zijn. Erg fijn voor betreffend hondje en mevrouw.
Het is inderdaad een heel goed idee om het bange hondje met de steun van een vriendelijke stabiele hond te begleiden, en zo de wereld te laten ontdekken.
Mischien een idee om eens samen te wndelen of de stad in te gaan. Goed voor de honden en gezellig voor de mensen.

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman 3 doggies

honden foto van corrie koopman

Wat kun jij trots op Jazzy en Poppy.

honden page profiel chantalchantal 3 doggies

honden foto van chantal

Aahhh wat geweldig om dit te lezen.. zo leuk! daar word je toch gewoon vreselijk blij van!

honden page profiel nora jazzy en poppynora jazzy en poppy

honden foto van nora jazzy en poppy

@jeroen ja en het is zo een lief hondje :-D echt een scheetje maar gewoon vreselijk bang.
mijn moppetoeten zijn zo lief voor hem :-D

@chris ja we lopen ook samen.maar we gaan nog niet hele stukken met het hondje.als hij wat verder is dan gaan we een keertje naar het park met zijn allen. :-) en ik ben echt blij dat jazz en pop zo sociaal zijn.het is zo lief om te zien.

@corry ja ik ben ook trots hoor op die toeties van me :-D

@chantal het is gewoon zo leuk om te zien als dat hondje jazz en pop ziet dat kleine staartje een beetje gaat kwispelen.ik zou hem zo in huis nemen O-)

honden page profiel marionmarion 3 doggies

honden foto van marion

wat ontzettend lief! ieder hondje zou zo'n hondenvriendje moeten hebben ;-)

honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus 3 doggies

honden foto van  Kiki met Harley D. & Pampus

ah wat een lief sociaal hondje is poppy toch,
ik kan me voorstellen dat je er helemaal vrolijk van wordt als je ziet hoe goed ze voor haar wat bangere vriendje zorgt.

honden page profiel Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . 3 doggies

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

wat lief, zo hoort het ook, ga maar wat vaker met dat hondje stappen, dan groeit tie over zijn angst heen, zeker als jouw hondjes zo lief zijn. hardstikke fijn zo iets. :-D

honden page profiel lisa&borislisa&boris 3 doggies

honden foto van lisa&boris

ahhhh schattig!!!! Mijn hond is lang zo goed nog niet :'( haha! Hij is te lomp! Dan wil hij lief zijn maar dan is die hond of bang voor hem of mag hem niet :'( maarre hij heeft wel een paar super vrienden hoor!!!

honden page profiel nora jazzy en poppynora jazzy en poppy

honden foto van nora jazzy en poppy

@eline ja poppy is een heel vrolijk open en sociaal hondje.ze luisterd gewoon super goed en is voorzichtig waar ze voorzichtig moet zijn.zoals kleine hondjes en puppies vind ze helemaal geweldig.daar doet ze ook heel voorzichtig mee en zachtjes.jazzy ook die is ook zo lief met oudere hondjes,bange hondjes en puppies.er is hier een puppy die hangt dan aan jazz zijn oor en lip.jazz laat het gewoon toe en gaat dan spelen met de pup.

@willemijn.dat gaan we ook doen hoor.vaker met dat hondje weg. ;-) de vrouw heeft nog een andere hond en dat is jazzy zijn vriendin.die twee dollen wat af met elkaar. :-D

@lisa jou hond is ook een schatje zeg :-D er is hier nog een hond die erg lomp is maar gewoon wil spelen,nou poppy vind dat ook best.ze is zo klein ze kan overal tussen door.dan is die hond haar weer kwijt en dat staat ze onder de hond.ik lig in een deuk. :-D jou hond is gewoon lief. :-D

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "vertederend" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: vacuum verpakte botten
^