
Teruggekomen van de ochtendwandeling gooi ik in de tuin nog 1 keer met de tennisbal, want dat vind Spike helemaal leuk.
Spike: "Tja vrouwtje, je moet hem niet in het boompje gooien!!
Nou moet ik hem er weer uit zien te krijgen..."
Eerst de situatie even overzien...


Effe een hupsje om te kijken waar hij precies ligt!

Zie je de bal liggen?
Met een beetje hulp, had Spike daarna weer zijn bal!
Groetjes, Anita en Spike.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Bal in wilgenboompje..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Goed gedaan Spike!
Het vrouwtje maakt het je soms wel moeilijk hoor, gelukkig dat je de bal weer kon vinden!
Liefs,Alie

Vindingrijk is Spike wel!
En hij is ook een goede reddingshond, niet van mensen maar van tennisballen...
Hij haalt overal tennisballen vandaan en geeft ze een tweede leven!
Groetjes, Anita.

Dat doet onze Raisa ook. ALs er in het bos 1 bal ligt vind zij die.Die heeft daar echt een neus voor. En parmantig dat ze loopt dan als ze er weer 1 gevonden heeft.
Groetjes Marianne

Spike,zeg maar tegen het vrouwtje dat ze de bal niet meer zo onhandig gooien moet
Al hoewel,doe toch maar niet anders hadden wij niet kunnen genieten van de leuke/mooie foto's die van je gemaakt zijn tijdens je speurtocht.
Groetjes
Johanne.


Leuke foto's van spike. en erg slim van je met spike zijn balletje in de boom. maar wel knap van spike.

Hahah Anita, de bal in het wilgenboompje gooien was dus eigenlijk nog een makkie voor Spike.
De bal uit dat hek/net krijgen was vast moeilijker.
Is hem dat zonder hulp gelukt of moest je de bal er zelf uithalen? Kan me voorstellen dat hij wel een beetje hulp ermee moest
Leverd wel leuke plaatjes op,de bal zo weg gooien
Liefs,alie

Alie, dit was idd het moeilijkere werk! ; - )
De bal zit echt te hoog voor Spike.
Als je de foto vergroot zie je hem wel, links van de linker groene paal. Hij mag van mij tegen zo'n hek niet opspringen...
Ik zet het filmpje hier mss nog wel neer, heeft al eerder op het forum gestaan. Hij mocht een keertje springen, daarna moest hij zitten en pakte ik de foto en natuurlijk meteen weer gooien omdat hij zo goed bleef wachten.
Toen kreeg ik reacties dat hij zo goed luisterde en netjes bleef zitten.
Wordt vervolgd...
Groetjes, Anita.

Hoi Anita,
Weer leuke foto's van Spike. Hij heeft het balletje toch maar weer gevonden en weer uit het boompje gehaald ook al was het met een beetje hulp. Hij is het ook wel gewend dat het balletje in allerlei hoeken en gaten terechtkomt.
Zoals hierboven het bewijs al is geleverd.
Was een leuk filmpje van de bal in het hek.
Groetjes,
Wilma

Anita,hoe krijg je het voor elkaar om die bal tussen het gaas te gooien?Toch maar een cursusje ballengooien gaan doen
Maar wederom genoten van de foto's.
Groetjes
Johanne

Wat stel ik me toch kwetsbaar op, nu sta ik wss lange tijd bekend als de slechte ballengooister!
Nou Johanne, ik stond ver weg bij mijn fiets die je wel ziet in het filmpje. Vanaf daar wierp ik de bal met de werpstok. De bedoeling is over het hek, dan moet Spike goed opletten en dat vindt hij prachtig, Om het hek heen scheuren om de bal te pakken! En tja, toen ging het mis; lag niet aan mij hoor en van vanochtend in het boompje ook niet!
Die tennisballen van tegenwoordig!!!
Groetjes, Anita.

Hahahaha 't is maar goed dat jullie niet in Maassluis wonen!~~~
Arak doet precies hetzelfde nl.
fijne zondag, Betty en Arak
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Bal in wilgenboompje..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?