
We hebben gisteravond voor het eerst aan DogFrisbee gedaan. We volgen nu de Basiscursus. En hadden gisteren de eenalaatste les. Dus gingen we eerst wat oefeningen doen. En toen dus DogFrisbee.
Wat is dat leuk zeg. Kjell vond het super. Als we stonden te wachten op onze beurt werd hij helemaal gek. haha.
We weten nu al wel elke cursus we na de vakantie gaan doen. 
Wie van jullie doen ook aan Dogfrisbee?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "DogFrisbee " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Hoi,
Wij doen actief aan Dogfrisbee, ikzelf al 3 jaar.
Ik geef ook les in Nijmegen, en loop stage in Zwolle.
Loop ook regelmatig wedstrijden, alleen dit jaar doe ik het wat rustiger aan.
Sinds 2wkn doe ik ook weer mee met Glenn, die heeft een hele tijd stil gelegen, maar dat gaat nu onwijs goed, en ik verwacht wel dat we volgend seizoen mee gaan doen met wedstrijden.
Maar nog even verder afwachten.
Maar wat leuk dat jullie het zo leuk hebben gehad
Het wachten zal wel lag duren, waar doe je Dogfrisbee?
Bij welke hondenschool, en welke instructeur heb je?
MIsschien ken ik ze wel
3 doggies 
hoi Gerda,
Ik heb er al eens over gedacht om dat met Arak te doen. Vertel er eens wat meer over als je wilt?
Het lijkt me echt helemaal te gek. Vooral omdat Arak toch al een fanatiekeling is waar het ballen aangaat.
En hoe doe je zoiets? Kun je het ook alleen leren?
Want ik kan nog niet te lang staan, en ik geloof ook niet dat er zoiets hier in de buurt is.
Maar het lijkt me net wat voor ons.
groetjes van Betty en poot van Arak
wij hebben in zwolle iemand die in een rolstoel mee doet, er zijn weining clubs die dat hebben.
Frisbee kun je niet alleen leren, je moet weten welke frisbee geschikt is, waar je allemaal op moet letten, waar je mee begint, hoe je bepaalde worpen veilig uitvoert.
Mag ik vragen waar je woont Betty?
3 doggies 
Ik woon in Maassluis Thamara,
Maar door een ongeluk met mijn knie ben ik niet helemaal meer in topvorm ...
groetjes Betty
beweeg jeje zelf voort met een rolstoel?
Die persoon bij ons, is (bijna) blind, loopt slecht, en we hebben z'n paal waar ze zich aan vast kan houden,
dit gaat erg goed, en ze beleven samen veel plezier aan dogfrisbee.
Leuk zeg dat je dog frisbee gaat doen.
Hoop dat jullie samen heel erg plezier er aan beleven, alvast heel veel plezier toegewenst,
Liefs natascha
3 doggies 
ik doe ook aan dog frisbee, dit wordt het derde seizoen. vind het ontzettend tof, ook omdat het een echte uitdaging voor de baas is. je kan maar blijven leren en leren gewoon steeds verder gaan...je kan ook zelf doggydance dingen verzinnen enz, kan er nog een hoop creativiteit in kwijt ook, hahaha. en omdat dan allemaaql samen te doen met je hond...geweldig!!
zijn we nu maar met zijn drieen die aan fisbee doen?
groetjesss
Ik weet het niet Eileen, of er hier meer aan frisbee doen op dit forum....
Ik weet wel dat ik er nog lange niet mee stop
Doe dit jaar wat rustiger aan, voorgaande jaren erg actief met de wedstrijden bezig geweest, dit jaar nog geen enkele wedstrijd gelopen, tot nu toe.
Hoi Gerda,
Die ken ik niet, de hondenschool niet, en de trainer niet
3 doggies 
Rowan moet eerst nog anderhalf jaar worden voor hij mag doen aan dogfrisbee. Hij is nu 11 maanden en dat vind ik toch wel wat jong voor hem om er mee te beginnen. Daar komt bij dat hij nu net aan de vervolgcursus begint en dus nu moet gaan leren om los te werken ... dus voor hem is het nog te vroeg, maar dadelijk wil ik het zeker met hem gaan doen. Dat wist ik al vanaf dat ik hem kocht.
@Thamara. Ik zou het dan in Schaijk gaan doen. Stichting Dierenzorg. Weet niet of je daar iemand kent? Kan het trouwens zijn dat ik jou heb gezien in Bussloo?
3 doggies 
tara is er ook een tijd tussen uit geweest, heeft pas net haar eerste les weer gehad. zelf was ik al wel weer begonnen met werpen. zal wonderbaarlijk zijn als ik iets serieus met haar dit jaar ga doen.
dacht trouwens wel dat er frisbee voor pups is....dat is dan aangepast voor pups.
groetjess
Hoi Hetty,
Ik wist niet dat ze hier zo dichtbij Frisbeeles gaven.....
Het kan best zijn dat je me in bussloo hebt gezien, weet niet meer wanneer we daar zijn geweest
Maar als het iets met frisbee of FLyball te maken heeft, dan zou dat een heel eind kloppen.
@ Eileen, klopt met pups kun je ook frisbee'n, maar alleen als je weet wat je kunt en mag doen met een pup, daar die nog volledig in de ontwikkeling zit.
Het is wel verstandiger om te wachten tot de hond volgroeid is, dus 1 a 1,5 jaar.
3 doggies 
Hallo allemaal,
Nee hoor Thamara, ik beweeg me gelukkig gewoon op 2 poten voort, niet in een rolstoel. Maar die knie blijft gewoon lastig. Nou ja, ik ben ook geen 21 meer, en al lang blij dat ik best weer lekker met Arak de hort op kan.
Wij houden het voorlopig maar lekker op de BAAALLLLLLLL.
Maar het lijkt me enig hoor frisbees.
doeii Betty en Arak
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "DogFrisbee " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?