denise en chica in de wraf!

19 reacties

caro en de teckels

11 juni 2009, 10:55

ik koop altijd de wraf en tot mijn verbazing zie ik op pagina 8 onze denise staan met chica
een heel klein berichtje dat ze zogelukkig is met chica.
en het hondje geadopteerd is uit spanje op de grens van potugal twee leuke fotos er bij van chica en denise hoopt dat het haar goed gaat.
pagina 8 onder de rubriek dogbities! :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "denise en chica in de wraf!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Linda

11 juni 2009, 11:00 3 doggies

Je kunt haar feliciteren via hyves. Het topic waarin haar hyve-pagina staat kun je vinden als je kijkt op haar profiel.

caro en de teckels schreef het onderwerp

11 juni 2009, 11:00

vond het zo leuk dat ik het even wou vertellen aan julie ze staat ook leuk en gelukkig op de foto :-D

Linda

11 juni 2009, 11:09 3 doggies

Hopelijk heeft ze straks als ze straks terugkomt nog een eigen kopie van die foto. Kan ze die hier laten zien.

Helga & Zoëy

11 juni 2009, 11:12 3 doggies

Wat leuk!!! Ik ben geen lid van Hyves... maar ik mail haar wel even!

geen lid meer

11 juni 2009, 11:16 3 doggies

heey wat leuk !!!
ga straks ook even kijken in de winkel
hopelijk kennen ze dat blad hier

groetjes elly en spikey

.

11 juni 2009, 13:00 3 doggies

Leuk dat je het zegt, wist dat ze er in zou staan maar vergeet altijd te kijken.Echt een hoofd als een zeef. Morgen meteen even kijken in de winkel.
Grappig dat ze erin staat :-D

Groetjes Marianne

Anoniem (gast)

11 juni 2009, 19:11

Dat is echt heel erg gaaf! :-)

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

11 juni 2009, 19:45 3 doggies

Hoi Denise,

We hebben opgemerkt dat je toch weer in een paar topics gereageerd hebt als gast onder de naam D.

Eigenlijk zouden we daarvoor je ban moeten verlengen... maar drie maanden lijkt ons lang genoeg. En het is eigenlijk wel leuk om in de Wraf! te staan en dat met anderen te delen, het gebeurt niet snel een tweede keer.

Bij hoge uitzondering mag je daarom voor een dag als jezelf reageren in dit topic, de foto delen en het plezier. Je profiel blijft op slot, maar dit IP nummer laten we een dag ongemoeid.

Daarna vragen we wel of je de ban wilt respecteren, je riskeert anders dat die verlengd wordt.

Veel plezier met het reageren op dit topic. En we zien graag een foto van je zoals je in het blad stond.

Met vriendelijke groet,

het moderatorteam.

Tien en Buddy

11 juni 2009, 20:44 3 doggies

Even een vraagje hoor:waarom zou Denise als ze heerlijk geniet van een welverdiende vakantie reageren op topics?? (ze is dus niet eens in het land op dit moment).

Groetjes Tien

Margje & Bikobijna goedgekeurde fokker

11 juni 2009, 20:46 3 doggies

Hey Tien,

Ik heb geen idee waarom ze dat zou doen.
Maar ik zit op vakantie ook wel eens in een internetcafe.

Groetjes Margje

Yvonne en cyra

11 juni 2009, 20:59 3 doggies

Als je op vakantie ben heb je dan geen ander ip nummer??

Nynke

11 juni 2009, 20:59 3 doggies

Ja heb het ook gelezen! Vind het echt een cool stukje! Vind het jammer dat ze zo een lange ban heeft gekregen. Maar goed daar zijn de redenen om gegrond.

Het stukje heb ik gelezen! En gelukkig spreek ik haar ook gewoon op Msn:-D

Leuk!

Liefs,

Nynke

Helga & Zoëy

12 juni 2009, 09:03 3 doggies

Ik snap er niks van hoor... Dit gaat nergens over moderatorteam! Denise zit in Zwitserland!!

Ze KAN dus niet eens reageren onder haar eigen IP-adres....
Beetje voorbarige conclusie...jammer!

Yvonne en cyra

12 juni 2009, 11:01 3 doggies

Snap hem ook niet hoor kreeg via hyves een berichtje en ze zit inderdaad in Zwitserland dus hoe zit dit??????

Margje & Bikobijna goedgekeurde fokker

12 juni 2009, 11:16 2 doggies

Hey Allemaal,

Het klopt dat Denise nu reageert onder een ander IPadres. Het IPadres wat ze thuis gebruikt, daar zit een ban op.
Onder het moderatoraccount kunnen we zien welke reacties gegeven worden per IPadres.
Daardoor zagen we dat Denise antwoord met dit adres.
Omdat ze inlogt als gast, kunnen we haar geen pb sturen.
Denise heeft een ban gekregen tot augustus. Vandaar dat er even op gereageerd is.

Als iemand nog vragen heeft, stuur dat dan even in pb naar het moderatoraccount. Zo blijft dit topic voor Denise in de Wraf. Wat natuurlijk geweldig leuk is!

Groetjes Margje

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "denise en chica in de wraf!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^