
Vind de laatste tijd veel van die kleine bolletjes in de vacht van Cody.
Dat is niet supererg, want die haal je er makkelijk uit.
Maar nu heeft hij steeds grotere bollen, ongeveer 1 cm doorsnee.
En die kruipen gewoon helemaal in de vacht! Moet hem na iedere wandeling steeds helemaal nakijken.
Net weer 3 verwijderd...echt vervelend!
Nog meer mensen last van?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Vervelende onkruidbolletjes" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Ik ken inderdaad ook die kleintjes..., helemaal geweldig met een 'lang-harige-overal-rondstruinend-monster'..., vooral als ze dan ook nog een sloot inspringen, dan krijg je ze helemaal niet meer uit die vacht
Op ons vakantie adres stonden ze langs de rand van onze (hele grote) tuin. Ben toen op dag twee eerst een uurtje gaan onkruidwieden, en zoveel mogelijk al die plantjes verwijderd....., en het dan nog presteren om na een rondje draven die dingen weer in d'r haar te hebben
3 doggies 
3 doggies 
Ik noem die dingen altijd "klittenband". Echt, ze weken ook zo. Vreselijk irritant. Als ik zou knippen zou ik nu een hond hebben met grote happen haar eruit.
3 doggies 
Even de tijd van het jaar. Ik vind het ook vervelend,maar ze moeten er toch uit.
Alleen in de winter maanden kunnen ze overal door heen rennen.

ja hier, ik noem het kleefkruid, vreselijk, het is de tijd van het jaar, ze loopt in het struikgewas of hoge gras, en komt daar uit en echt ze zit helemaal onder het kruid, krijg het er bijna niet uit, want het kleeft. vreselijk irritant.
oooooo zie net die grote bollen, dat is helemaal een verschrikking, die krijg je er helemaal niet meer uit, dat moet geknipt worden, distels,
3 doggies 
Op sommige plekken op ons erf komen ze ook voor.
Niet dat ik ze had gezien in de tuin..
Maar ze zaten ook in de vacht van de hond, inderdaad , een hele bak ellende om ze eruit te krijgen.
De grasaren zijn momenteel nog iets erger op de zeedijk.
Ze hebben nog niet gemaaid,en de aren beginnen nu makkelijk los te raken.
En die zijn nog een tikkie erger dan de bolletjes..
3 doggies 
O ja, die rot bolletjes ken ik. Mijn meisie zit regelmatig helemaal onder, zij vindt het niet erg, maar ik kan die bolletjes wel schieten!
3 doggies 
die beide van ons zitten van kop tot teen onder die balletjes, de kinderen plagen hun door te zeggen, bolletjes moet je slikken niet dragen zo wordt je geheid gepakt.
flauw he
3 doggies 
Bo en Tara hebben ze ook vaak in hun vacht, klittebollen, moeilijk te verwijderen. Als ik het thuis opmerk en ik ga voorzichtig de haren losmaken dan krijg ik ze zonder knippen eruit.
3 doggies 
Vos heeft ze ook steeds in zijn haar..die kleine bolletjes...
Denk steeds dat ik een teek voel maar dan zijn het die bolletjes..
3 doggies 
Ja, die bolletjes ken ik ook! Kleefkruid vind ik er wel een goede naam voor inderdaad.
En dan die grasaren/kruipers... Die vind ik nog erger!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Vervelende onkruidbolletjes" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?