3 doggies 
O wauw.. wat een prachtige foto's en filmpjes Wichita! Echt, ik smelt..!
En top ook al die info, ben weer helemaaal bij gelezen. Heerlijk, dit topic, haha
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Heel onzeker of ik het wel moet plaatsen." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

"
!
3 doggies 
Vind het vooral supermooi ook om te zien hoe Abby met de pups om gaat, en hoe de pupjes onderling spelen.
Btw. dat traphekje heb ik ook, hihi! Ideaal om de gang mee af te sluiten als mijn kleine nichtje er is, of als ik hier meerdere honden heb en ze even van elkaar wil kunnen scheiden.
3 doggies 
! "
Thnx!

Wat een heeeerlijk stel om zo te zien! Ik ben binnenhuisarchitect onder andere, dus zal even kijken hoe hier eventueel de boel verbouwd zou kunnen worden hihi
3 doggies 
"

Geweldig! Heb net ook bij de dierenwinkel een boekje over nestjes gekocht, en een boekje over amerikaanse staffords. Ik had er wel een aantal, maar die boekjes zijn gewoon heel fijn! Die kleine dunnetjes.
3 doggies 
3 doggies 
Wat leer je precies als je KK1 doet? De werking van het lichaam van de teef als ze drachtig is en erfelijkheidsleer? Wat sterk vererft en wat zwak vererft?
Of gaat het ook over de uiteindelijke bevalling?
Is inderdaad handig om te weten als je hier niet helemaal van op de hoogte bent, ik lees mee want ik heb ook plannen om iets als een fokkerij van de grond te zetten, al zal t nog wel een tijdje duren.
Allemaal volgens de regels natuurlijk, met de nodige DNA testen
Ziet er heel leuk uit hoor die filmpjes en foto's, geeft goede ideen van hoe je het kunt doen.
Zelf zou ik denk ik toch de huiskamer kiezen om de werpkist in te zetten, worden de pups veel sneller gewent aan alles om zich heen, kinderen en stofzuiger, de dagelijkse gang van zaken.
3 doggies 

Nee klopt cia! Ik zit ook steeds te bedenken hoe ik het noem. Heb er maar hobbykennel van gemaakt of zo iets. Maar kennel vind ik ook niet leuk klinken. en 'het doorgeven van een prachtig karakter en een goede gezondheid' is weer zo lang haha. Vervelend!
3 doggies 
Het woord kennel vind ik meevallen en in pricipe heb je deze wel als je eenmaal begint.
Wij zijn een Border Collie kennel en daar stoor ik me echt niet aan. De kennelnaam is toch anders.
Als je zover bent maak je denk ik toch iets van een site waar je uiteindelijke kennelnaam in voorkomt.
3 doggies 

... Maar ik denk dat vooral de manier hoe je met mensen omgaat en je site er uit ziet bepalend is, tenminste dat is waar ik op let bij fokkers en ook hoe ik het zelf heb aangepakt. Een goede, aansprekende site maken en mensen altijd vriendelijk te woord staan en willen helpen met vragen. Je openlijk opstellen dan kreeg je de meeste reacties en dus ook de beste potentiele pupkopers is mijn ervaring.

Ik, en wichita krijgt er nu ook nachtmerries over, ben aan het nadenken over een kennelnaam. Het wordt een prefix naam die in het teken staat van mijn huidige stafford Diesel. Hij is als een soort vader overste voor het hele gezin ook al is hij pas 6 maanden. Door hem heb ik het besef gekregen dat er meer zit achter een hond dat ik dacht. Ik vind het de meest fascinerende schepsels op deze aarde, en vooral mijn eigen diesel (maar dat heeft iedereen natuurlijk). Zo veel problemen en zo veel behandelingen, maar maar een enkele die werkt en ik ben degene die daar in moest puzzelen. Zijn dankbaarheid die hij zo geweldig uit en zijn karakter waar iedereen verliefd op wordt. Hij is zo voorzichtig wanneer het nodig is, en zal nog geen vlieg kwaad doen. Omdat hij geen stamboom heeft zal ik niet met hem gaan dekken, maar ik wil echt dat hij in het begin staat van mijn kennel. Een soort vader die er niet altijd zal zijn, en een extra oppas. En ik weet zeker dat hij daar het meeste plezier in beleefd.
Waarschijnlijk wordt de naam 'Enjoying Diesel' en dan bij de pups 'Enjoying Diesels .....'
Zo lijkt het toch alsof elke pup ook een beetje van hem is, en ik hoop echt met heel mijn hart dat hij toch een beetje van zijn karakter doorgeeft.
Wat vinden jullie van die naam? Het is natuurlijk voor iedereen heel persoonlijk, maar ik zou graag jullie mening willen hihi.

Hahaha!
Nou je weet dat ik het een leuke, orginele en vrolijke naam vind dus ik zeg doen!

Ik heb inderdaad besloten dat dit hem wordt. Heb vannacht even de hele site van het RvB doorgespit. Tip: Verdeel dit over een aantal dagen, ik kreeg gewoon koppijn haha.
Een aantal dingen snap ik nog niet, maar dat heeft ook nog geen haast.
Heb ook een super socialisatieschema gevonden en zelf een beetje aangepast + dat ik even ga opzoeken hoe je alles het beste aan kunt pakken.
Ook wil ik graag nog meer weten over het voer wat je het beste kunt geven. Ik wil ze graag met vers voer (KVV) en brokken opvoeden. Maar wat is nu het beste en wanneer en welke pap en weet ik het allemaal haha.
Ik had trouwens zo'n leuk en mooi en goed nestje gevonden, alleen wil ik pas over een tijdje gaan kijken voor een teef. Ze zijn nu 3 weken dus dan moet ik te veel beslissingen maken. Eerst hier die pup nog maar even vanalles bij brengen!

Nou als je iets niet snapt dan weet je het hè je kunt het altijd hier of via een PBtje aan mij persoonlijk vragen
...
Wat betreft voer... Ikzelf geef ook een combinatie KVV en brokken. Met 3wkn beginnen we met Rodi soepbolletjes 1x daags (dat is hun eerste kennismaking met vast voedsel). Dit breiden we langzaamaan uit en uiteindelijk komen hier brokken geweekt in water bij. Dit weken doen we steeds minder en het uiteindelijke voerschema bestaat uit 2x daags Rodi en 2x daags brokken (over het algemeen dan want ieder nest is anders natuurlijk).
3 doggies 
3 doggies 
@Maxine kijk even op de site van de FCI of die kennelnaam al bestaat.
Als hij er tussen staat heeft iemand anders hem al aangevraagd.
Bedenk er 3 voor het geval dat, zet de eerste keuze bovenaan enzo verder.
Wacht niet te lang met aanvragen, stel dat iemand anders die naam bedenkt.
Denk vooral niet dat dat niet gebeurd, want men kan ook bezwaar maken op een naam, omdat hij misschien teveel overeenkomt met hun naam.
Daarbij kan nu al niet wat je neerzet.
Als je een kennelnaam met Enjoying Diesel wil, mag je daar niet Enjoying Diesels van maken.
Dan moet de kennelnaam Enjoying Diesels zijn. Verder moet je nadenken of het een handige naam is om namen achter te zetten.
Ik vind hem erg leuk in ieder geval.
Mijn kennelnaam is Daisy's Pride.

Had ik inderdaad al gekeken, dankjewel! Er zijn heel weinig namen voor mijn gevoel met enjoy of enjoying haha.
En dat wist ik niet joh, dat je die letter niet toe mocht voegen hihi, wel dat het uiteindelijk maar 30 letters mogen zijn incl pupnaam. Enjoying Diesel ....
Klinkt een stuk minder moet ik zeggen. Is geen complete zin dan meer.
Maar Enjoying Diesels is dan ook weer gek.
Ik had ook al Diesels Legend als Affix bedacht. En dan de pups .... from Diesels Legend. Dit was hem ook net niet.
Enjoying Diesel
Enjoying Diesels
Moeilijk Moeilijk!
En kan ik de naam al aanvragen, ook al heb ik de honden nog niet? Nee toch?

De kennelnaam staat vast, is die goedgekeurd dan kun je 'm nooit meer veranderen. Dus je moet idd kiezen tussen 'Diesel' of 'Diesels'. Zelfde geldt voor de affix naam die je hebt bedacht. Je moet kiezen tussen 'Diesels Legend' of 'from Diesels Legend'.
Je kan nu al een kennelnaam aanvragen ja zonder dat je honden waarmee je fokt in huis hebt. Alleen kunnen ze wel moeilijk gaan doen over je huidige honden. Zijn deze geholpen of heb je die plannen? Dat is een vraag die ze zullen stellen omdat ze niet willen dat er met stamboomloze honden gefokt wordt als je een kennelnaam hebt, mag zelfs niet eens. Maar je kunt de kennelnaam dus wel nu al aanvragen dat is geen probleem, de aanvraagprocedure duurt ook flink lang dus het is ook wel aan te raden deze bij tijd te beginnen.

Dan zal ik hem pas aanvragen als diesel gecastreerd is. Bailey heeft een stamboom maar is gesteriliseerd, dus die geeft geen problemen. En ik zal nog even diep na moeten denk haha over de naam.
Laten we een pupnaam verzinnen: Faye vind ik een mooie naam.
Enjoying Diesel Faye
Enjoying Diesels Faye
Tweede klinkt leuker
Maar zie het op een bordje staan:
Enjoying Diesel
Enjoying Diesels
Eerste klinkt leuker, tweede klopt niet meer haha.
Lastig Lastig!
3 doggies 
Aanvragen geen probleem, zoals wichita zegt.
Daarom moet je ook goed nadenken over de kennelnaam, je kan niets meer aanpassen of toevoegen.

Tja dat is toch een moeilijke beslissing die je zelf moet gaan nemen...
Ik ben zelf voor 'Special Princess' gegaan terwijl 'from Special Princess' waarschijnlijk wat beter had geklinkt bij de stamboomnamen. Maar dat koste me weer 4 letters die dan van de persoonlijke stamboomnamen per pup iedere keer af gaan dus vandaar dat ik uiteindelijk heb besloten de 'from' weg te halen. Nu is het bij jou een ander geval natuurlijk maar de vraag is denk ik wat is voor jou belangrijker. De naam van de pupjes of de kennelnaam? En ga je altijd voor een naam, of ga je soms voor meedere stamboomnamen? Zo ja wat klinkt dan beter? Ik vind het beide leuk dus aan mij heb je weinig
.

Haha ja ik zal lekker gaan brainstormen, en ik heb nog heel lang te gaan! 'From Diesels Legend' vind ik opeens ook heel mooi klinken. En geeft ook opeens een betekenis.
... from diesels legend. Het is de legende van diesels waarin al die kleine lieve monstertjes voorkomen! ik zit dan op 17 letters, mag er dan nog 13.
ik ben meer van de korte namen die veel zeggen, Zoals Faye en dergelijke. Die namenlijst hier is ook zo fijn!

Als je wilt combineren zou je natuurlijk ook iets als 'from Enjoying Diesel' kunnen doen, kan ook best
. Of 'of Enjoying Diesel' of 'of Diesels Legend'. Scheelt je weer wat letters
...
3 doggies 
3 doggies 
Ik vond dat de kennelnaam los van de pup naam, ook mooi moest klinken, zonder dat je dacht iets te missen.
Bij Diesels klinkt het niet compleet, maar bij Diesel wel.
Maar zet je dat voor de naam van de pup, vind ik het niet klinken.
Ik wilde ook eerst een kennelnaam met de naam van mijn reu, alleen vond ik dat uiteindelijk niet mooi klinken.
Dus hebben we ervoor gekozen toch de naam van het teefje te gebruiken.
We noemen haar JayDee, maar ze heet Jenni-Daisy.
Van Jenni kon ik niets leuks verzinnen, dus hebben we voor Daisy gekozen, maar dan wel prefix en na de naam nog iets waardoor er een andere naam achter kon.
Dus hebben wij gekozen voor Daisy's Pride ( Daisy's trots), zo kon Daisy in meervoud en werd dus Daisy's, achter Pride kan een gewone naam. Daisy's Pride Anna, Daisy's Pride Aaron, Daisy's Pride Anouk en Daisy's Pride Agnes.
Bekijk het met meerder namen, niet alle namen klinken even mooi.
Maar dat kan bij het het uitzoeken van de namen ook weer bekeken worden.
Wij bepalen ook altijd zelf de stamboom naam van de pups, omdat ik geen namen wil als Fifi ofzo.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Heel onzeker of ik het wel moet plaatsen." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?