Trouwdag

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Sylvia GrootSylvia Groot

honden foto van Sylvia Groot

Had dit geschreven vanmorgen maar blijkbaar is er iets mis gegaan..
Vandaag is onze trouwdag, 23 jaar alweer, het gaat zo snel.
We gaan straks even eten bij ons restaurantje waar de hondjes mee mogen.
Ze gaan dan lekker in de buggy,en zitten naast ons, en krijgen natuurlijk ook een stukje brood :-)
De vorige keer waren we er voor t eerst zonder Wendy, en dat was slikken, ik heb wel wat traantjes gelaten achter mijn zonnebril op t terras...
Wendy zat de laatste keer nog zo lekker met haar voetjes op de rand mee te kijken en slobberde jus d orange uit mijn glas..stukje zachte geitenkaas, vond ze heerlijk :-)
Ook al zag ze niets meer, ze stond altijd met de voetjes op de rand van de wagen om zich heen te kijken, wat ze precies nog zag weten we niet, maar het leek altijd vanalles te zijn :-)
Ik weet niet hoe t vandaag gaat, het gaat op en af met me..
Ik las dat jij een speciaal rondje om maakt ter nagedachtenis Tanja, dat is best moeilijk denk ik..veel sterkte vandaag :-)Ook jou Caitlin wens ik heel veel sterkte vandaag O-)
Ik denk de hele dag aan jullie..
Morgen is het mijn beurt, al voelt t voor mij vanaf elke woensdagavond al, dat ik denk...nu belde ik, nu lag ze in de couveuse etc etc.. ze leefde nog..
ik zit met hetzelfde eigenlijk wat jij zegt Tanja, met het mis gaan van de narcose in jouw geval.
De woensdagavond voor de vrijdag dat Wendy overleed belde ik de noodarts omdat ze zo hoog ademde, en ondanks dat ik vertelde van haar dubbele hartprobleem heeft hij toch niet de gegevens erbij gepakt, terwijl hij dat kon.
Nu na overleg met mijn eigen arts, zegt ie dat er - een kans - was geweest dat ze t had overleefd.
Als ze toen die avond meteen in de couveuse had gegaan met zuurstof, had haar hartje het minder zwaar gehad. Maar het hartje was aan t opraken, dat wisten we, ik wist t al de laatste drie weken, een gevoel, maar je drukt het weg, wil het niet weten, hoopt dat t gevoel niet klopt...En ze was nog nog zo goed, lekker wandelen afentoe, blij, goed eten.. Je wilt ze een leven lang bij je hebben, net als met kinderen, waarom zijn zij maar zo kort...het is niet eerlijk.. :'( Nu zegt mijn man ook, wie weet wat haar bespaard is gebleven, hoe was ze eruit gekomen als ze het wel had overleefd..dat zullen we nooit weten...net als jij de antwoorden nooit krijgt Tanja.
Ik heb een kort stukje geschreven over narcose bij medisch..

hier is de link waar je naar vroeg Tanja.
Als je bovenin naar de layoutpagina gaat en het Blog, vind je van onze meiden vanalles. Er staan hele mooie tussen zoals baby Bunny, zie maar :-)
http://scrapsyl.nl/

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Trouwdag" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel CCgoedgekeurde fokker

honden foto van C

Je topic stond ineens in de Chihuahuaclub zag ik, had daar gereageerd, hier issie gebleven; http://www.hondenpage.com/club/forumtopic/45/86684/trouwdag.php;-)

honden page profiel Patricia Renzo Patricia Renzo

honden foto van Patricia Renzo

gefeliciteerd met uw trouwdag ook uw man natuurlijk ;-)
boh 23 jaar dat hoor je tegenwoordig niet vaak meer

Een hele fijne dag verders nog xxx

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman

honden foto van corrie koopman

Gefeliciteerd met jullie trouwdag.

honden page profiel Rocky & IvonneRocky & Ivonne

honden foto van Rocky & Ivonne

Gefeliciteerd met jullie trouwdag :-D

honden page profiel Rocky & IvonneRocky & Ivonne

honden foto van Rocky & Ivonne

Bij deze ook veel sterkte met het verwerken van je verdriet .
Wendy , zo'n mooi schatje...heb juist op je profiel de fotokes gezien.
Je hebt prachtige chi-kes :-)

honden foto van T*A*R*A*,  *M*A*C*†  en  K*Y*L*I*E*†

Gefeliciteerd ! En sterkte bij het herdenken.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Trouwdag" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Leuke ontdekking
^