Mag ik even voorstellen? Roan, pup van Casper en Sam. Zie zwarte pup (3.5 maand oud nu.
Het is een schat en kerngezond, maar hoe kan er nu uit zo'n vader en moeder een zwarte langharige pup komen??? Mijn DA en ik snappen er niets van. Het meest voor de hand liggend is dat moeders is vreemdgegaan met een ander ras. Ik was echter zelf bij de dekking, twee dagen achter elkaar. En precies 63 dagen later kwam Roan.
Zowel vader als moeder destijds gehaald bij een betrouwbare familie (niet dezelfde). Vader is een kruizing Labrador+Duitse staander. Moeder heeft 2 labrador ouders.
Iemand enig idee?
Groetjes,
Michel




maar zou het niet kunnen dat er een verborgen langharig gen zat bij één van de twee ouders? Dat is het enige dat ik kan bedenken.



3 doggies













Ik zou een flatcoat retriever veel logischer vinden in de mix dan een Newfoundlanders. Ik bedoel, dat lijkt me geen logische combi met een labrador. Misschien is zijn grote omvang ook te danken aan het feit dat het enigst kind is. Ik vind een Newfoundlander heel mooi maar voor de omvang en vacht liever een flatcoater.