JA!
kan ik nog met hem in 1 bed slapen wetende dat ie iets weerloos te grazen heeft genomen nee. "
Het 1 staat zo ontzettend los van het andere.. ik vind het geen vergelijk..
maar ik hoef mijn hond daar niet voor in te laten slapen...
gewoon nogmaals: OPVOEDEN!
hier heb ik een fret en een papagaai... (de papagaai sinds 3 dagen) en alles gaat hier prima.
net als katten op straat...
mijn hond ziet de kat. kat ziet hond kat rent weg hond kijk naar de baas en krijgt een koekje... of een aai...
tada niemand dood en er hoeft niks te worden in geslapen...
duiven zijn ook een koekje waard.
en eendjes zijn een soort brood machines als je netjes blijft zitten valt er een stukje op de grond...
en jacht instinct tja gewoon laten jagen op een bal..
ik vind het echt niet normaal dat een hond een schaap dood bijt... of iets anders.. het zou jouw dier zijn... leuke lieve rooie kater of een klein hondje..
kijk vechtende reu(en) of zelfs teven ala dat is een strijd onderling maar een hond die echt iets bijt met de intentie om het te doden..
kreeg ie wel voldoende voer???? want ik blijf het vreemd vinden.
ook als je weet dat je een hond heeft die er de neiging toe heeft laat je hem toch niet bij schapen lopen?
of in ieder geval niet los... "
Krijg ie we voldoende voer??
Het heeft niets te maken met honger hoor!!
Jij hebt misschien een hond die niet zo intens is. En daarnaast maken honden dus perfect onderscheid tussen thuis en buiten. Wat bij jou hoort en wat niet.
Mijn Aussies hebben ook geen intens jachtinstinct. Biko wel heel erg drijfinsctinct.
Maar er zijn honden met zo'n enorme drive, dat is heel moeilijk hoor, gedeeltelijk opvoeden, maar vooral ook training. En intense training.











